Liverpool – Cardiff 3:1 (kon.) | Crystal Palace – Newcastle 0:3 (kon.) | Fulham – Manchester City 2:4 (kon.)
Manchester Utd. – West Ham 3:1 (kon.) | Stoke – Aston Villa 2:1 (kon.) | Sunderland – Norwich 0:0 (kon.)
West Brom – Hull City 1:1 (kon.)
Stoke City
2:1 (0:0)
Aston Villa FC
Sobota 21.12.2013, 16:00 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:55:32)

Dnešní zápas skončil vítězstvím domácího týmu, když všechny góly padly až ve druhém poločase. Nejprve se do vedení dostali domácí zásluhou gólu Adama, který do druhého poločasu nahradil Arnautoviće. Hosté pak vyrovnali zásluhou gólu Kozáka, ovšem na trefu českého reprezentanta odpověděli domácí o necelé čtyři minuty poté, kdy vedoucí a rohodující gól vstřelil Crouch.

Zákroky brankáře Begoviće – 3.

Zákroky brankáře Guzana – 0.

90+3
    Dlouhý nákop hostů míří pouze do ofsajdu, dobře posouzená situace.

90+2
    Před nabíhajícím Crouchem naopak musí zasahovat Guzan.

90+2
    Bacuna fauluje ve středu hřiště a tím připravuje své mužstvo o možnost zaútočit.

90+1
    Ještě čtyři minuty mohou hosté živit svou naději alespoň na vyrovnání.

90
    Obrana Stoke odvrací do bezpečí.

90
    Bacuna spěchá za míčem aby mohl rozehrát rohový kop z levé strany.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, domácí zatím v pohodě brání své těsné vedení.

87
    Hosté vhazují z levé strany, ale míč získávají domácí, který posílají nepřesný nákop na Adama.

85
    Westwood fauluje na vlastní polovině a dostává po právu žlutou kartu.

84
    Ofsajd pískán domácím a v něm Pennant.

83
    Nakonec rozhodčí přerušují hru a nařizují odkop od branky Aston Villy.

83
    Domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře.

81
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Marc Albrighton, přichází Leandro Bacuna.

80
    Posledních deset minut, hosté prohrávají o jeden gól, podaří se jim ještě vyrovnat?