SHK Hodonín – Orlová 3:1 (kon.) | Nový Jičín – Technika Brno 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 2:3 (kon.)
Frýdek-M. – Břeclav 6:1 (kon.) | Klatovy – Bílina 5:4 (2:1 po s.n.) | Jablonec n/N – Žďár n/S 6:4 (kon.)
Sokolov – Kobra 6:3 (kon.) | Vrchlabí – Milevsko 5:2 (kon.) | Děčín – Pelhřimov 6:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Řisuty 4:5 (po pr.) | Tábor – Mor. Budějovice 1:3 (kon.) | Klášterec nO – Kolín 1:4 (kon.)
HC Děčín
6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 21.12.2013, 18:002. liga skupina Západ

59:49
    Ještě se bude vylučovat. Beneš dvě minuty za sekání.

59:47
    Merta po svém úniku trefuje tyč hostující branky.

56:31
    Volke vyslal Mertu svou přihrávkou do samostatného úniku, tomu ale před hostující brankou nevyšlo zpracování puku, a tak si Dusík mohl oddychnout.

52:08
    Vyloučení na obou stranách. Na děčínské Oliverius a na straně hostí Mečiar. Oba za hrubost. Bude se hrát 4 na 4.

51:13
    Kubát se dostal do samostatné akce a nabruslil si až před domácího brankáře. Ten však dokázal včas přiložit svou hůl a jeho nebezpečný výpad tak zlikvidoval.

48:41
    Beneš dostává dvě minuty za podražení. Přesilovka pro domácí tým.

46:53
    Děčín právě vstřelil branku!
    Jenže poté se hned dostali do akce znovu Děčínští, kteří odskakují již na rozdíl čtyř branek. DAVID MERTA si také připisuje svoji druhou branku v utkání, když poslal puk do takřka odkryté hostující klece, kam se nestihl včas přesunout Dusík. Asistence: Václav Racek, Ondřej Hříbal.

45:30
    Šetka střelou od vrcholu pravého kruhu nechal vyniknout Dusíka, který jeho projektil svou lapačkou dokázal zlikvidovat.

43:09
    Hosté jdou do čtyř. Jelínek dostává dvě minuty za podražení.

42:47
    Nedáš dostaneš. Z následného rychlého protiútoku se prosazují opět domácí. TOMÁŠ FAIGL dostal přesnou přihrávku na svoji hůl a dostal se do úniku, který přetavuje v pátou branku Děčína. Asistence: Michal Oliverius, Lukáš Zika.

35:58
    Štěpánek zbytečným zákrokem posílá hosty znovu do oslabení, když inkasuje dvě minuty za sekání.

35:22
    I hráčům Děčína se podařilo využít svou přesilovou hru. LUKÁŠ ZIKA dostal před branku puk přímo na svou hůl a poté jedovatou střelou dává svou druhou branku v utkání a posílá Medvědy opět do dvoubrankového náskoku. Asistence: Tomáš Procházka, Michal Oliverius.

34:23
    Hosté pochopitelně ožili a jsou nyní opět v děčínském pásmu. Jenomže se zbytečně dopouštejí faulu na Oliveriuse. Kopic dvě minuty za vysokou hůl.

33:07
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Hosté nakonec svou přesilovou hru využívají díky pohotově trefě DOMINIKA KASALÉHO, který posílá puk za záda Volkeho. Lední Medvědi se tak opět dostávají domácím na dostřel jediné branky. Asistence: Tomáš Plachý, Štěpán Štěpánek.

31:25
    Strnad dvě minuty za vražení na hrazení. Hosté mají k dispozici přesilovou hru.

28:43
    Ale ve vlastním oslabení se do úniku dostal Svoboda, který Volkeho prostřelil, ale puk skončil na spojnici domácí branky!

28:24
    Martin Hadrava dostává dvě minuty za zdržování hry.

27:30
    Tak přeci jenom obrovský tlak Medvědů končí brankou. Tentokrát už musel Dusík lovit puk ze své sítě. Po skvělé kombinaci v pásmu Ledních Medvědů dostal přesnou přihrávku DAVID MERTA, který svou prudkou střelu posílá za záda bezmocného jinak vyníkajícího Dusíka. Asistence: Václav Racek, Jan Kaltenböck.

26:38
    Domácí Medvědi teď branku Ledních Medvědů doslova ostřelují a hosté tak jen díky skvělému Dusíkovi neinkasují.

19:53
    Tak přeci jenom se ještě do obrovské šance dostali hosté. Martin Hadrava nechal svou střelou od kruhů vyniknout domácího brankáře.

18:09
    Vyloučení na obou stranách. Na domácí straně Vacek dvě minuty za hrubost a na straně hostí Mečiar taktéž dvě minuty hrubost.

17:50
    Děčín sice vstřelil branku a už se radoval. Jenomže branka nemohla být uznána, protože se jeden z domácíh hokejistů dostal do postavení mimo hru.

16:55
    Jedovku Stezky od modré čáry likviduje výborný Dusík.

14:30
    Děčín se i ve třech hráčích dostal do velké šance, při které byl zahákován Oliverius. Kubát tak dostává dvě minuty za hákování.

14:03
    Pelhřimov bude hrát padesáttři vteřin 5 na 3. Racek dvě minuty za podražení.

12:56
    Přesilovku si zahrají Lední Medvědi. Hříbal obdržel dvě minuty za držení.

09:19
    Máme tu první vyloučení v dnešním utkání. Marek Hadrava putuje na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

07:35
    Jenomže na druhé straně udeřili svou překrásnou kombinací hosté, když se k puku dostal TOMÁŠ PLACHÝ, který svou střelou z pravého kruhu vymetl všechny pavučiny v síti domácích. Asistence: Radek Novotný.

05:34
    A ihned po vhazování se Medvědi dostávají do dvoubrankového vedení. Po vyšachování hostující obrany se k puku dostal LUKÁŠ ZIKA, který svou prudkou střelou nedal Dusíkovi vůbec žádnou šanci. Asistence: Tomáš Faigl, Michal Oliverius.

05:20
    Tak se domácí hráči po dalším závaru před hostující brankou ujímají v tomto utkání vedení. Martin Motejlek nahazoval puk před Dusíka, kde ho přesně tečoval RADIM VACEK. Asistence: Martin Motejlek.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 6. Vacek (Motejlek), 6. Zika (Faigl, Oliverius), 28. Merta (Racek, Kaltenböck), 36. Zika (Procházka, Oliverius), 43. Faigl (Oliverius, Zika), 47. Merta (Racek, Hříbal) – 8. Plachý (Novotný), 34. Kasalý (Plachý, Štěpánek)

HC Děčín: Volke (Šticha) – Procházka, Stezka, Kaltenböck, Molnár, Motejlek, Müller – Faigl, Oliverius, Zika – Hříbal, Merta, Racek – Drnec, Šetka, Vacek – Bačák, Strnad, Fojt
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Dusík (Čekal) – Mečiar, Pavlík, Jelínek Aleš, Adam, Beneš, Kasalý, Jelínek Zdeněk, Novotný, Štěpánek, Plachý, Hadrava Marek, Kubát, Hadrava Martin, Votápek, Vylíčil, Svoboda, Kopic, Štěpán

Rozhodčí: Hlinka – Místecký, Střelka