SHK Hodonín – Orlová 3:1 (kon.) | Nový Jičín – Technika Brno 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 2:3 (kon.)
Frýdek-M. – Břeclav 6:1 (kon.) | Klatovy – Bílina 5:4 (2:1 po s.n.) | Jablonec n/N – Žďár n/S 6:4 (kon.)
Sokolov – Kobra 6:3 (kon.) | Vrchlabí – Milevsko 5:2 (kon.) | Děčín – Pelhřimov 6:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Řisuty 4:5 (po pr.) | Tábor – Mor. Budějovice 1:3 (kon.) | Klášterec nO – Kolín 1:4 (kon.)
HC Tábor
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Sobota 21.12.2013, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Západ

54:11
    Síly se vyrovnají. Kesner 2 minuty za podražení.

52:38
    Ale to je nepříjemné! Domácí kotel neunesl neuznaný gól a místo crocsů teď lítají na led plastové lahve a jiný odpad, smutné. Navíc vyloučen domácí Kratochvíl za úmyslné sevření puku.

50:47
    Důležitá chvíle! Kapitán domácích Matušík dostává 2 minuty za vysokou hůl.

39:08
    Rozhodčí opět naděluje na obě strany. Hrubost pro Blažka, vysoká hůl pro Maříka. Oba týmy ve 4.

35:37
    Hložek šel 1 na 1 a dostal se i ke střele, kterou Panec vyrazil. Nakonec byl ale Hložek krosčekován a hosté si zahrají přesilovku. Heršálek bude dění sledovat z trestné lavice.

26:52
    Faul hostů, bručet půjde Telesz na 2 minuty za držení.

22:02
    Budějovice se usadily v útočném pásmu a domácí si pomohli faulem. Přesilovková šance také pro hosty. Heršálek dostává 2 minuty za podražení.

19:50
    Barták s Kolomým se k sobě nechovali dobře, a tak si půjdou posedět za hrubost.

18:55
    První vyloučení zápasu je tu. Na 2 minuty jde na trestnou lavici hostující kapitán Jan Trojan za sekání.

Josef Janda

Branky a nahrávky: 18. Kellner (Kolomý) – 15. Zahradník, 53. Vlček (Trojan), 58. Telesz (Kesner, Zahradník)

HC Tábor: Panec (Klestil) – Havran, Černý, Hlaveš, Hájek A., Kanov, Heršálek, Liška, Klíma – Pechánek R., Krätzer, Kellner, Hájek T., Sladký, Kratochvíl, Matušík, Seidl, Kolomý, Mařík, Pechánek T., Drda.
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Šťastný (Helešic) – Latneiz, Sechovec, Tobola, Sobotka, Tichý, Blažek – Kesner, Zahradník, Telesz, Kovalský, Matějka, Barták, Trojan, Vlček, Dostál, Hložek, Vlašín.

Rozhodčí: Mertl – Dančišin, Matějček