2:2 (0:0)
VfL Wolfsburg
Neděle 22.12.2013, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga

Pro dnešek, ale i celý bundesligový podzim je to všechno. Za všechny, kteří se na přípravě přenosů z Bundesligy podíleli Vám přeji příjemné prožití vánočních svátků a hodně zdraví a úspěchů v novém roce, kdy se budeme těšit opět na shledanou. (17:25:48)

Je dobojováno. Máme za sebou utkání, které v prvním i druhém poločase nabídlo hned několik zajímavých možností, ale góly padaly až ve druhých pětačtyřiceti minutách Hosté se ujali vedení díky Diegovi, jenže následně během deseti minut dokázala Hříbata průběh zcela obrátit, jenže z vítězství se nakonec neradují, jelikož na konečných 2:2 vyrovnal střídající Dost. Gladbach se posouvá díky dnešní remíze na třetí místo tabulky před Borussii Dortmund, Wolfsburg přečká zimní přestávku na pátém místě.

90+3
    Dlouhý nákop končí pouze míčem v autu.

90+3
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Raffael, přichází Luuk de Jong.

90+3
    Poslední minuta nastavení začala a hosté nadále u míče.

90+2
    Dost si dokázal v souboji se Stranzlem udělat prostor na zakončení, ale nedokázal míč zkrotit úplně ideálně.

90+2
    Hosté se nikam neženou. Rodriguez při autovém vhazování zrovna nepospíchal.

90+1
    Hosté se snaží ještě zaútočit a případně se vrátit do vedení.

90
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec druhé půle.

90
    Arango rozehrál velmi zajímavou standardní situaci, ale úplně se mu nedařilo při zakončení.

89
    Nedovolený zákrok před pokutovým územím Wolfsburgu.

88
    Domácí mají míč na svých kopačkách a musejí se snažit, pokud chtějí dnes vyhrát a přezimovat na třetím místě tabulky.

87
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Patrick Herrmann, přichází Branimir Hrgota.

87
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Caligiuri, přichází Ja-Čeol Ku.

85
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Caligiuri zatáhl míč do pokutového území, dostal míč na Luize Gustava, který pálil jen do ter Stegena, který míč vyrazil před sebe a BAS DOST vyrovnává!

85
    Xhaka po kombinaci s Wendtem nedokázal vystřelit na branku.

83
    Kramer využil zaváhání v rozehrávce Wolfsburgu pouze ke střele mimo.

82
    Míče teď doputoval až k Benagliovi, který ho vrátí do hry.

Jakub Vais

Branky: 59. Raffael (Herrmann), 64. Arango – 53. Diego (Rodríguez), 85. Dost (Gustavo)

Karty:   72. Wendt (MNC) – 49. Ochs (WOF), 55. Diego (WOF), 78. Caligiuri (WOF)

Borussia Mönchengladbach: ter Stegen – Korb, Jantschke, Stranzl (C), Wendt – Herrmann (87. Hrgota), Kramer, Xhaka, Arango – M. Kruse, Raffael (90+3. de Jong).

Náhradníci: Heimeroth – Daems, Brouwers, Marx, Younes, de Jong, Hrgota.
    Trenér Lucien Favre.

VfL Wolfsburg: Benaglio (C) – Ochs, Naldo, Knoche, Rodríguez – Caligiuri (87. Ku), Gustavo, Arnold, Medojević (71. Perišić), Diego – Olić (79. Dost).

Náhradníci: Grün – Schäfer, Klose, Perišić, Ku, Evseev, Dost.