Espanyol – Valladolid 4:2 (kon.) | Getafe – Barcelona 2:5 (kon.) | Ath. Bilbao – Rayo Vallecano 2:1 (kon.)
Celta Vigo – Osasuna 1:1 (kon.) | Valencia – Real Madrid 2:3 (kon.)
RCD Espanyol Barcelona
4:2 (2:0)
Real Valladolid
Neděle 22.12.2013, 12:00 • Estadi Cornellà-El Prat (Cornella de Llobregat) • Španělská LaLiga

To je pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a u dalších zápasů se těším na počtenou. (13:51:43)

Je dobojováno. Po zajímavém zápase nakonec berou tři body hráči Barcelony. Duel nabídl celkem šest branek. Poločas 2:0, druhy 2:2. Pěkný zápas domácí rozhodli kolem sedmdesáté minuty, kdy už vedli 4:0. Poté však polevili a nechali si od soupeře dát dvě branky. To už však na nějaký bodový zisk nemohlo stačit.

90+2
    No, další gól nebyl daleko. Hlavičkující González mířil jen těsně vedle.

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Real Valladolid právě vstřelil branku!
    V samotném závěru je zde další gól v této dnešní přestřelce. Trestný kop zahrával VÍCTOR PÉREZ a přízemní střelou prostřelil zeď i včetně brankáře, který toho zřejmě mnoho neviděl.

89
    Další standardka pro Valladolid, který v závěru tlačí soupeře.

89
    ...nic z ní nebylo, navíc se Rossi zřejmě zranil a italský fotbalista toho má evidetně plné zuby. Střídat se už ale nemůže.

88
    Standardka pro Valladolid. Zahrávat ji bude Pérez...

87
    Ještě je tu prudká střela Sáncheze, který pálil do míst, kde Mariňo tentokrát stačil zasáhnout.

85
    Celkově 12:6 střely, 2:4 rohy. Držení míče je nyní dokonce 40:60%, ale vadit to Barceloně nemusí.

84
    Střelecká převaha je však jasná. 7:3 vedou prozatím domácí v této statistice.

83
    Za krásného slunečného počasí se utkání postupně uchyluje ke svému konci. Diváci rozhodně mohli sledovat kvalitní duel plný gólů a šancí.

82
    Jenže Guerra se provinil útočným faulem a ani v tomto případě se nějaká šance neurodí.

80
    Fuentes zahrával rohový kop na krátko, poté se k míči dostali zase hosté.

79
    Do konce zápasu zhruba jedenáct minut, oba týmy mají již vystřídáno, výsledek také hovoří za vše. Rozdíl tří gólů by měl stačit.

78
    Času už mnoho hosté nemají, ale přeci jen ještě tlačí a mají míč na svých kopačkách.

76
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Simão, přichází Víctor Álvarez.

75
    Začalo nám to tam padat. Hosté se dočkali kosmetické úpravy ve skóre. JAVI GUERRA si naběhl na přesný centr z pravé strany a hlavičkou překonal vyběhnuvšího Casillu. Asistence: Quique González.

Roman Zajíček

Branky: 5. S. García (pen.), 37. Stuani (S. García), 68. V. Sánchez (Álex), 70. Stuani (V. Sánchez) – 75. Guerra (Q. González), 89. Pérez

Karty:   8. V. Sánchez (ESB), 26. Fuentes (ESB), 51. Simão (ESB) – 5. Rueda (RVL)

RCD Espanyol Barcelona: Casilla – J. López, Colotto, H. Moreno, Fuentes – Stuani, V. Sánchez, S. García, David López (58. R. Rodríguez), Simão (76. V. Álvarez) – Córdoba (60. Álex).
    Náhradníci: Germán – R. Rodríguez, V. Álvarez, Álex, Abraham, Torje, Bifouma.

Real Valladolid: Mariño – Rukavina, Valiente, Rueda (66. D. Larsson), Peña – Ebert (22. Omar), Rubio (57. Pérez), Q. González, Rossi, Bergdich – Guerra.
    Náhradníci: Jaime Jiménez – Baraja, Omar, Sastre, Pérez, D. Larsson, Manucho.

Rozhodčí: Mateu – Cebrián, Nůnez