Senica – Topoľčany 3:1 (kon.) | Prešov – Michalovce 5:2 (kon.) | Trnava – Bardejov 4:5 (po pr.)
Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 5:2 (kon.) | Detva – Prievidza 7:3 (kon.)
HC Dukla Senica
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HC Topoľčany
sk Neděle 22.12.2013, 17:00 • Zimný štadión Senica • 1. liga (SR)

57:25
    Presilovka hostí končí, oba tímy budú hrať vo štvorici. Na dve minúty odchádza Chylo.

53:18
    Ďalšie vylúčenie na strane hostí – dve minúty pre Košeckého.

52:26
    Senica dala gól!
    Domáci sa v pásme dostali k puku, Zima najprv vyrazil Ivičičovu strelu k ľavej žŕdke, tam však stál nikým nepokrytý RENÉ JAROLÍN a pohodlne zavesil. Asistencie: Martin Ivičič, Tomáš Méry.

49:45
    Až v tretej tretine prichádza prvé vylúčenie zápasu – na trestnú lavicu odchádza hráč hostí Kolník za hákovanie.

35:40
    Topoľčany dali gól!
    Po zlej rozohrávke v domácej obrane sa k puku dostal Drahovský, prihral pred bránku JOZEFOVI MIHÁLIKOVI a toho si domáci obrancovia nedokázali ustrážiť a prikrátky bol aj Peksa, hostia teda dávajú kontaktný gól na 2:1. Asistencie: Andrej Drahovský

32:36
    Vaškovič s pukom obkorčuľoval hosťujúcich obrancov, vystrelil na brankára, jeho strelu ešte Zima vyrazil, ale do bránky puk pohotovo doklepol TOMÁŠ MÉRY a dostal svoj tím do dvojgólového vedenia. Asistencie: Ľubomír Vaškovič, René Jarolín

23:08
    Méryho strelu ešte Zima vyrazil, Jarolín však išiel dorážať a gólu len tesne zabránil Zimov betón.

19:45
    Domáci otvárajú skóre zápasu! Pred bránkou sa do dobrej pozície dostal Jarolín, ten sa však neulakomil na strelu a prihral lepšie postavenému ĽUBOMÍROVI VAŠKOVIČOVI, ten si počkal na vhodný moment a prestrelil brankára hostí. Asistencie: René Jarolín, Martin Ivičič