Otrokovice – Bulldogs 6:7 (1:2 po s.n.) | Kladno – Liberec 6:9 (kon.) | Bohemians – Ostrava 5:4 (kon.)
FbŠ Bohemians
5:4 (0:1, 2:2, 3:1)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 29.12.2013, 18:00 • SH TJ Tatran Střešovice, Sibeliova 368, Praha 6 • Livesport Superliga

Zelenobílým náramně vyšla třetí část, díky které získali svěřenci Jiřího Uhera a Michala Jedličky tři body. Nejproduktivnějším hráčem zápasu byl domácí Martin Šimek (0+3), jenž zaznamenal tři kanadské body. Dva body do svých individuálních statistik nastřádal hostující Petr Skácel (1+1).

Z Prahy je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:17:48)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Jiří Uher (FbŠ Bohemians): "Čekali jsme těžké utkání, kterému jsme nepomohli výkonem v prvních dvou třetinách. Nakonec byl pro nás konec šťastný a do tabulky jsme si připsali další důležité tři body. Děkujeme soupeři za utkání a všem do nového roku hlavně zdraví a sportovních úspěchů."

Jan Holovka (FBC ČPP Software Ostrava): "Utkání rozhodla dvouminutovka ve třetí třetině, kdy jsme inkasovali dvě branky. Opět jsme doplatili na neproměňování stoprocentních šancí. Dnes jsme určitě nebyli horším soupeřem. Je velmi smutné, že po skoro každém faulu se vám rozhodčí směje do tváře. Myslím si, že jako jediní profesionálové na hřišti by se měli chovat zcela jinak."

FbŠ Bohemians: Martin Šimek (0+3)
    FBC ČPP Software Ostrava: Petr Trulík (1+0)