Swansea – Manchester City 2:3 (kon.) | Sunderland – Aston Villa 0:1 (kon.) | West Brom – Newcastle 1:0 (kon.)
Arsenal – Cardiff 2:0 (kon.) | Crystal Palace – Norwich 1:1 (kon.) | Fulham – West Ham 2:1 (kon.)
Liverpool – Hull City 2:0 (kon.) | Southampton – Chelsea 0:3 (kon.) | Stoke – Everton 1:1 (kon.)
Manchester Utd. – Tottenham 1:2 (kon.)
Fulham FC
2:1 (1:1)
West Ham United
Středa 01.01.2014, 16:00 • Craven Cottage, London • Anglická Premier League

Díky dnešnímu vítězství se Fulham v tabulce posunul na 16. příčku a aktuálně na svém kontě má 19 bodů. West Ham v tabulce zůstává na 19. příčce a na svém kontě má stále 15 bodů. (18:00:45)

Rozhodčí Clattenburg dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak londýnské derby, ve kterém Fulham FC dokázal porazit West Ham United, a to v poměru 2:1. V úvodu utkání byli aktivnější hosté, kteří se dostali v 7. minutě do vedení, když se trefil Diamé. Nicméně pak jejich aktivita klesla a ve 32. minutě obdrželi vyrovnávací branku, o kterou se zasloužil Sidwell. Od této chvíle byl aktivnější Fulham a na svého soupeře vyvíjel neustálý tlak. To neustál Nolan, když ve 44. minutě hloupě fauloval a sudí mu udělil červenou kartu. Hosté tak dohrávali utkání v deseti hráčích a nedopadlo to pro ně vůbec dobře. V 66. minutě se o vítězný gól postaral Berbatov a díky němu si Fulham na své konto připsal tříbodový zisk. West Ham odjel s prázdnou a bude to mít velmi složité. Obrovskou pochvalu dnes zaslouží brankář Jääskeläinen, který sice inkasoval 2 góly, ale předvedl úžasný výkon, který by mu mohl závidět každý gólman.

90+4
    Taylor odcentroval míč ke vzdálenější tyči, kde se ke střele hlavou dostal O'Brien, ale soupeř se ubránil. Pak se k odraženému balonu dostal Downing, ale jeho pokus trefil branku asi o metr.

90+3
    Standardní situaci si vzal na starost Taylor, ale protihráč mu střelu zblokoval na rohový kop.

90+3
    West Ham bude zahrávat volný přímý kop, ze kterého se bude snažit vytěžit maximum.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

89
    Ke střele se dostal Kačaniklić, ale trefil pouze boční síť.

88
    Střílený centr ze své kopačky vyslal Kasami, ale vstřelené branky se nedočkal. Výborně zasáhl Jääskeläinen, jenž balon odvrátil na rohový kop.

87
    Aktivní Kačaniklić vybojoval rohový kop, který domácí hráči rozehráli nakrátko a pohybují se na soupeřově polovině.

85
    Míč na kopačkách drží domácí fotbalisté, kteří by neradi přišli o vedení.

80
    Na pravé straně odvedl dobrou práci Downing, ale poté se prezentoval nepřesnou přihrávkou a West Ham o míč přišel.

78
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Damien Duff, přichází Pajtim Kasami.

77
    Volný přímý kop si vzal na starost Taylor, jenž ze své kopačky vyslal nadýchaný centr do pokutového území, kde se ke střele hlavou dostal Diarra. Nicméně jeho pokus byl velmi nepřesný a skončil vysoko nad brankou.

77
    Amorebieta se provinil nedovoleným zákrokem a byl potrestán žlutou kartou.

76
    S míčem do vápna se dostal Taylor, který ze své levačky vyslal zajímavou střelu, ale Stockdale druhý gól neinkasoval.

71
    Obrana West Hamu chybovala a mohla za to být potrestána, avšak brankář Jääskeläinen svůj tým znovu podržel. Sám s míčem se na něj řítil Bent, ale gólman West Hamu mu šanci nedal.