Řisuty – Jablonec n/N 5:2 (kon.) | Orlová – Prostějov 2:1 (po pr.) | Břeclav – Opava 2:0 (kon.)
Technika Brno – Val. Meziříčí 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 6:1 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 2:3 (po pr.)
Nymburk – Klatovy 1:3 (kon.) | Milevsko – Děčín 6:4 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 2:3 (kon.)
Vsetín – Frýdek-M. 2:3 (kon.) | Bílina – Tábor 1:2 (kon.) | Žďár n/S – Sokolov 2:3 (0:1 po s.n.)
Kobra – Klášterec nO 7:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Jindř. Hradec 3:6 (kon.)

Milevsko právě vstřelilo branku!
    A toho Milevsko využilo! JOSEF URBANEC vyhodil puk z obranného pásma a trefil se přesně. Bez asistence.

59:12
    Hosté hrají bez brankáře.

58:44
    Hostující Zika vyloučen na dvě minuty za podražení.

58:20
    Stezka nahodil puk před branku, kde byl všudypřítomný Oliverius, jeho teč těsně minula levou tyčku milevské svatyně.

57:41
    Pravidlo nedáš dostaneš se znovu potvrdilo. Descy vyhrál buly, Drda přihrál na milevského beka a MARCEL DVOŘÁK propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Lukáš Drda, David Descy.

56:58
    Obrovská chyba milevského Štycha. Děčínští Zika s Oliveriusem jeli na jediného beka domácích, prvně jmenovaný těsně přestřelil.

56:51
    Zbytečný faul děčínského Hříbala- vyloučen na dvě minuty za podražení.

55:41
    Děčín právě vstřelil branku!
    Hostující tým měl teď velký tlak a dokázal ho využít. Od modré se tvrdou střelou prosazuje LUKÁŠ ZIKA. Bez asistence.

52:38
    Střelu Ziky Pipek vyrazil, k následné dorážce se ke smůle hostí nikdo nedostal.

52:15
    Milevští vyhazují na zakázané uvolnění.

50:33

49:20
    Nabídku Hamerleho nedokázal využít ani Stoklásek ani Štych.

48:33
    Hostující Vacek vyloučen na dvě minuty za držení hole.

47:58
    Tvrdou střelu Motejlka Pipek výborně vyrazil ramenem.

46:03
    Domácí ve čtyřech.

46:02
    Srdínko (MIL) 2 minuty za hákování.

44:37
    Hostující útok zmařila posunutá klec Milevska.

44:24

44:03
    Domácí Homolka vyloučen na dvě minuty za sekání. Nutno podotknout,že Milevsko si nedokázalo vypracovat žádnou vážnější příležitost.

42:24
    Za podražení vyloučen na dvě minuty hostující Molnár.

40:01

40:00

39:56
    Střela Motejlka skončina těsně vedle milevské klece.

38:41
    Střelu Urbance Volke dobře chytil.

37:16
    Zikovu střelu Pipek nadvakrát zneškodnil.

37:02
    Tečí se snažil prosadit Descy, nedokázal ovšem trefit branku Děčína.

36:23
    Puk končí v ochranné síti, vhazování před Pipkem.

35:36

34:50
    Po skvělé přihrávce Štycha jel sám na Volkeho Hamerle. Hostující brankář převedl skvělý zákrok lapačkou.

34:34
    Za následnou potyčku vyloučeni hostující Stezka a milevský Procházka, oba na dvě minuty za hrubost.

34:34
    Dvě velké šance domácích. Nejprve samostatný únik Króla Volke vyrazil, následná dorážka Homolky skončila těsně nad brankou brankáře hostí.

33:26
    A domácí si zahrají přesilovku 5 na 3. Kaltenböck vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

32:30
    Stezka (DEC) 2 minuty za podražení.

31:53
    Na pravém křídle zůstal zcela osamocený Zika, jeho nájezd Pipek výborně zlikvidoval. O chvilku později si poradil i s nepříjemnou střelou Hříbala.

29:34
    Už to vypadalo, že domácí vyhodí kotouč, ale ŠTĚPÁNU KUCHYNKOVI se podařilo ho zachytit a svojí střelou, která se od břevna odrazila do branky překonal Pipka. Asistence: Milan Stezka.

29:15
    Střelu Motejlka Pipek vyrazil. Faigl se dostal ke dvěma dorážkám, ale Pipek obě zneškodnil.

28:10
    Domácí Procházka vyloučen na dvě minuty za hákování.

25:48
    Samostatný únik Descyho zlikvidoval Volke.

23:59
    Stoklásek výborně ujel na pravém křídle svému strážci, v přečíslení dva na jednoho přihrál na Hamerleho, ale toho skvěle vychytal Volke.

22:52

20:51
    Milevský Descy dostává 2 minuty za vražení.

20:01

Skončila první, velice zajímavá a na góly bohatá první třetina. Domácí už od druhé minuty vedli a do konce třetiny si zaslouženě vybudovali dvoubrankový náskok. Druhá třetina začne přibližně v 17.50.

20:00

18:43
    Domácí ovšem znovu odpovídají. Stoklásek výborně udržel puk proti dvěma hráčům Děčína, našel na levém křídle najetého Hamerleho, který poslal puk před branku, kde ho tečoval KEVIN REINIŠ a puk se obloučkem dostal až za čáru. Asistence: Jakub Hamerle, Jan Stoklásek.

17:17
    Hosteé znovu rychle odpovídají. A velmi podobný gól prvnímu děčínskému. Střela Motejlka se odrazila od jednoho z obránců domácích přímo ke kapitánovi MICHALU OLIVERIUSOVI, pro kterého nebyl problém puk dorazit do branky. Asistence: Martin Motejlek.

17:03
    DAVID DESCY bekhendem překonává Volkeho.

17:03
    Faul na Desyho od Molnára je posouzeno jako hákování- rozhodčí nařizuje trestné střílení.

15:47

13:47
    Milevský Novotný vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

11:50
    Hlinka vyloučen na dvě minuty za podražení.

11:50
    Obrovskou chyba Bartůňka a Pipka naštěstí pro domácí nedokázal využít Faigl, když minul odkrytou branku.

11:07
    Děčínský Merta tvrdě vypáli, Pipek puk schoval do lapačky.

10:21
    Střelu Novotného Volke dobře chytá.

08:20
    Dvě nenápadné střely Stokláska- obě Volke stěží vyrazil.

05:06
    Z góly se roztrhl pytel. Volke špatně rozehrál puk, který se dostal až k Dvořákovi, jeho tvrdá střela Volkemu vypadla a JOSEF URBANEC dorazil puk bez problému do branky. Asistence: Marcel Dvořák.

02:30
    Domácí se z vedení příliš dlouho neradovali. Oliverius vyhrál buly, obránce Motejlek tvrdě vystřelil, Pipkovi puk vypadl přímo k neobsazenému LUKÁŠI ZIKOVI, který zakončil do prázdné branky. Asistence: Martin Motejlek, Michal Oliverius.

01:39
    Po pravém křídle se výborně probila milevská posila Stoklásek, nacentroval před branku, kde se nejlépe zorientoval KEVIN REINIŠ a dopravil puk za bezmocného Volkeho. Asistence: Jan Stoklásek.

01:02
    Bačák se dostal nejrychleji k odraženému puku a nenápadná střela těsně minula pravou tyčku milevské branky.

00:01

Nový kalendářní rok začne HC Milevsko 2010 domácím soutěžním zápasem. V sobotním prvním hracím kole skupiny Západ nového roku 2014 Milevsko přivítá na svém ledě tým HC Děčín.
    Letošní sezóna se pro Děčín vyvíjí hůře než ta předchozí. Na začátku nového kalendářního roku mu patří 13. pozice v tabulce se ziskem 25 bodů. Většinu z nich získal v domácím prostředí, což ho řadí na 10. místo ve skupině Západ v bilanci domácích zápasů. Z venkovních duelů přivezl Děčín prozatím 6 bodů za výhry v Bílině a na Kobře.

V prvním vzájemném měření této sezóny byl úspěšnější Děčín, byť se utkání dlouho lépe vyvíjelo pro Milevsko. To si postupně v Děčíně vybudovalo třígólový náskok, ale udržet ho nedokázalo a nakonec odjelo z Děčína s prázdnou po prohře 4:3. Po dvou brankách v první periodě přidalo Milevsko hned po 9 vteřinách druhé třetiny třetí gól. Domácímu týmu se však ještě v této části podařilo vyrovnat. Pomohlo mu hned pět přesilových her, které měl ve druhé dvacetiminutovce, z nichž dvě využil a k tomu ještě neproměnil trestné střílení. Dokonání obratu přišlo v 54. minutě, kdy Děčín vstřelil rozhodující gól.

Odvetné zápasy zahájil Děčín ve Žďáru a utkání skončilo stejným výsledkem, jako jejich první společné střetnutí s tím rozdílem, že tentokrát se z výhry radoval domácí Žďár. Domácí tým se ujal vedení v polovině zápasu a druhý gól přidal v poslední minutě druhé třetiny. Děčín hned na začátku třetí části snížil, ale více už nedokázal. V Moravských Budějovicích se Děčín gólově prosadil rovněž jen jednou. Za to domácí tým vstřelil hned 5 gólů. Děčín sice otevřel skóre zápasu, ale za další dvě minuty už vedli domácí, kteří následně dotáhli utkání do vítězného konce. I ve třetím zápase v řadě na ledě soupeře Děčín prohrál a znovu se mu podařilo vsítit jen jeden gól. V dohrávce 11. kola takto neuspěl na ledě Klatov po prohře 4:1. Hosté svůj jediný gól tentokrát vstřelili až za stavu 4:0 pro Klatovy. Návrat na domácí led přinesl Děčínu více vstřelených gólů a tím i vítězství. Bílinu porazil jednoznačně 7:2. Bílina šla v Děčíně do vedení. Na první přestávku však už měl jednogólový náskok Děčín, který v prostřední části zvýšil ještě o jeden a v poslední o další čtyři. Až pak uzavřela účet zápasu Bílina. I čtvrtý venkovní zápas za sebou znamenal pro Děčín jediný vstřelený gól. Inkasoval však hned devětkrát a z Nymburka si odvezl pořádný debakl. Přitom v polovině zápasu to ještě bylo 1:1. Pak ale Nymburk vstřelil tři góly do konce třetiny a v posledním dějství nasázel Děčínu dalších pět. V posledním zápase kalendářního roku 2013 Děčín přehrál doma Pelhřimov 6:2. Děčín skóroval dvakrát v každé z třetin, Pelhřimov vstřelil po jednom gólu v prvních dvou. Děčín zahájil zápas lépe, když se hned dvakrát prosadil v 6. minutě. Pelhřimov brzy snížil a stejně dokázal zareagovat i na dvougólové vedení domácího týmu v prostřední části. Ve zbytku zápasu se však prosadil už jen domácí Děčín.
    Milevsko na závěr loňského roku sehrálo dva mistrovské zápasy na ledech soupeřů a oba prohrálo. Tyto porážky jen korespondovaly s výsledkově velmi nevydařeným rokem 2013. Milevsko tak má motivaci začít výsledkově nový kalendářní rok lépe, než pro něj skončil ten předchozí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Petr Kofroň

Branky a nahrávky: 2. Reiniš (Stoklásek), 6. Urbanec (Dvořák), 18. Descy (TS), 19. Reiniš (Hamerle, Stoklásek), 58. Dvořák (Drda, Descy), 60. Urbanec – 3. Zika (Motejlek, Oliverius), 18. Oliverius (Motejlek), 30. Kuchynka (Stezka), 56. Zika

HC Milevsko 1934: Pipek (Škubal)- Štych, Dvořák, Procházka, Hlinka, Bartůněk, Srdínko- Urbanec, Descy, Novotný- Reiniš, Stoklásek, Hamerle- Nevolný, Król, Homolka
    HC Děčín: Volke (Formánek)- Hříbal, Motejlek, Kaltenböck, Stezka, Molnár, Vegner- Zika, Oliverius, Faigl- Kuchynka, Merta, Bačák- Vacek, Chládek, Šetka

Rozhodčí: Valenta- Černý, Vavruška