Jihlava – Sparta 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Vsetín 3:2 (2:0 po s.n.) | Zlín – Chomutov 5:4 (2:1 po s.n.)
Kometa Brno – Kladno 7:3 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 2:8 (kon.) | Vítkovice – Liberec 1:8 (kon.)
K. Vary – Poruba 2011 4:7 (kon.) | HC Litvínov – Hr. Králové 4:5 (kon.) | Ústí n/L – Pardubice 2:11 (kon.)
Písek – Olomouc 0:3 (kon.) | Letňany – Havířov 5:6 (kon.) | Třinec – Slavia 3:2 (kon.)
HC Letci Letňany
5:6 (1:1, 3:1, 1:4)
AZ Havířov
Sobota 11.01.2014, 15:30 • Ice aréna Letňany • Extraliga staršího dorostu

Z ledové arény je to vše příjemný zbytek víkendu. (17:38:14)

Viděli jsme krásný zápas, kde se skóre posouvalo z jedné strany na druhou. V poslední třetině byli hosté výrazně lepší a dobrou hrou otočili skóre. Dá se, ale říci, že si domácí prohráli utkání sami. V poslední třetině hůře bruslili a domácí i přes vstřelený gól podlehli.

60:00

59:05
    Letňany hrají se 6ti bruslaři.

57:51
    Dubský likviduje dvojtou střelu Bednáře.

57:09
    Výstavní střelu Starosty likviduje Turšner Lapačkou.

56:00
    Hráčům Letňan zbývají 4 minuty, aby otočili skóre, ale hraje se před jejich brankou.

53:10
    Havířov právě vstřelil branku!
    Další obrat ve skóre. Poslední? Havířov se v poslední třetině rozbruslil.KRYŠTOF FEJKO využil velké mely v brankovišti a zasunul kotouč, který nastřelili Bednář. Asistence: Bednář. Pořízek.

52:35
    před Dubským se zjevil nekrytý Sap, ale posílá kotouč mimo. Hraje se ze strany na stranu velmi pohledný hokej.

51:27
    Ačkoli se domácí usadili v útočné třetině zatím se jí nedaří vypálit na branku.

50:04
    letci mají možnost reparátu. Jakub Orság odjíždí na trestnou lavici za podražení.

50:00
    Přesně v polovině poslední části se lépe hrající Havířov dočkal vyrovnání. ke kotouči se dostal LUKÁŠ BEDNÁŘ, který překonal celou statickou obranu domácích a skvěle individuálně zakončil.

48:45
    Smejkal a Klečka šli sami na brankáře Turšnera, ale žabička Klečky přeskočila Smejkalovu hůl. Pěkná šance v oslabení.

47:41
    Paradoxně Letci brání lépe v oslabení. AZ se zatím nedostal do žádné šance.

47:01
    Beci domácích jsou pod velkým tlakem. Havířov hraje mnohem lépe. Teď navíc dostane výhodu přesilové hry. Čapek jde na dvě minuty za sekání před brankou.

45:03
    Hosté začali lépe bruslit a minimálně dvě minuty drželi Letce v šachu, ale nic z toho nevytěžili až do této chvíle. Kombinace mezi Wróbelem a JAKUBEM ORSÁGEM opět slavila úspěch. Druhý jmenovaný dokázal kotouč dostat za Dubského. Letcům začínají velmi těžké časy. Asistence: Wróbel.

41:37
    Hosté se ještě nevzdávají. ihned poté co Klečka neproměnil svůj pokus se AZ Dralo do protiútoku. Mely v brankovišti využívá DOMINIK MORAVČÍK. Asistence: Hendrych.

41:09
    Jan Smejkal mohl zvýšit náskok, ale poté co skvěle objel brankáře hostů, zvolil trochu liknavé zakončení a pomalu klouzající kotouč po ledě Turšner zastavil.

40:24
    Letňany právě vstřelily branku!
    Jak Domácí ukončili druhou část tak začínají třetí. Turšner si ani nesáhl na kotouč, když jej propálil po křídle unikající DOMINIK ČAPEK. Asistence: Kučera.

Vojtěch Fiala

Branky a nahrávky: 9. Klečka (Poljanyčka), 30. Klečka (Poljanyčka), 37. Klečka, 40. Poljanyčka (Klečka), 41. Čapek (Kučera) – 16. Ďurkáč (Polak, Orság), 24. Polak (Wróbel), 42. Moravčík (Hendrych), 46. Orság (Wróbel), 50. Bednář (Dudek, Fejko), 54. Fejko (Bednář, Pořízek)

HC Letci Letňany: Dubský, (Provazník), Hůla. Sekera, Starosta, Zeliska, Kučera, Chvála, Štosek, Burda, Poljanyčka, Klečka, Tomek, Čapek, Smejkal, Horák, Hroboň, Polák. Trenér: Žůrek.
    AZ Havířov: Šimeček, (Turšner), Heunzl, Chroboček, Dudek, Štefko, Trombik, Ďurkáč, Orság, Polak, Fejko, Wróbel, Moravčík, Hendrych Pacas, Pořízek, Bednář, Sap. Trenér: Janeček.