Žižkov – Dukla Praha 2:4 (kon.) | Ostrava – Třinec 3:1 (kon.) | Karviná – Frýdek-Místek 1:3 (kon.)

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ VRŤO si postavil míč na penaltový puntík, poslal brankáře na druhou stranu a pojistil vedení hostujícího týmu – 1:3!

59
    K odraženému míči se dostal hostující IVAN HLADÍK, který prudkou ranou propálil vše před sebou – 1:2!

35
    Máme vyrovnáno! Zhruba z pětadvaceti metrů napřáhl VÁCLAV MOZOL, který nádhernou ranou vymetl levý růžek domácí branky – 1:1!

10
    Karviná právě vstřelila branku!
    Domácí se po deseti minutách hry dostávají do vedení, MILAN HALASKA obešel obránce a přízemní střelou obstřelil brankáře Prepsla – 1:0!

Martin Tresa

Branky: 10. Halaska – 35. Mozol, 59. Hladík, 86. Vrťo (pen.)

Karty:   88. Eismann (KAR)

MFK Karviná: 1. poločas: Pindroch – Pilavdžič , Šindrič, Vaněk, Paukner, Svatonský, Eismann, Halaska, Kováč, Jovanovič, Mikula

2. poločas: Pindroch – Pilavdžič (61. Fiala), Šindrič, Hottek, Paukner (75. Kurušta), Svatonský (61. Juřena), Eismann, Halaska (61. Gonda) (74. Puškáč), Kováč, Jovanovič (66. Cverna), Mikula

Náhradníci: Cverna, Kurušta, Gonda, Puškáč, Hottek, Jurena, Fiala, Taraba, Lipčák

FK Frýdek-Místek: 1. poločas: Prepsl – Malík, Hladík, Cverna, Neuberg, Vavrik, Zapalač, Soukup, Mozol, Cigánek, Habusta

2. poločas: Stehlík – Hladík, Malík, Korneta, Palko, Kovařík, Szabo, Vrťo, Talián, Uvíra, Milunovič

Náhradníci: H. Prokeš, J. Prokeš, Vrťo, Talián, Szabo, Kovařík, Uvíra, Milunovič, Korneta, Stehlík, Palko