Ostrava – Kladno 10:5 (kon.) | Chodov – Sparta 5:3 (kon.) | Bulldogs – Mladá Boleslav 4:5 (kon.)
Liberec – Otrokovice 6:7 (1:2 po s.n.) | Tatran – Bohemians 5:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
FBC Liberec
6:7 (1:2, 3:2, 2:2 - 0:0)
PSG Panthers Otrokovice
Neděle 12.01.2014, 17:00 • SH Dukla Liberec • Livesport Superliga

Je za námi velmi napínavý zápas, který mezi sebou svedli Liberečtí s Otrokovicemi. Zápas museli rozhodnout až samostatné nájezdy, kde byli úspěšnější hostující hráči z Otrokovic. Hezký zbytek večera. (19:24:05)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Panthers Otrokovice.
    Rozhodující nájezd proměnil KAREL ŤOPEK a zajistil tak Otrokovicím bod navíc.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Otrokovice hráč Karel Ťopek a vstřelil rozhodující gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Radek Valeš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Otrokovice hráč David Hrdina , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Marek Štěpánek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Otrokovice hráč Lukáš Uhrinovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Otrokovice hráč Karel Ťopek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Jakub Uher , ale gól nevstřelil.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani v prodloužení se nerozhodlo o vítězi a tak budou následovat trestná střílení, které již rozhodnou o dnešním vítězi.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:08
    Uglanov našel Uhera na středu, v rychlosti mu hosté však sebrali míč a ke střele se nedostal.

63:28
    Nagyho střela tahem letěla vedle.

62:17
    Hůza rozehrál standartku na Štěpánka, jehož střela pěkně protáhla hostujícího brankáře.

60:48
    Šance Valeše, Michajlovič ale chytá.

60:01

Po šedesáti minutách jsme vítěze nepoznali a tak bude následovat prodloužení, které za pár okamžiků začne.

60:00

59:48
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tak domácím se to přeci jen podařilo. MAREK ŠTĚPÁNEK posílá utkání do prodloužení. Asistence: Radek Valeš.

59:15
    Liberec znovu v šesti.

59:01
    Timeout Panthers Otrokovice.

58:08
    Liberci se nedaří přejít do útoku. Otrokovice jsou dobře postavené.

56:28
    Navzdory přesilové hře domácích se do šance dostali hosté.

54:57
    Vyloučen hráč Michal Hradil družstva Panthers Otrokovice na 2 minuty za zdržování hry.

54:11
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Ovšem LUKÁŠ UHRINOVSKÝ vrací Otrokovicím jednobrankové vedení. Bez asistence.

53:05
    Domácím se daří vyrovnat, když si MICHAL HRADIL srazil míček do vlastní brány.

52:00
    Bouška se snažil utéct Kluchovi po mantinelu, jenže Klucha nikdo nepředběhne.

50:11
    Valeš s Markem dnes mají dobrý den, slušně zatápí otrokovické obraně.

49:20
    Utkání je dost vyrovnané, šance střídá šanci.

47:48
    Marek vystřelil, Valeš se pokoušel o dorážku, na poslední chvíli byl odstaven.

46:30
    Uhrinovský dneska střílí ostrými, tentokrát jeho střela nabrala vítr a bránu přeletěla.

45:12
    Je tu další zvrat. Otrokovice se dostávají do vedení zásluhou KARLA ŤOPKA. Asistence: Tomáš Sovják.

41:00
    Sovják se několikrát pokoušel o střelu, pokaždé hru odklonili domácí obránci.

40:01

Střely ve druhé třetině 10:8.

Skončilo prostřední dějství, které vyhráli domácí a po dvou třetinách je tak stav nerozhodný 4:4. Uvidíme, zda-li rozhodne poslední dvacetiminutovka.

40:00

38:58
    Staronový hráč Liberce Marek Štěpánek vyučuje hru tělem u mantinelu.

37:30
    Domácí měli v rychlém sledu několik šancí. Otrokovice odolávají.

36:45
    Liberec hraje o poznání lépe než v první třetině.

34:46
    Valeš se dostal sám do útoku, přihrávka mu přišla ale později a už byl dost z úhlu, na brankáře to zkusil bekhendem, neuspěl.

34:03
    Otrokovičtí opět srovnávají krok. LUKÁŠ UHRINOVSKÝ střílí vyrovnávací branku na 4:4. Bez asistence.

33:20
    Vaňkova střela ze středu vedle.

30:45
    JAKUB UHER dává další branku a otáčí tak pomyslné misky vah na stranu domácích. Asistence: Matěj Klucho.

29:43
    Vaněk měl před sebou úplně prázdnou bránu, ale v zakončení selhal.

28:27
    Ovšem domácí odpovídají velmi rychle, když se trefuje JAKUB UHER. Asistence: Radek Valeš.

27:51
    Hosté si berou své vedení zpět, když se trefil LUKÁŠ UHRINOVSKÝ a využil tak přesilovou hru. Asistence: Jaroslav Vaněk.

26:21
    Vyloučen hráč Jan Král družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.

24:48
    Domácím se podařilo vyrovnat. Přesnou trefou se prezentoval JAN KRÁL. Asistence: Zdeněk Vážný.

22:24
    Domácí hrají v plném počtu.

20:25
    Ihned z rozehrávky po vyloučení měli hosté velkou šanci, Vaněk však trefil boční síťku.

20:24
    Vyloučen hráč Marek Štěpánek družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení.

20:01

Střely v první třetině 7:10.

Skončila nám vyrovnaná první třetina, ve které byli šťastnější Otrokovičtí, kteří vedou po dvaceti minutách 2:1.

20:00

19:16
    Liberci se podařilo snížit ještě do konce třetiny. Postaral se o to MATĚJ KLUCHO. Asistence: Radek Valeš.

18:08
    Otrokovice se dostávají před koncem první třetiny do dvoubrankového vedení. Branku vstřelil LUKÁŠ UHRINOVSKÝ. Asistence: Karel Ťopek.

14:01
    Úvodní branku utkání vstřelil DAVID HRDINA. Asistence: Lukáš Blizňák.

12:10
    Libereckou akci ukončil Michajlovič dobrým zákrokem.

10:49
    Kluchovu střelu z dálky brankář jen tak tak vyrazil, dorážka byla neúspěšná.

09:55
    Za Hradilovou střelou se Prokeš pouze otočil, ale opět letěla mimo bránu.

08:00
    Střely jsou zatím velice nepřesné na obou stranách.

07:10
    Valeš zkusil míček posunout po zemi pod brankářem, to se mu povedlo, míček však o kousek minul branku.

06:16
    Uhrinovský si rychle naběhl před bránu, kam dostal přihrávku, zkoušel obelstít gólmana, to se mu však nepovedlo.

04:04
    Petříkův bekhend z blízkosti netrefil bránu.

02:33
    Na Klucha mířila dlouhá přihrávka, kterou bez problémů zpracoval a zkoušel brankáře překvapit střelou mezi nohy, Michajlovič ale pozorný.

01:50
    Střela Veselého proletěla kolem tyčky.

00:01

FBC Liberec: Prokeš (Svoboda) – Klucho, Uglanov, Marek, Veselý, Štěpánek, Böhm, Krupička – Valeš, Hůza, Uher, Král, Vážný

Panthers Otrokovice: Malina (Michajlovič) – Hradil, Zbořil, Nagy, Blizňák, Sovják, Vaněk, Uhrinovský, Valčík, Ťopek, Bouška, Nagy, Graclík, Spáčil, Krkoška, Ivan, Petřík, Hrdina

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.

Příjemné nedělní odpoledne ze severu Čech, kde zanedlouho v rámci sedmnáctého kola AutoCont extraligy mužů vyzve celek FBC Liberec tým Panthers Otrokovice.

Vítáme Vás u on-line přenosu z Liberce. Utkání začíná v 17:00 hod.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 20. Klucho (Valeš), 25. Král (Vážný), 29. Uher (Valeš), 31. Uher (Klucho), 54. Hradil (vla.), 60. Štěpánek (Valeš) – 15. Hrdina (Blizňák), 19. Uhrinovký (Ťopek), 28. Uhrinovský (Vaněk), 35. Uhrinovský, 46. Ťopek (Sovják), 55. Uhrinovský, rozh. náj. Ťopek

PSG Panthers Otrokovice: Michajlovič (Malina) – Hradil, Zbořil, Nagy, Blizňák, Sovják, Vaněk, Uhrinovský, Valčík, Ťopek, Bouška, Nagy, Graclík, Spáčil, Krkoška, Ivan, Petřík, Hrdina

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora