Ostrava – Kladno 10:5 (kon.) | Chodov – Sparta 5:3 (kon.) | Bulldogs – Mladá Boleslav 4:5 (kon.)
Liberec – Otrokovice 6:7 (1:2 po s.n.) | Tatran – Bohemians 5:3 (kon.)
ESA logistika Tatran Střešovice
5:3 (0:0, 2:2, 3:1)
FbŠ Bohemians
Neděle 12.01.2014, 18:00 • SH TJ Tatran Střešovice • Livesport Superliga

41:30
    Tatran bude mít možnost vyrovnat, Za blokování hole je vyloučen hostující Chlumský

26:13
    Baginovi však jeho blafák nevyšel a tak je za hru na zemi vyloučen domácí kapitán Marek Deutsch.

24:22
    Střešovice si zahrají další přesilovku. Za hru na zemi je vyloučen hostující Čihák.

21:46
    Až nyní se hostům povedlo získat míček pod kontrolu. David ŠImek dostává 2 minuty nepodmíněně za hrubost.

17:14
    Heřmanský (STR) to opět přehnal s důrazem a dostává tak další 2 minuty za nedovolené bránění.

10:58
    Za nedovolené bránění je vyloučen Petr Heřmanský (STR).

Hledáme zpravodaje pro tým ESA logistika Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 23. Garčar (Deutsh), 37. Řehoř (Podhráský), 46. Řehoř (Podhráský), 54. Fridrich (Reibauer.), 60. Richter – 27. Růžek (Šárka), 34. Kordoš (Růžek), 41. Šimek (Šimek)

ESA logistika Tatran Střešovice: Kafka (Rebro) – Podhráský, Heřmanský, Deutsch, Garčar, Dušek, Ježek, Řehoř – Nushart, Hartman, Vávra, Kolísko, Richter, Riebauer, Mayer, Gruber, Fridrich, Natov.
    FbŠ Bohemians: Rytych (Mück) – Forman, Kuncman, Čihák, Chlumský, Höffer – M. Šimek, Bagin, Kordoš, Zapletal, D. Šimek, Poláček, Kozák, Růžek, Šárka.

Rozhodčí: Petr Černý, Jiří Janoušek