Benešov – Vítkovice 5:4 (2:1 po s.n.) | Bulldogs – Mladá Boleslav 7:9 (kon.) | Havířov – Liberec 6:5 (po pr.)
Bohemians juniorky – Chomutov 9:4 (kon.) | Sparta – Tatran 3:9 (kon.) | Třebíč – Ostrava 3:15 (kon.)
ACEMA Sparta Praha
3:9 (1:4, 1:1,1:4)
ESA logistika Tatran Střešovice
Neděle 12.01.2014, 17:30G2 liga juniorů

39:44
    Těsně před koncem druhé periody je vyloučen domácí Špalek na dvě minuty za opakované přestupky.

28:26
    Druhý přesilovková šance také pro Spartu. Na dvě minuty za sekání si půjde sednout Jakub Slavík.

25:08
    Dnes podruhé si budou moci hosté zahrát přesilovku, na trestnou lavici totiž míří Břetislav Kůla, dvě minuty za nesportovní chování.

11:28
    Přesilovku si dnes vyzkouší i hosté. Na dvě minuty vyloučen Jakub Nachtmann za nedovolené vražení.

5:21
    Bude se poprvé dnes vylučovat, na dvě minuty si jde odpočinout hostující Švejkovský za bránění ve hře. Šance pro Spartu.

Jiří Zabilanský

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým ESA logistika Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 16. Hendrich (Špalek), 30. Jeniček, 53. Totzauer (Pruner) – 4. Zavadil (Skřivánek), 11. J. Zavadil (Vaculčiak), 15. Slavík (Čepelka), 19. Zavadil, 27. Komárek (Němeček), 45. Skřivánek, 48. Komárek, 57. Komárek (Horký), 58. Vašíček

ACEMA Sparta Praha: Černý (Lupoměch) – Malhocký, Kůla, Semerád, Halama, Zeman, Pruner, Hendrich, Kabele, Šteker, Tolzauer, Sedmík, Nachtmann, Jeníček, Špalek,
    ESA logistika Tatran Střešovice: Zavadil V. (Fibiger) – Hudera, Komárek, Němeček, Horký, Švejkovský, Bína, Plecitý, Zavadil J., Láža, Čepelka, Vašíček, Skřívánek, Beneš, Vaculčiak, Bauman, Háša, Harapát, Slavík

Rozhodčí: David Bezucha a Michal Bezucha