Real Betis – Real Madrid 0:5 (kon.) | Elche – Rayo Vallecano 2:0 (kon.) | Granada – Osasuna 0:0 (kon.)
Espanyol – Celta Vigo 1:0 (kon.)
Elche CF
2:0 (1:0)
Rayo Vallecano
Sobota 18.01.2014, 18:00 • Estadio Manuel Martínez Valero (Elche) • Španělská LaLiga

Díky za pozornost a u dalších zápasů se budu těšit na počtenou. (19:51:21)

Máme za sebou utkání 20. kola nejvyšší španělské soutěže. Domácí zaslouženě berou tři body, když o své výhře prakticky rozhodli již po dvaceti minutách. Penaltu proměnil Albacar, vyloučen byl zároveň Baena a už nebylo moc co řešit. Ve druhém poločase mělo Elche velké šance na zvýšení skóre, ujala se až střela Márqueze. Výsledek tedy jasný 2:0.

90+2
    Domácí diváci jsou spokojeni, tři body dnes jejich tým stoprocentně získá.

90+1
    Tři minuty nad plán se bude hrát v tomto zápase.

90
    Další šance Gila končí u brankáře. Ten si počkal na střelu a míč v pohodě vyrazil.

89
    Ještě jeden odkop od brány Rubéna. Čeká na konec zápasu, který se neúprosně blíží.

88
    Ještě zde mohla být třetí branka, ale střídající Boakye stál v postavení mimu hru.

86
    I hosté už rezignovali, čeká se na konec zápasu. Rayo toho už má zřejmě plné kecky. Celý zápas se bránilo a krom jedné šance, neohrozilo brankáře.

85
    Elche v klidu kombinuje s míčem, už se ale nikam zbrkle nežene.

84
    Utkání se tak pouze dohrává, o výsledku je rozhodnuto. Ani nějaké delší nastavení zřejmě nebude.

83
    Nebude, domácí proto museli střídat.

82
    Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Rubén Pérez, přichází Carlos Sánchez.

80
    Pérez vypadá na střídání, leží na hřišti zraněn. Tak uvidíme, jestli bude moci pokračovat.

79
    Elche právě vstřelilo branku!
    Teď už se zdá, že je rozhodnuto. Rubén hodil míč velice špatně, rozehrál nepřesně, obrana v tísni přišla o míč, který vybojoval Boakye a přihrál přesně na JAVI MÁRQUEZ. Jeho přízemní rána končí v síti Raya podruhé a domácí se tak přeci jen dočkali druhé kýžené branky. Asistence: Richmond Boakye.

79
    Zhruba deset minut před koncem je stav stále 1:0 a nic nenasvědčuje tomu, že bychom se měli dočkat nějakého zvratu. U míče jsou stále domácí.

78
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Jonathan Viera, přichází Adrián Embarba.

77
    Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Cristian Herrera, přichází Richmond Boakye.

77
    Je jasné, že Rayo nebude mít už tolik sil, přeci jen hraje od devatenácté minuty o deseti.