Bastia – Bordeaux 1:0 (kon.) | Lorient – Guingamp 2:0 (kon.) | Nice – Ajaccio 2:0 (kon.)
Rennes – Évian TG 0:0 (kon.) | Sochaux – Montpellier 0:2 (kon.)
FC Lorient
2:0 (2:0)
EA Guingamp
Sobota 18.01.2014, 20:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir (Lorient) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Tolik z dnešního zápasu, u dalších mačů se budu těšit zase zítra. (21:50:51)

Je dobojováno, domácí berou tři body za výhru 2:0, o které rozhodli již v prvních dvanácti minutách. Poté výsledek v podstatě kontrolovali a ještě mohli nějaký ten gól přidat. Hosté začali hrát moc pozdě a posledních dvacet minut nějakou korekci ve skóre nepřineslo. Výsledek je zasloužený, Lorient si dnes plný bodový zisk bezpochyby zasloužil.

90+1
    Čeká se na konečný hvizd sudího Gautiera, který se už dívá na hodinky a utkání nehodlá nějak zvlášť prodlužovat.

90
    Dvě minuty se budou nastavovat nad rámec zápasu.

89
    Sice se Guingamp ve druhém poločase zlepšil, ale gólové vyjádření z toho nebylo.

88
    Blíží se závěr zápasu a už to vypadá, že domácí dokráčí pohodlně ke třem bodům.

87
    Žlutou kartu dostává Wesley Lautoa (FC Lorient).

85
    Hosté jsou poslední minuty usazení na útočné polovině, ale času už mnoho nemají. Dva góly smazat bude přímo husarský kousek.

84
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Yann Jouffre, přichází Gilles Sunu.

82
    Ještě předtím mohla přijít kontaktní branka. Zpoza vápna vypálil z voleje Giresse a střídající brankář Reynet se musel co ohánět. Nakonec míč s potížemi vyrazil.

81
    Chystá se třetí střídání u Lorientu. Vypadá to na posilu do zadních řad.

80
    Z otočky střílel střídající Diallo, ale brankář Assembé špičkou rukavic dokázal míč vytěsnit mimo tři tyče. Rozhodčí však píská ofsajd, takže by případná branka stejně neplatila.

79
    Následoval roh a v pohodě si pro míč došel brankář Reynet.

78
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Vincent Aboubakar, přichází Sadio Diallo.

77
    Času na nějaký zvrat je málo, ale přeci jen si hosté něco málo vytváří. Jen tomu chybí přesnost, jako v případě standardky v podání Langila.

76
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Lionel Mathis, přichází Moustapha Diallo.