Jihlava – Most 6:3 (kon.) | Kadaň – Olomouc 5:4 (po pr.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.)
Havířov – Benátky n/J 1:9 (kon.) | Beroun – Ústí n/L 3:2 (kon.) | Litoměřice – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Šumperk – Motor ČB 3:4 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
3:2 (1:0, 0:0, 2:2)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 22.01.2014, 18:00 • Zimní stadion Beroun • 1. liga (ČR)

39:32
    Za držení usedá na trestnou lavici opět domácí Kubeš.

33:58
    Přesilovka pro Lvi. Na trestnou lavici usedá domácí kapitán Vladislav Kubeš.

30:33
    Další přesilovka pro Beroun. Medvědi se dostávali do šance, kterou zmařil Jan Alinč pouze za cenu hákování. Současně odchází na trestnou z každého týmu po jednom hráči za následnou potyčku po odpískání.

27:36
    Přesilovka pro Beroun. Za sekání si dvě minuty odsedí Holomek.

22:18
    První vyloučení dnešního zápasu. Na trestnou odjíždí za sekání domácí Chalupa.

Branky a nahrávky: 5. Petruška (TS), 46. Strnad (Hrdel, Vrdlovec), 48. Petruška (Babka, Třetina) – 55. Loskot (Alinč, Sklenička), 59. Loskot (Roubík, Grin)

Medvědi Beroun 1933: Cikánek (Šimboch) – Špelda, Kužel, Chalupa, Jebavý, Tverďák, Gutwld, David Sklenička – Strnad, Hrdel, Vrdlovec – Petruška, Babka, Třetina – Půlpán, Kubeš, Markulinec – Malý, Matějka, Stromko
    HC Slovan Ústí nad Labem: Dlouhý (Petrásek) – Smetana, Grin, Černý, Broš, Vaněk, Holomek, Zbyněk Sklenička – Loskot, Alinč, Přeučil – Tůma, Roubík, Rod – Baránek, Hanzl, Vávra – Videlka, Merta, Pořický – Dostálek

Rozhodčí: Zubzanda – Gerát, Hynek