Kazaň – HC Slovan 2:1 (2:1 po s.n.) | N.Novgorod – Lev 5:2 (kon.) | Viťaz – Riga 6:2 (kon.)
Dynamo Moskva – CSKA Moskva 2:1 (2:1 po s.n.)
Torpedo Nižnij Novgorod
5:2 (3:0, 2:1, 0:1)
Lev Praha
Středa 22.01.2014, 16:00KHL

To je ode mně pro dnešek vše. Přeji hezký večer a u dalšího onlajnu na shledanou! (18:23:48)

Pražané po delší době našli přemožitele, jejich série vítězných zápasů tak končí na čísle šest. Na úvod tripu prohrávají s Torpedem 2:5. V závěru třetí třetiny ještě za hosty snížil Kapanen, ovšem jednalo se již jen o kosmetickou úpravu výsledku. Svěřenci trenéra Jalonena se nyní musejí rychle oklepat – v pátek je čeká další zápas proti Kazani.

60:00

59:28
    V závěru ještě zajímavě střílel Řepík, ovšem branku minul. Lvi v tomto utkání žádné body nezískají.

59:13
    Domácí Torpeo se již nikam nežene, v klidu drží puk.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a asi i zápasu. Torpedo opět drží puk na svých hokejkách.

56:38
    Lev Praha právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen přišel ještě jeden gól do sítě domácích. Už je ale asi pozdě na vyrovnání. NIKO KAPANEN předvedl svou zkušenost, když dokázal jako druhý ze lvů překonat Kasutina. Dobře zapracoval Gragnani, který právě zkušeného Fina našel přesným pasem. Asistence: Marc-André Gragnani

56:21
    Skačkov mířil svou střelu k bližší tyči. Lev vyhazuje na icing.

55:41
    Thörnberg vyslal kvalitní střelu. Kasutin puk vyrazil před sebe a poté ho přikryl.

54:45
    Stále se hraje více před Vehanenem, který musel opět zasahovat.

54:27
    Kasutin zatím ve třetí třetině nemusel předvést tolik těžkých zákroků. Pražanům se nedaří dostat soupeře pod tlak.

54:07
    Kasutin ukryl nahození ve své lapačce. Bude se vhazovat.

52:53
    Domácí brání pečlivě, druhou formaci Lva nepustili vůbec ke střele. Puk opět na hokejkách Torpeda.

52:30
    Torpedo nechce riskovat chybu v obraně, proto opět vyhazuje až na zakázané uvolnění.

52:25
    Torpedo vyhazuje přes všechny čáry – icing.

52:07
    Azevedo si sjel do útočné třetiny a vyslal povedenou střelu. Kasutin musel vytáhnout dobrý zákrok lapačkou.

51:51
    Němec jen nahodil za Kasutina, Děnisov drží puk za brankou.

50:53
    Teď pro změnu v šanci hosté. Po Cingelově pasu se sám před brankou octl Řepík, nezakončil ale podle svých představ. Chyběly mu opravdu jen centimetry.

David Soumar

Branky a nahrávky: 6. Skačkov, 6. Salminen (Wolski), 9. Grigorjev (Wolski), 24. Immonen (Wolski, Salminen), 39. Skačkov (Krasnoslobodtsev) – 38. Ridderwall (Kapanen, Gragnani), 57. Kapanen (Gragnani)

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Děmidov) – Hietanen, Chomickij, Valentěnko, Bernackij, Grigorjev, Děnisov, Belochvostikov – Wolski, Salminen, Immonen – Galuzin, Skačkov, Krasnoslobodcev – M. Potapov, Kuljomin, Ljuduchin – Žarkov, Tverdochlebov, Dvurečenskij – Badjukov.
    Lev Praha: Engren (Vehanen) – Ševc, Mäenpää, Oystrick, Němec, Gragnani, Jaakola, O'Byrne – Azevedo, Novotný, Ullström – Zackrisson, Vrána, Thörnberg – Ridderwall, Kapanen, Řepík – Pacovský, Cingel, Matai.

Rozhodčí: Gofman, Kulakov – Otmachov, Koposov