Litvínov – Hattrick Brno 7:6 (kon.) | Kopřivnice – Svitavy 4:5 (kon.) | Pelhřimov – Česká Lípa 4:6 (kon.)
1. FBK Rožnov p/R – Znojmo 8:3 (kon.)
Spartak Pelhřimov
4:6 (1:1, 2:2, 1:3)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Sobota 25.01.2014, 19:00 • SH ZŠ Osvobození Pelhřimov • 1. liga mužů

Děkuji za krásně strávený florbalový večer. Děkuji za pozornost a zase někdy u onlajnů na počtenou. Krásný zbytek večera. (20:57:53)

Nejlepší hráči Radovan Vnuk a Marek Švrkala

V třetí třetině ukázali svou sílu hráči České Lípy, svému soupeři odskočili na rozdíl dvou branek.

60:00

59:49
    Domácí střely byly zblokované.

59:41
    Pelhřimov zkouší jako svou poslední naději hru bez gólmana.

59:40
    Oddechový čas pro domácí.

59:32
    Pelhřimov se míček snaží získat zpět, ale nedaří se jim to.

59:07
    Lípa drží míček.

58:16
    Čech natáhl ze 3/4 hřiště, což byl nemalý problém pro Ponomareva.

57:51
    Už se pokračuje.

57:46
    Venkrbec dostal křeč, hra je díky tomu přerušena.

56:52
    Poslední minuty zápasu. Pelhřimov se snaží ze všech sil, ale nemůže se dostat do větší šance.

54:58
    Marhan dostal velkou šanci. Šel sám na Venkrbce, ale dostal se do příliš velkého úhlu. Venkrbec střelu vychytal.

52:34
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Vnuk dorazil střelu Tichého. Branku vstřelil RADOVAN VNUK. Asistence Milan Tichý.

52:23
    Švrkala v obrovské šanci přestřeluje backhandem.

51:22
    Vyloučen hráč Jan Kučera z družstva Pelhřimova na 2 minuty za vysokou hokejku.

50:12
    Bína trefil tyč. Vnuk dostal velkou šanci, míček ale v brance neskončil.

49:28
    Tichý natáhl na půlce, tato střela bylo pro Venkrbce nechytatelná. Branku vstřelil MILAN TICHÝ. Asistence Jan Merlíček.

Tom Veverka

Hledáme zpravodaje pro tým Spartak Pelhřimov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 10. Charouzek, 22. Koten (Poduška), 23. Bína (Charouzek), 49. Kos – 17. Jirsa (Slaný), 22. Slaný (Karel), 27. Motejzík (Jirsa), 44. Slaný, 50. Tichý (Merlíček), 53. Vnuk (Tichý)

Spartak Pelhřimov: Venkrbec-Kos, Charouzek, Švrkala, Kučera, Holada,