Litvínov – Hattrick Brno 7:6 (kon.) | Kopřivnice – Svitavy 4:5 (kon.) | Pelhřimov – Česká Lípa 4:6 (kon.)
1. FBK Rožnov p/R – Znojmo 8:3 (kon.)
Spartak Pelhřimov
4:6 (1:1, 2:2, 1:3)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Sobota 25.01.2014, 19:00 • SH ZŠ Osvobození Pelhřimov • 1. liga mužů

Děkuji za krásně strávený florbalový večer. Děkuji za pozornost a zase někdy u onlajnů na počtenou. Krásný zbytek večera. (20:57:53)

Nejlepší hráči Radovan Vnuk a Marek Švrkala

V třetí třetině ukázali svou sílu hráči České Lípy, svému soupeři odskočili na rozdíl dvou branek.

60:00

59:49
    Domácí střely byly zblokované.

59:41
    Pelhřimov zkouší jako svou poslední naději hru bez gólmana.

59:40
    Oddechový čas pro domácí.

59:32
    Pelhřimov se míček snaží získat zpět, ale nedaří se jim to.

59:07
    Lípa drží míček.

58:16
    Čech natáhl ze 3/4 hřiště, což byl nemalý problém pro Ponomareva.

57:51
    Už se pokračuje.

57:46
    Venkrbec dostal křeč, hra je díky tomu přerušena.

56:52
    Poslední minuty zápasu. Pelhřimov se snaží ze všech sil, ale nemůže se dostat do větší šance.

54:58
    Marhan dostal velkou šanci. Šel sám na Venkrbce, ale dostal se do příliš velkého úhlu. Venkrbec střelu vychytal.

52:34
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Vnuk dorazil střelu Tichého. Branku vstřelil RADOVAN VNUK. Asistence Milan Tichý.

52:23
    Švrkala v obrovské šanci přestřeluje backhandem.

51:22
    Vyloučen hráč Jan Kučera z družstva Pelhřimova na 2 minuty za vysokou hokejku.

50:12
    Bína trefil tyč. Vnuk dostal velkou šanci, míček ale v brance neskončil.

49:28
    Tichý natáhl na půlce, tato střela bylo pro Venkrbce nechytatelná. Branku vstřelil MILAN TICHÝ. Asistence Jan Merlíček.

48:08
    Spartak Pelhřimov právě vstřelil branku!
    Hosté chybovali, Kos se zmocnil míčku a vyrovnal. Branku vstřelil MARTIN KOS. Bez asistence.

46:59
    Vyloučen hráč Luděk Charouzek z družstva Pelhřimova na 2+10 minut za nesportovní chování.

45:53
    Na hřišti se odehrál další pěkný okamžik. Kos přihrával druhému obránci a Venkrbec pozorně nadskočil, myslím si, že po minulém domácím utkání je už Venkrbec pořád pozorný.

44:46
    Charouzek mohl vyrovnat. Střela mu ale k jeho smůle nesedla.

43:52
    Tak to byla parádní branka.Podobnou akci můžeme také vidět v hokeji, kde se o ni pokoušel třeba Viktor Ujčík.Avšak ŠTĚPÁN SLANÝ si za brankou nabral míček na čepel a otočkou zakončil k druhé tyčce branky než byl gólman.Klobouk dolů ped jeho zakončením.Bez asistence.

42:32
    Venkrbec bez problému vychytává střelce Lípy.

41:00
    Kučera nahrává Kotenovi, který ale střelu nezvládl zpracovat.

40:01

V druhém dějství dnešního zápasu jsme viděli po dvou brankách na každé straně. Utkání je stále vyrovnané.

40:00

39:33
    Další střela Slaného těsně míjí branku.

38:43
    Motejzík se snaží a střílí! Míček mířil bohužel do tyče.

37:59
    A mohli jsme vidět další ze skvělých zákroků Venkrbce.

37:01
    Přišla velká šance pro Slaného, který ale střílí vedle. Pak ji dostal i Vnuk, ten ovšem nepřehodil Venkrbce.

35:14
    Bylo již pozdě získat míček pro Marhana. Ten alespoň zalehl Venkrbce a zastavil tak možný rychlý protiútok.

34:20
    Viděli jsme pěknou práce od Zrzavého. Tentokrát to Slanému nevyšlo.

32:36
    Motejzík měl na holi 2. gól. Snaha byla, míček ale bránu netrefil.

31:52
    Knězů měl výbornou šanci.

30:41
    Poduška měl opravdu velkou šanci. Ponomarev ukázal skvělý zákrok a nezklamal.

29:16
    Hraje se od branky k brance.

28:01
    Slaný zkusil něco nového. Domácí obránci však včas výborně zareagovali.

26:37
    Motejzík to vzal na sebe a střílí. Gólem vyrovnává ŠTĚPÁN MOTEJZÍK. Asistence Jakub Jirsa.

26:23
    Dnes velice aktivní Slaný opět střílí, bohužel vedle.

25:58
    Vyloučen hráč Luděk Charouzek družstva Spartak Pelhřimov a to na 2 minuty za sekání.

24:08
    A Lípa mohla vyrovnat. Gólman zasáhl výborně.

22:53
    Svůj tým do vedení posílá MILAN BÍNA.Asistence Luděk Charouzek

22:00
    JAN KOTEN vyrovnává po pár sekundách!Asistence Petr Poduška.

21:40
    Nesmí vystřelit, tak zněl pokyn Venkrbce, když nabral Slaný míček u mantinelu a vydal se na střed, marná slova to byla.Branku vstřelil ŠTĚPÁN SLANÝ. Asistence Jakub Karel.

21:22
    Charouzek napřáhl a střílí z půlky. Ponomarev měl se střelou plné ruce starosti.

20:12
    Lípa začíná druhou třetinu velice aktivně. Pro domácí to znamená, že by se měli hodně rychle probudit.

20:01

V první třetině jsme viděli celkem dvě branky v podání obou soupeřů. Zápas nám probíhá v rychlém tempu a proto ještě můžeme čekat dramatický boj.

20:00

19:50
    Švrkala střílí! Bohužel, jeho střela nebyla přesná.

16:42
    Vyloučen hráč Radovan Vnuk družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.

16:17
    JAKUB JIRSA využívá přesilovku!Asistence Štěpán Slaný.

15:55
    Vyloučen hráč Milan Tichý družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.

14:47
    Střela Slaného prošla Venkrbcovi mezi nohami. Míček skončil vedle brány.

14:19
    Bezouška vystřelil. Rána šla pouze do zakleknutého Kosa.

12:47
    Vnuk střílí po zemi na přední tyč, Venkrbec trochu překvapen pouze vyráží míček do rohu.

10:42
    A jeden rozhodčí píská další gol Pelhřimova, ale pozor, tohle byla pouze boční síťka, hra pokračuje za stejného stavu!

09:59
    Charouzek ve zmatku před Ponomarevem se výborně zorientoval a vystřelil, golman Lípy pouze vyrazil před sebe a LUDĚK CHAROUZEK se z dorážky nemýlil.Bez asistence.

08:43
    Lípa špatně střídala. Koten měl dobrou pozici ke střelbě, ale bohužel nezamířil přesně.

07:21
    Utkání je zatím vyrovnané se skórem 0:0.

06:07
    Pelhřimov stál, Lípa rychle rozehrála a Vnuk natáhl od půlky. Střela ale bohužel mířila do znaku.

04:51
    Velká šance Pelhřimova. Stačila by jen trochu větší výška.

03:47
    Pěkná spolupráce Karla se Slaným. Slaný tentokráte trefuje zařízení, ale Venkrbec chytá.

02:59
    Sám Slaný vystřelil, ale bylo to nad.

02:58
    Standartka na polovině domácích, uvidíme, co tým tažený Slaným vymyslí.

01:33
    Úvodní sekundy patří domácím, kteří jsou zatím aktivnější, což dokazuje i střela Podušky, která mířila trochu nad.

00:20
    Bína hned z úvodu nastřelil tyč.

00:01

Spartak Pelhřimov: Venkrbec-Zrzavý,Poduška,Koten,Bína,Kos

FBC BRZDY CZ Česká Lípa: Ponomarev-Slaný,Jirsa,Mlajnek,Vnuk,Bezouška.

Rozhodčí: Žďárský Mi.,Valenta M..

00:01

Vzájemné utkání

Obě družstva se již letos potkala a to na hřišti České Lípy. Utkání , které se hrálo na podzim skončilo výhrou České Lípy 10:1. Tehdy si 4 vstřelené góly připsal Milan Tichý.

FBC BRZDY CZ Česká Lípa

Hosté z České Lípy si v sezóně vedou velmi dobře.Minulé utkání sice prohráli v prodloužení s Litvínovem, ale s jejich pozici v tabulce, kde jim patří 4. pozice můžou být spokojeni. Do konce základní části ještě pár kol zbývá, proto je jasné, že dnes favorit zápasu jde do utkání s cílem zisku bodů.

Domácí Pelhřimov se v letošní sezóně trápí a patří jim 11. místo v tabulce. Každý přísun bodů je pro ně velmi důležitý. Uvidíme zda svou bojovnost dají patřičně najevo a v dnešním utkání získají nějaké cenné bodíky.

Vážení sportovní příznivci, Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Tom Veverka

Hledáme zpravodaje pro tým Spartak Pelhřimov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 10. Charouzek, 22. Koten (Poduška), 23. Bína (Charouzek), 49. Kos – 17. Jirsa (Slaný), 22. Slaný (Karel), 27. Motejzík (Jirsa), 44. Slaný, 50. Tichý (Merlíček), 53. Vnuk (Tichý)

Spartak Pelhřimov: Venkrbec-Kos, Charouzek, Švrkala, Kučera, Holada,