Litvínov – Hattrick Brno 7:6 (kon.) | Kopřivnice – Svitavy 4:5 (kon.) | Pelhřimov – Česká Lípa 4:6 (kon.)

Rožnov p/R právě vstřelil branku!
    Při power-play se trefuje PETR KRHUT, který se v utkání trefuje podruhé. Bez asistence.

54:11
    JOSEF RÝPAR vzal všechnu zodpovědnost na sebe a ukazuje, že právě jeho tým dnes chce brát body za výhru v zápase. Bez asistence

49:28
    A dočkali jsme se gólu v přesilové hře! JOSEF VIKTOŘÍK propasíroval míček do branky. Asistence Petr Krhut

39:59
    Tak jako na konci první třetiny i teď se prosazují hráči Rožnova. V oslabení vstřelil gól PETR VELECH! Bez asistence

38:02
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Znojmo snižuje na rozdíl jediné branky. Postaral se o to KAREL VIRGL. Asistence: Tomáš Kuchařič

25:45
    Na rozdníkl dvou branek odskakují domácí po gólu LUKÁŠE KRATOCHVÍLA. Asistence Petr Velech

19:16
    Branku těsně před koncem první třetiny vstřelil FILIP KRISTEK!

14:46
    PETR KRHUT na sebe strhl obránce a vyrovnává.

13:18
    Nedáš-dostaneš! JAN HANÁK trestá z protiútoku!

10:43
    JAKUBU MARTÍNKOVI se nejspíš nelíbilo, že jeho tým prohrává, po odehrané minutě a pár sekundách vyrovnává! Asistence Tomáš Kuchařič.

09:28
    Domácí se ujimají vedení po střele JANA DOLEŽALA! Asistence Tomáš Knebl

Tom Veverka

Hledáme zpravodaje pro tým 1. FBK Rožnov p/R. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 10. Doležal (Knebl), 15. Krhut (Viktořík), 20. Kristek, 26. Kratochvíl (Velech), 40. Velech, 50. Viktořík (Krhut), 55. Rýpar, 56. Krhut – 11. Martínek (Kuchařič), 14. Hanák, 39. Virgl (Kuchařič)

1. FBK Rožnov p/R: Obšívač( Kučera) – Janásek, Kristek, Kratochvíl, Barabáš, Polášek,