Aston Villa – West Brom 4:3 (kon.) | Sunderland – Stoke 1:0 (kon.) | Chelsea – West Ham 0:0 (kon.)
Tottenham – Manchester City 1:5 (kon.)
Tottenham Hotspur
1:5 (0:1)
Manchester City
Středa 29.01.2014, 20:45 • White Hart Lane, Londýn • Anglická Premier League

To je z dnešního utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:45:36)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 2:15.
    Rohy: 3:5. Fauly: 11:10.

Zápas je u konce a končí drtivým vítězstvím hostů v poměru 1:5! O výsledku rozhodl rychlý vstup hostů do druhé půle, kdy v 51. minutě skóroval Touré z penalty a o dvě minuty později navýšil náskok Džeko. V 59. minutě sice snížil Capoue, to však bylo ze strany Tottenhamu vše. V 78. minutě dal pojistku na body Jovetić a v úplném závěru uzavře gólový účet Kompany. Citizens tak ve dvou ligových utkáních nasázeli Tottenhamu celkem jedenáct gólů!

90+3
    Lloris vyrazil centr z pravé strany, následná Jovetićova střela už byla zbytečná, před ní si totiž zpracoval míč rukou.

90+2
    Už se pouze čeká na závěrečný hvizd, White Hart Lane se rychle vyprazdňuje.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

90
    Hart si ještě jednou sáhl na míč, tahle rána z dálky ho ale nemohla ohrozit.

89
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Tohle je už debakl. Po rohovém kopu střílel Džeko, jeho ránu zblokoval Bentaleb, ale následné se u u míče zjevil VINCENT KOMPANY a zblízka dorazil za brankovou čáru.

89
    Je tu další rohový kop pro Manchester.

88
    Následný roh odhlavičkoval Chiricheş.

87
    Lloris zabránil další pohromě. Řítila se na něj rovnou trojice soupeřů, trochu z úhlu střílel Kolarov, ale domácí brankář vyrazil na roh!

85
    Hosté si drží Tottenham na odstup, zápas se už pouze dohrává.

84
    Utkání sleduje 36 071 diváků.

83
    Střídají i domácí, Christian Eriksen má dnes odehráno, na trávník vyběhl Lewis Holtby.

81
    Adebayor tvrdým šlapákem a poté i strčením fauloval Zabaletu.

80
    Je to tady, David Silva míří na lavičku, poslední minuty si zahraje Aleksandar Kolarov.

79
    Hosté chystají poslední střídání.

78
    Hosté jdou opět do tříbrankového vedení, STEVAN JOVETIĆ dostal od Fernandinha přihrávku na levou stranu, několika rychlými kroky si seběhl na střed a technickou křížnou ranou s lehkou Chiricheşovou tečí zamířil přesně k tyči.

Aleš Pur

Branky: 59. Capoue (Eriksen) – 15. Agüero (Silva), 51. Touré (pen.), 53. Džeko, 78. Jovetić (Fernandinho), 89. Kompany

Karty:   64. Naughton (TOT) – 33. Touré (MAC), 40. Demichelis (MAC), 40. Agüero (MAC), 76. Zabaleta (MAC)   50. Rose (TOT)

Tottenham Hotspur: Lloris – Walker, Dawson (C), Chiricheş, Rose – Lennon, Bentaleb, Eriksen (83. Holtby), Dembélé (46. Capoue), Sigurdsson (55. Naughton) – Adebayor.
    Náhradníci: Friedel – Naughton, Holtby, Capoue, Chadli, Soldado, Defoe.

Manchester City: Hart – Zabaleta, Kompany (C), Demichelis, Clichy – Navas, Touré (64. Nastasić), Fernandinho, Silva (80. Kolarov) – Džeko, Agüero (45. Jovetić).
    Náhradníci: Pantilimon – Lescott, Kolarov, Nastasić, Rodwell, Negredo, Jovetić.

Rozhodčí: Andre Marriner – Scott Ledger, Marc Perry

Diváci: 36 071