NY Islanders – NY Rangers 1:2 (kon.) | Edmonton – San Jose 3:0 (kon.) | Vancouver – Chicago 2:5 (kon.)
Vancouver Canucks
2:5 (1:0, 1:4, 0:1)
Chicago Blackhawks
Čtvrtek 30.01.2014, 04:45 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

58:26
    Brad Richardson (VAN) dostává dvě minuty za sekání, Luongo se vrací do branky.

58:26
    Menší potyčka se strhla u mantinelu mezi oběma mužstvy, vylučovat se však bude za předchozí faul.

48:33
    Domácí mají šanci snížit v přesilové hře, Nick Leddy (CHI) je vyloučen za podražení.

31:37
    Niklas Hjalmarsson (CHI) vyloučen za sekání, domácí mohou srovnat v přesilové hře.

25:01
    Tlak hostů před domácí brankou končí vyloučením Davida Bootha (VAN) za nedovolené bránění, přesilová hra pro Chicago.

14:34
    Síly na ledě se vyrovnají, za podražení je vyloučen Alex Burrows (VAN).

13:25
    Domácí se mohli dostat do přečíslení, Hansena však zezadu fauloval Johnny Oduya (CHI), dvě minuty za hákování a přesilová hra pro domácí.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 1. Higgins (Kesler, Edler), 23. Sestito (Stanton, Kassian) – 27. Hossa (Versteeg, Saad), 30. Saad (Brookbank, Handzuš), 31. Toews (Seabrook, Sharp), 35. Sharp (Toews, Keith), 60. Saad (Hossa)

Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Hamhuis, Edler, Garrison, Stanton, Bieksa (A), Weber – Kassian, Kesler (A), Higgins – Burrows, Richardson, Sedin D. (A) – Hansen, Schroeder, Booth – Weise, Dalpe, Sestito.
    Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Seabrook, Keith (A), Oduya, Hjalmarsson, Brrokbank, Leddy – Hossa, Toews (C), Sharp (A) – Kane, Pirri, Versteeg – Saad, Shaw, Handzuš – Smith, Kruger, Bollig.

Rozhodčí: Charron, Lee – Henderson, Pancich

Diváci: 18.910