Hr. Králové – Liberec 0:0 (odl.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Písek 6:5 (3:2 po s.n.)
Žďár n/S – Kometa Brno 2:1 (1:0 po s.n.) | Warriors Brno – Přerov 2:3 (0:1 po s.n.) | Chomutov – Sparta 6:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
HCM Warriors Brno
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0)
HC ZUBR Přerov
Čtvrtek 30.01.2014, 16:45 • Hokejová hala Úvoz • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:45.

Vítám vás u online přenosu z dvacátého sedmého kola ELIOD ELMD. Dnes bude domácí Warrior hostit tabulkového souseda, Přerov.

HCM Warrior Brno: Borský (Januš) – Haman (C), Padrnos, Zelinka, Kuchař, Rafaj, Neusser, Petlák – Říčka, Kůst, Jedlička Svoboda D., Macháň, Heinrich, Roubal, Růžička, Paulík, Dufek, Kunst, Malý

HC ZUBR Přerov: Vacula (Machač) – Kleiner, Juřena, Šťastný, Skříček, Hotěk, Navrátil, Lašák, Peterka, Sirota, Zdráhal, Petráš, Zeleňák (C), Horký.

00:01

00:19
    Šťastný prověřil pozornost Borského střelou od modré čáry.

00:57
    Po Petlákově pokusu si poprvé na puk sáhnul i Vacula

01:36
    Roubal šikovně tečoval puk před brankou, ale Vacula stihl na změnu směru puku reagovat.

04:03
    Domácí dobře napadli v útočné třetině, ale k žádné větší šanci se nedostali.

04:34
    Dufkův bekhendový pokus vyrazil Vacula před sebe.

05:10
    Lukáš Peterka se šikovně proháčkoval až před Borského, ale zakončení se mu nepodařilo.

06:39
    Heinrich se dostal sám před Vaculu, ale na lepší koncovku už byl příliš blízko branky.

07:46
    Po chybě na modré čáře se dostal do brejku Jakub Navrátil, ale netrefil skulinku ve výstroji brněnského brankáře.

08:52
    Zakázané uvolnění Brna.

10:12
    Přerov právě vstřelil branku!
    DENIS ŠŤASTNÝ si našel prostor ke střele a z ostrého úhlu trefuje nad Borského rameno.
    Asistence: Jakub Navrátil

11:04
    Dufek protáhl Vaculu v brance Přerova.

13:50
    Borský teď hodně odvážně vyjel proti puku, za kterým z druhé strany uháněl jeden z Přerovských, ale stihl to.

15:27
    Domácí teď obraně hostů pěkně zatopili, ale ani tentokrát se jim nepodařilo dostat puk za brankovou čáru.

17:18
    Pokus Heinricha jen těsně minul horní tyčku.

19:20
    Peterkova střela skončila v lapačce Borského.

20:00

Další třetina začne přibližně v 17.30.

20:01

22:27
    Přerov teď zamkl domácí v obranné třetině a vytěžil faul, za který odchází pykat Dominik Kuchař.

23:29
    58 vteřin se bude hrát 4na4. Za nedovolené bránění odchází na trestnou lavici Lukáš Peterka.

24:28

24:53
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Domácí vyrovnávají. Filip Haman našel nádhernou přihrávkou přes celé obranné pásmo ALEŠE HEINRICHA a ten zakončoval do prázdné branky.
    Asistence: Filip Haman, Martin Padrnos

25:23
    Je tu blesková odpověď z hokejky MARTINA LAŠÁKA.
    Asistence: Lukáš Peterka

29:00
    Jakub Sirota (PRE) 2 min. – hákování

29:24
    A je tu druhá využitá početní výhoda. ALEŠ HEINRICH dostal puk opět naservírován před prázdnou branku a s přehledem přidává druhou branku.

33:14
    Zeleňákovu tvrdou ránu od modré čáry drží Borský pod betony.

36:10
    Zakázané uvolnění hostů.

36:38
    I podruhé se hostům podařilo osvobodit nedovoleně.

38:28
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

39:59
    Domácí ještě před hvizdem, který ukončí druhou třetinu, zatopili před Vaculovou brankou, avšak neúspěšně.

40:00

Další třetina začne přibližně v 18:19.

40:01

42:32
    Růžička poslal z rohu kotouč před bránu, kde se neúspěšně snažil tečovat Malý.

43:27
    Heinrichovu střelu vyrazil Vacula.

45:48
    Domácí teď tlačí soupeře, ale zatím bezúspěšně.

47:53
    Šťastného střelu Borský kryje ve výstroji.

49:10
    Ztečovaná střela Roubala končí v ochranné síti.

50:04
    Zakázané uvolnění domácích.

51:03
    Hamanovu svižnou tečovanou střelu od modré kryje Vacula.

53:57
    Borský nyní podržel svůj tým.

53:54
    Macháňova střela lízla masku Vaculy.

54:18
    Haman důrazným, ale čistým zákrokem zastavil jednoho z Přerovských a ti se tento zákrok marně pokoušejí reklamovat u sudího.

56:25
    Skříček (PRE) – 2 min. – Hákování

58:25

59:41
    Hosté pod tlakem.

60:00

Po šedesáti minutách je stav nerozhodný 2:2 a po krátké přestávce a oddechovém čase bude následovat pětiminutové prodloužení.

-1:59
    Roubal(WAB) – 2 min. – Vražení na hrazení

60:01

60:48
    Zeleňákovu střelu od modré schoval Borský v náruči.

61:08
    Po Hamanově šikovném zákroku puk mimo hřiště.

62:05

62:00

63:20
    Macháň v tutové šanci v početní výhodě přestřelil.

63:28
    Skříček(PRE) – 2. min – Krosček

63:28
    Oddechový čas pro domácí.

63:49
    I Hamanovu druhou střelu od modré Vacula kryje.

64:40
    Hosté se osvobozují.

65:00
    Prodloužení skončilo.

O vítězi dnešního zápasu rozhodnou samostatné nájezdy.

Kapitáni obou mužstev se sešli u hlavního arbitra, aby los určil pořadí nájezdů.

I rolbaři už nedočkavě vyhlížejí ze strojovny dramatický konec utkaní.

Samostatné nájezdy začínají.

Padrnosův blafák do bekhendu Vacula přečetl.

Peterka nedokázal protlačit puk za Borského záda.

Roubal dostal puk za brankovou čáru až na druhá pokus.

Navrátil otevírá skóre střelou pod vyrážečku.

Haman střelou do téhož místa neuspěl.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ZUBR Přerov.
    JAKUB NAVRÁTIL jako jediný proměnil nájezd a a plusový bod pojede do Přerova.

Konec zápasu. (19:05:42)

Magdalena Malá

Branky a nahrávky: 25. Heinruch (Haman, Padrnos), 30. Heinrich (Kůst, Říčka) – 11. Šťastný (Navrátil), 26. Lašák (Peterka), rozh. náj. Navrátil

HCM Warriors Brno: Borský (Januš) – Haman (C), Padrnos, Zelinka, Kuchař, Rafaj, Neusser, Petlák – Říčka, Kůst, Jedlička Svoboda D., Macháň, Heinrich, Roubal, Růžička, Paulík, Dufek, Kunst, Malý