Orlová – Poruba 2011 2:9 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 3:7 (kon.) | Břeclav – Nový Jičín 2:4 (kon.)
Prostějov – Val. Meziříčí 6:3 (kon.) | Frýdek-M. – Opava 4:5 (kon.) | Milevsko – Sokolov 1:4 (kon.)
Nymburk – Kobra 4:3 (kon.) | Kolín – Klatovy 6:1 (kon.) | Vsetín – Přerov 3:1 (kon.)
Bílina – Žďár n/S 1:6 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 7:3 (kon.) | Děčín – Jindř. Hradec 3:2 (kon.)
Mor. Budějovice – Řisuty 5:1 (kon.) | Pelhřimov – Klášterec nO 7:3 (kon.)
HC Milevsko 1934
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
HC Baník Sokolov
Sobota 01.02.2014, 17:002. liga skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

V třicátém kole druholigové skupiny Západ přivítá HC Milevsko 2010 na svém ledě tým ze zcela opačného konce tabulky. Coby poslední tým nastoupí proti vedoucímu celku pořadí HC Baník Sokolov. Sokolov představuje soupeře z nejtěžších a bude velkým překvapením, pokud Milevsko dosáhne na jakýkoliv bodový zisk.

Pro letošní sezónu prohloubil Sokolov svoji spolupráci s Karlovými Vary, což nese svoje výsledky. Sokolov je na čele tabulky skupiny Západ s náskokem 5 bodů na druhý Tábor. Sokolov nebodoval jen ve čtyřech střetnutích. Ve dvou doma, ve dvou na ledech soupeřů. I díky tomu je rovněž nejlepším týmem v úspěšnosti jak z domácích tak i z venkovních duelů. Sokolov je suverénně nejméně inkasujícím týmem ve skupině. Dosud obdržel jen 55 gólů, což představuje skvělý průměr 1,9 inkasovaných gólů na zápas.

V prvním vzájemném zápase zdolal Sokolov doma Milevsko 3:1. Sokolov měl dobrý vstup do zápasu, když v 7. minutě už vedl 2:0. Pak se však příval gólů zastavil. Milevsko se vrátilo do zápasu v 17. minutě, kdy snížilo na rozdíl jednoho gólu. Sokolov se znovu dostal do dvougólového vedení v 36. minutě a tento stav vydržel až do konce utkání. Milevsko v zápase doplatilo na nedisciplinovanost, když dva góly inkasovalo ve dvojnásobném oslabení a jeden při signalizovaném trestu.

HC Milevsko 2010: Škubal (Exner)- Štych, Procházka, Dvořák, Hlinka, Štěrba, Srdínko, Bartůněk- Reiniš, Stoklásek, Hamerle, Urbanec, Descy, Drda, Novotný, Homolka, Novák I., Fořt, Korous, Sumerauer

HC Baník Sokolov: Hruška (Francisko)- Rohan, Tomeček, Parýzek, Ruprecht, Kubka, Schusser, Novák O.,- Boušek, Kverka, Vaněk, Kuběna, Dobřemysl, Rohan, Sýkora, Bauer, Hudák, Račanský, Kašpar, Říha, Petrov

Rozhodčí: Jechoutek- Beránek, Rybáček.

Do milevské branky se poprvé od začátku zápasu postaví Jiří Exner. O zábavu bude mít, alespoň podle postavení týmů v tabulce postaráno.

00:01

00:50
    Obrovská šance Sokolova. Boušek dostal krásnou přihrávku ke kruhům, jeho střela švihem rozvonila tyčku.

03:17
    Střelu Procházky Hruška vyrazil, poté si poradil i s dorážkou Josefa Urbance, ikdyž poskakující kotouč v brankovišti vypadal nebezpečně.

04:36
    Z pravého kruhu střílel tvrdě Kubka, Exner byl připraven.

05:01
    Hosté hrají velice tvrdě a po zásluze jsou odměněni prvním trestem. Hudák vyloučen na dvě+ 10ti minutový osobní trest za vražení.

06:04
    Střelu Štycha tečuje Hamerle- Hruška si situaci dobře pohlídal.

07:01

08:02
    Domácí Urbanec vyloučen na dvě minuty za podražení.

09:56
    Střelu Rohana Exner dobře ccyhtá.

10:02

11:21
    Střelu Říhy Exner vyrazil, dorážející Račanský naštěstí pro domácí vysoko přestřelil.

11:55
    Milevský Descy se chytře uvolnil po pravém křídle, jeho pokus Hruška ramenem vyrazil.

12:12
    Baník právě vstřelil branku!
    Rychlý protiútok Sokolova končí brankou. Vaněk vyslal po pravém křídle Bouška, který rychlou přihrávkou oslovil JAROMÍRA KVERKU, který si přehodil puk do protipohybu Exnera a zakončil do prázdné branky. Asistence: Ladislav Boušek, Dominik Vaněk.

12:58
    Dobřemysl (SOK) 2 minuty za držení.

13:31
    Milevsko sehrálo přesilovku dobře, a plyne z ní další faul- Kubka dostává 2 minuty za vysokou hůl.

14:20
    Velký tlak domácích. Hamerle byl sám před Hruškou ale těsně mijí hostující klec.

14:58
    Hosté ve čtyřech.

15:32
    Hosté v plném počtu. Velice dobře bránil Sokolov.

17:32
    Milevský útok zastavil offside.

18:15
    Lacinou branku dostal domácí tým. Z levého křídla centroval před branku Boušek, a pro špatně pokrytého DOMINIKA VAŇKA nebyl problém zakončit. Asistence: Ladislav Boušek, Parýzek.

18:39
    Descy (MIL) vyloučen na dvě minuty za sekání.

19:52
    Hosté si zatím nedokázali vytvořit žádnou příležitost.

20:00

Po první třetině je stav zápasu 0:2, o branky se postarali ve 13.minutě Kverka a v 19. minutě Vaněk. Hosté nebyli o mnoho lepším týmem, ale dokázali využít své příležitosti. Druhá třetina začně přibližně v 17.50.

20:01

20:39

20:53
    Druhá laciná branka v milevské síti. Dobřemysl vypálil, Exner puk vyrazil, ale milevský Štych ho nešikovně těčoval přímo k TOMÁŠI ROHANOVI, kterému se podařilo kotouč došťouchat za milevského brankáře. Asistence: Václav Dobřemysl, Pavel Kuběna.

22:50
    Druhou třetinu Milevsko nezačalo dobře. Štych vyloučen na dvě minuty za krosček.

23:28
    Tečovaný pokus Kverky končí na tyčce domácích.

24:50

27:47
    Dvě velké šance Milevska. Homolkův pokus Hruška vyrazil, dorážka Drdy končí nad brankou.

27:47
    Naprosto zbytečně vyloučen na dvě minuty domácí Štěrba- za hrubost.

29:34
    V mezikruží se objevil zcela neobsazený Parýzek, dobrý zákrok Exnera.

30:29
    Samostatný únik Bauera končí vedle milevské branky.

34:27
    Hra je nyní velice rozkouskovaná, odehrává se převážně ve středním pásmu a bez šancí.

35:37
    Střelu Schussera bez problému chytá Exner.

35:49
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    Korous sklepl ve středním pásmu puk na JANA STOKLÁSKA, který se nerozpakoval, za modrou čárou tvrdě vystřelil a překonal Hrušku. Asistence: Václav Korous, Marcel Dvořák.

37:05
    Hostující Otto Novák vyloučen na dvě minuty za hákování.

37:42
    Domácí si podruhé v zápase zahrají přesilovou hru 5 na 3, která bude trvat minutu a dvacet tři vteřin. Za podražení vyloučen Ruprecht.

38:40
    Tvrdou střelu Štycha Hruška výborně vyrazil, k puku se dostal Urbanec, ale nedokázal ho usměrnit do poloprázdné branky.

38:59
    Po přihrávce Hamerleho dobře vystřelil najíždějící si Procházka, Hruška výborně puk chytil.

39:05
    Hosté ve čtyřech. Velká škoda pro domácí.

39:24
    A dvojnásobná poté co je Homolka vyloučen za podražení.

39:42

39:51
    Hosté mají výhodu trestného střílení za faul Marcela Dvořáka.

39:51
    Ruprechtův pokus dobře vystihl Exner.

40:00

Po dvou třetinách je stále stav lepší pro hosty, kteří vedou 3:1. Ve 21.minutě se prosadil Rohan, za Milevsko snižoval v 36.minutě tvrdou střelou Stoklásek. Postavení v tabulce určitě neodpovídá dnešnímu zápasu, protože domácí jsou Sokolovu vyrovnaným soupeřem.

40:01

41:24

41:51
    Domácí útok přerušuje zakázané uvolnění.

42:10
    Střela Kubky byla 3x tečována, i tak si s ní dokázal Exner poradit.

43:04
    Tvrdá střela Stokláska sice nadělala Hruškovi problémy, ale dokázal si s ní poradit.

44:54
    Za hákování vyloučen na dvě minuty hostující Kubka.

46:00
    Kapitán hostí Dobřemysl ujel sám na Exnera, ten jeho samostatný únik zlikvidoval.

46:54

47:57
    Střelu obránce Rohana Exner chytá.

48:24
    Milevský Stoklásek vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

50:24
    Domácí v plném počtu. Sokolov se dopředu přiliš nežene a spíše vyčkává na svou příležitost.

54:09
    Střelu Homolky ukryl Hruška ve své lapačce.

54:25
    Dvě minuty za sekání dostává hostující Martin Rohan.

55:20
    Střela Procházky Hruškovi vypadla, kotouč se povaloval v brankovišti, ale hostující obránci ho stačili vyhodit.

56:25

56:42
    Střelu Štěrby Hruška schovává do lapačky.

57:03
    Kverka si najel z pravého křídla až před brankáře Exnera, který si s jeho střelou i následnou dorážkou dokázal poradit.