NY Rangers – NY Islanders 4:1 (kon.) | Carolina – St. Louis 3:1 (kon.) | Detroit – Washington 4:3 (1:0 po s.n.)
Nashville – New Jersey 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Vancouver 4:3 (kon.) | Boston – Edmonton 4:0 (kon.)
Montreal – Tampa 1:2 (po pr.) | Colorado – Buffalo 7:1 (kon.) | Los Angeles – Philadelphia 0:2 (kon.)
Los Angeles Kings
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Philadelphia Flyers
Sobota 01.02.2014, 22:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

59:42
    Gustaffson ještě v samém závěru poputuje na trestnou, kde si odsedí dvě minuty za sekání.

58:02
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Je asi rozhodnuto. Přesilovka Flyers je využita. Simmonds vybojoval puk v rohu kluziště na obránci KIngs, kotouč se pak dostal k Hartnellovi, který si sjel před bránu, nahrál na druhou stranu a tam do odkryté klece zakončil CLAUDE GIROUX. Asistence: Scott Hartnell, Wayne Simmonds

57:07
    Komplikace pro Kings. Greene si jde po faulu na Voráčka odpykat dvě minuty. Teď má domácí tým k vyrovnaní ještě dál.

56:44
    Střela Browna orazítkovala tyč! Domácí kapitán dostal přihrávku před bránu, tečoval puk a trefil tyč brány Flyers.

51:58
    Za udržování hry jde odsedět dvě minuty Adam Hall, takže Kings mají možnost něco se zápasem udělat.

37:19
    Nyní se vytáhl Quick proti zakončení Schenna. Ten objel obránce, snažil se zasunout puk do sítě, ale našel jen beton brankáře Kings.

36:31
    King byli blízko gólu. Vojnov dostal přihrávku zpoza brány, z první střílel na Masona a ten puk jen vyrazil. Pak se strhla mela o puk ,který ležel někde před Masonem. Nakonec taky skončil v jeho držení, ale nechybělo moc a mohl být v bráně.

32:16
    Muzzin pálil po přihrávce od Vojnova z modré. Mason vyrazil a ještě před bránou došlo k dorážce, která skončila těsně mimo. Akce pokračovala a do zakončení bekhendem se dostal Kopitar. Mason si však poradil a drží puk.

27:48
    Konečně je tady gól a ten stál skutečně zato. Giroux nahrál od mantinelu na Lecavaliera, který zvedl hlavu, u brány viděl nikým nehlídaného WAYNEHO SIMMONDSE, ten si zpracoval puk a poslal ho do odkryté brány. Quick vůbec neměl šanci. Asistence: Vincent Lecavalier, Claude Giroux

16:50
    Za sekaní sedí na trestné Streit, takže LA si zahraje první přesilovku v zápase.

14:38
    Ve slibné pozici se ocitl Lecavalier, jenže byl sám před Quickem a snažil se zakončovat bekhendem. Brankář King už sice ležel na ledě, ale svou bránu před gólem uhlídal.

09:34
    Downie jel ještě se spoluhráčem sám na jednoho obránce. Downie volil střelu, ale i když byl blízko Quicka, bránu úplně přestřelil.

02:58
    Domácí Nolan si jde odsedět dvě minuty a čeká nás tak první přesilovka zápasu.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 28. Simmonds (Giroux, Lecavalier), 59. Giroux (Hartnell, Simmonds)

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, Regehr, Vojnov, Mitchell, Greene – King, Kopitar, Carter – Lewis, Richards, Williams – Clifford, Stoll, Brown – Nolan, Fraser, Toffoli
    Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Gustafsson, Coburn, Streit, Grossmann, L. Schenn, Meszároš – Hartnell, Giroux, Voráček – Lecavalier, B. Schenn, Simmonds – Downie, Couturier, Read – Raffl, Hall, Rinaldo

Rozhodčí: Hebert, Leggo – Cormier, Galloway

Diváci: 18 118