Vítkovice – Zlín 2:5 (kon.) | Litvínov – Sparta 3:2 (2:1 po s.n.) | K. Vary – Třinec 2:6 (kon.)
Kladno – Plzeň 0:1 (kon.) | Kometa Brno – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Pardubice – Chomutov 4:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:6 (0:2, 1:3, 1:1)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 06.02.2014, 18:00 • KV Arena • Tipsport extraliga

56:36
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři využívají přesilovou hru, když se po kombinaci prosazuje střelou pod břevno MARTIN RŮŽIČKA! Asistence: Martin Adamský, Jiří Polanský.

55:06
    Přesilová hra pro Třinec. Za nedovolené bránění vyloučen opět Jan Dresler (KVA).

54:40
    Dnešní utkání sleduje 2739 diváků!

46:16
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Energie snižuje! Do samostatného úniku se dostal ROMAN VLACH a přesnou střelou nad Hrubcovo rameno přidává druhou karlovarskou branku! Asistence: Michal Gulaši.

44:24
    Domácí hráči budou mít šanci v podobě přesilové hry. Za podražení je vyloučen Radim Matuš (TRI).

39:07
    V obrovské šanci Radek Bonk, který z dorážky netrefuje prázdnou Závorkovu bránu!

36:18
    Energie si zahraje přesilovou hru. Za sekání si odsedí dvě minuty na trestné lavici Daniel Krejčí (TRI).

35:16
    A v další šanci Martin Růžička, který nejprve nastřelil tyč a z dorážky netrefil úplně odkrytou bránu!

35:00
    Martin Adamský se dostal do úniku, ale Závorka ho skvěle vychytal!

32:17
    A hosté budou mít další šanci na zvýšení skóre. Za hákování vyloučen Radek Dlouhý (KVA).

30:31
    1:5! Nedáš dostaneš! Z rychlého protiútoku přihrál Jakub Orsava na najíždějícího RADKA BONKA, který se v zakončení nemýlil a zvyšuje náskok Ocelářů na čtyři branky! Asistence: Jakub Orsava, Vojtěch Polák.

29:31
    Další obrovská šance domácích, kteří zvyšují svůj tlak! Tentokrát to byl Roman Vlach, který dostal nádhernou přihrávku zpoza brány, ale sám před Hrubcem selhal v jasné gólové šanci!

28:36
    Zuckerova formace se usadila před Hrubcem a vytvořila si několik velikých příležitostí! Největší měl Tomáš Micka, který však nedokázala přehodit ležícího třineckého gólmana!

25:35
    Martin Zaťovič teď z úhlu trefil tyč Hrubcovo brány!

24:58
    Domácí budou mít šanci na snížení. Erik Hrňa (TRI) zbytečně fauloval v útočném pásmu Jana Dreslera a odsedí si dvě minuty za podražení.

23:59
    Studená sprcha pro Energii! Po nenápadné akci hostů se puk odrazil k DAVIDU NOSKOVI, který svou střelu poslal těsně pod ruku Tomáše Závorky a je to znovu o tři branky! Asistence: Radek Bonk.

22:45
    A je sníženo! Domácím se daří vstřelit první gól v utkání! Radim Bičánek nejprve trefil tyč, ale na následnou dorážku PETRA POHLA byl Hrubec krátký! Asistence: Radim Bičánek.

20:39
    A je to 0:3! Třinec využívá i další přesilovou hru, když Roth našel přesným pasem od modré hůl MARTINA ADAMSKÉHO, který se štěstím tečoval puk až za bezmocného Závorku! Asistence: Vladimír Roth, Martin Růžička.

18:52
    Třinec bude mít šanci zvýšit svůj náskok. Petr Pohl (KVA) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za podražení.

16:37
    A hosté svou přesilovou hru využívají! Nechytatelnou přízemní střelu vyslal od modré DANIEL KREJČÍ a puk proplul Závorkovy škvírou mezi betony! Asistence: Martin Růžička, Vojtěch Polák.

16:00
    Vladimír Roth trefuje tyč Závorkovy brány! Zatím největší přesilovková šance Třince!

14:59
    Další přesilová hra Třince. Za podražení vyloučen opět Jan Dresler (KVA).

06:34
    A svou první přesilovou hru si zahrají i Oceláři. Za podražení usedá na trestnou lavici Jan Dresler (KVA) na dvě minuty za podražení.

04:06
    A hosté jdou do vedení! David Květoň objel Závorkovu bránu a předložil kotouč nehlídanému DANIELU RÁKOSOVI, který pohotově zakončil. První šance Třince tedy končí gólem. Asistence: David Květoň.

00:58
    A hned v úvodu zápasu si domácí zahrají přesilovou hru. Za hákování je vyloučen Tomáš Linhart (TRI).

David Košinár

Branky a nahrávky: 23. Pohl (Bičánek), 47. Vlach (Gulaši) – 5. Rákos (Květoň), 17. Krejčí (Růžička, Polák), 21. Adamský (Roth, Růžička), 24. Nosek (Bonk), 31. Bonk (Orsava, Polák), 57. Růžička (Adamský, Polanský)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Řehoř) – Bičánek, Rýgl, Drtina, Šmach, Gulaši, Dresler, Schusser – Zaťovič "C", Vlach, Pohl – Micka, Balán, Zucker – Dlouhý, Vachovec, Koblasa – Buc, Hruška, Tomeček
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Galvas, Roth, Linhart, Trončinský, Zíb, David Nosek, Foltýn, Krejčí – Adamský, Polanský, Martin Růžička – Polák, Bonk, Orsava – Rufer, Rákos, Květoň – Hrňa, Matuš

Rozhodčí: Souček, Hodek – Kostka, Blaha