Salzburg – Grödig 6:0 (kon.) | Ried – Wiener 2:1 (kon.) | Wolfsberger – Wacker 3:2 (kon.)

79
    Trenér Admiry zkouší oživit hru. Odchází Schick a přichází Sulimani.

78
    Poslední střídání u hostů. Odchází Hadžič a přichází Djuricin.

75
    Sturm Graz právě vstřelil branku!

Domácí se z vedení dlouho neradovali. K míči se ve vápně dostal Berič, proti noze přiťukl novému hráči na hřišti MARCU ANDRE SCHMERBOCKOVI a ten přízemní střelou srovnává.

72
    Admira právě vstřelila branku!
    Tak tohle je blesk z čistého nebe. Domácí Ebner napřáhl z dálky ke střele, která se mu vůbec nepodařila. Míč se ale odrazil ke zcela volnému LUKASI THURAUEROVI a ten střelou k tyči nezaváhal.

68
    Sturm podruhé střídá. Hřiště opouští Wolf a přichází Schmerbock.

63
    Hned za minutu střídá i domácí Admira. Ze hřiště odchází Schicker a přichází Ouedraogo.

62
    Trenér Grazu sahá poprvé ke střídání. Hřiště opustil Schloffer a přichází Kainz.

55
    Žlutá karta také pro domácí. Za zbytečné dohrání na polovině soupeře ji dostává Domoraud.

44
    Největší šance první půle. Berič se otočil okolo obránce, branku však netrefil.

32
    Druhá žlutá karta pro hosty z Grazu, tentokrát pro Beriče.

26
    Rohový kop Admiry způsobil závar před bránou Pliquetta. Domácí si akci zkazili sami útočným faulem.