Hr. Králové – Vlašim 4:2 (kon.) | Zlín – Břeclav 5:0 (kon.) | Dunajská Streda – Šamorín 1:4 (kon.)
Sparta – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | Táborsko – Bohem. Pr. 3:1 (kon.) | Ústí n. L. – Varnsdorf 0:1 (kon.)
Karviná – Kluczbork 4:1 (kon.) | Třinec – L. Mikuláš 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Karlovy Vary 7:1 (kon.)
Brno – Dunaújváros 0:2 (kon.) | Dukla Praha – Botev Plovdiv 2:3 (kon.) | Žilina – Michalovce 3:1 (kon.)
Slavia – CSKA Sofia 0:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
0:2 (0:0)
Dunaújváros PASE
Sobota 08.02.2014, 14:00 • Belek • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

FC Zbrojovka Brno: Doležal – Kunc, Buchta, Košťál, Hyčka – Vávra, Sedlák, Glaser, Dolný – Skalák – Kroupa.

Dunaújváros PASE: .

Ve druhém přípravném utkání na soustředění v Turecku čeká na Zbrojovku druholigový maďarský Dunaújváros PASE. Celek s několika cizinci v sestavě okupuje aktuálně druhou příčku své soutěže.

1

3
    Dolný přihrál Kroupovi do gólové pozice, akci bohužel zastavuje praporek pomezního – ofsajd.

9
    Po Kuncově centru míří Dolný hlavou nad branku.

15
    Maďarský celek zatím Doležala v brance neohrozil, Zbrojovka měla několik nadějných možností, které ale nedotáhla.

28
    Až nyní se Dunaújváros dostal ke střele, Doležal připraven.

32
    Gólman Zbrojovky likviduje další šanci soupeře, skóre se nemění.

38
    Hyčka se prosmýkl kolem několika protihráčů, byl zastaven nedovoleně a jeden z obránců soupeře vidí žlutou kartu.

42
    Skalákův střelecký pokus zablokoval na poslední chvíli obránce soupeře.

45

První půle je za námi. Oproti včerejšku je utkání vyrovnanější, méně zkušená jedenáctka Zbrojovky si takovou převahu nevypracovala a šance měl i soupeř. Proti nim ale zakročil jistý Doležal.

46

47
    Ve druhé půli zatím žádné změny v kádru. Skalákova křížná střela končí těsně vedle.

55
    Dunaújváros obměnil většinu základní jedenáctky, Zbrojovka zatím nestřídá.

60
    První střídání nachystala i Zbrojovka, dolů jde Kroupa a poprvé si zahraje Pašek.

68
    Velká šance maďarského celku – míč končí na tyči, vzápětí situaci jistí Doležal.

71
    Zbrojovka trestuhodně ztrácí míč, čehož soupeř využívá k otevření brankového účtu utkání. Brňané v přípravě pokořeni po 446 minutách hry.

75
    Skalák sražen v šanci, nepíská se.

80
    Dunaújváros právě vstřelil branku!Už to vypadá, že tento zápas se Zbrojovce nepovede. Po rohovém kopu a následném závaru propadl míč podruhé do brněnské sítě.

87
    David Pašek mohl snížit, ale jeho hlavička končí těsně vedle branky.

90

Je dobojováno. Zbrojovka své šance nevyužila, zatímco Dunaújváros tvrdě trestal chyby, kterých se Brňané dopustili, a zaslouženě zvítězil. To je pro dnešek vše, další zápas čeká na Zbrojovku příští týden – střetne se s ruským Krasnodarem. Hezký zbytek dne! (15:52:40)