Slavia – Met. Doněck 1:1 (kon.) | Senica – Volyň Luck 1:1 (kon.) | Vaslui – Trenčín 1:2 (kon.)
Brno – Kubaň Krasnodar 4:1 (kon.) | Levski – Plzeň 0:3 (kon.) | Örebro – Liberec 2:0 (kon.)
Volga Novgorod – Slovácko 2:4 (kon.)
FK Volga Nižnij Novgorod
2:4 (1:0)
1.FC Slovácko
Pondělí 10.02.2014, 17:00Přípravný zápas

Je za námi pohledné utkání, ve kterém hodně dlouho tahali za kratší konec provazu hráči ze Slovácka. Nakonec ale, především kvůli hattricku Libora Doška, dnes český tým vítězí 4:2!
    Pěkný zbytek večera a u dalšího onlajnu na počtenou. (19:40:16)

88
    Hraje se ve středu pole, tam, kde se Slovácko pohybovalo, když se mu nedařilo, což bylo pouze v prvním poločase.

86
    Utkání se už ale pouze dohrává, takže snižovací branka domácích nic zásadního nezmění.

82
    Novgorod právě vstřelil branku!
    Slovácko si dává vlastní branku, to ale určitě nikomu z českého týmu už nevadí. Naposledy se míče z domácího celku dotkl MINOSYAN – 2:4.

81
    I když z ničeho nic domácí tým ztratil své hubené vedení, tak se i přesto snaží ještě alespoň o kosmetickou úpravu skóre.

76
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Wau! Tak to je opravdu koncert v podání LIBORA DOŠKA, ten už dokonává svůj hattrick, který dokázal vyrobit během devatenácti minut – 1:4!!

73
    Slovácko je hodně při chuti a je zřejmé, pokud tedy bude hostující tým hrát takto dobře, jako nyní, že se velice rychle dočkáme dalšího gólu. Bude tomu tak?

71
    Tak to je opravdu paráda! LIBOR DOŠEK přidává po své akci již třetí branku Slovácka a svoji druhou během čtrnácti minut – 1:3 pro Slovácko!

70
    Domácí chtějí velice rychle srovnat. Centr z pravého křídla se ale neujmul.

67
    MILAN KERBR poslal míč do opačné strany, než šel domácí brankář a Slovácko tak fantasticky a velice rychle otáčí vývoj zápasu!

67
    Penalta pro hosty!

63
    Domácí hráč šel jeden na jednoho a pomalu se zdálo, že vstřelil druhý gól svého týmu. Nakonec se ale vyznamenal brankář Slovácka.

60
    Rychlý protiútok hostů naštěstí pro Slovácko gólem nekončí.

57
    LIBOR DOŠEK vyslal nádhernou pumelici a srovnává na 1:1!

56
    Pohledná akce Slovácka, na konci které byla i pěkně svižná střela, která jen těsně minula bránu Novgorodu!

52
    Dochází také na ostřejší osobní souboje, po jednom takovém nyní vybojoval domácí tým první rohový kop ve druhém poločase.

51
    hostující tým začal nabírat na obrátkách a své umění musel předvádět tentokrát brankář domácího týmu!

49
    A ihned se začíná hrát zase velice svižný fotbal. Komu to přinese více ovoce?

Ondřej Novotný

Branky: 11. Kontsedalov (pen.), 82. Minosyan – 57. Došek, 67. Kerbr (pen.), 71. Došek, 76. Došek (pen.)

FK Volga Nižnij Novgorod:
    1.FC Slovácko: Melichárek – Kuncl, Rada, Mezlík (46. Košút), Šimko – Diviš, Petr (85. Trávník) , Havlík, Šumulikoski, Kerb (80. Ondřejka) – Došek.
    Náhradníci: Trávník, Košút, Ondřejka