Slavia – Met. Doněck 1:1 (kon.) | Senica – Volyň Luck 1:1 (kon.) | Vaslui – Trenčín 1:2 (kon.)
Brno – Kubaň Krasnodar 4:1 (kon.) | Levski – Plzeň 0:3 (kon.) | Örebro – Liberec 2:0 (kon.)

Novgorod právě vstřelil branku!
    Slovácko si dává vlastní branku, to ale určitě nikomu z českého týmu už nevadí. Naposledy se míče z domácího celku dotkl MINOSYAN – 2:4.

76
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Wau! Tak to je opravdu koncert v podání LIBORA DOŠKA, ten už dokonává svůj hattrick, který dokázal vyrobit během devatenácti minut – 1:4!!

71
    Tak to je opravdu paráda! LIBOR DOŠEK přidává po své akci již třetí branku Slovácka a svoji druhou během čtrnácti minut – 1:3 pro Slovácko!

67
    MILAN KERBR poslal míč do opačné strany, než šel domácí brankář a Slovácko tak fantasticky a velice rychle otáčí vývoj zápasu!

57
    LIBOR DOŠEK vyslal nádhernou pumelici a srovnává na 1:1!

11
    Škoda pro hosty! Gólman Slovácka vystihl směr letu, KONTSEDALOV ale míč tvrdě poslal úplně k levé tyči. Domácí tak zřejmě zaslouženě vedou 1.0.

Ondřej Novotný

Branky: 11. Kontsedalov (pen.), 82. Minosyan – 57. Došek, 67. Kerbr (pen.), 71. Došek, 76. Došek (pen.)

FK Volga Nižnij Novgorod:
    1.FC Slovácko: Melichárek – Kuncl, Rada, Mezlík (46. Košút), Šimko – Diviš, Petr (85. Trávník) , Havlík, Šumulikoski, Kerb (80. Ondřejka) – Došek.
    Náhradníci: Trávník, Košút, Ondřejka