Muži - 1000 metrů | Vítěz: S. Groothuis (NED) (kon.) |
Sportovní dvojice - krátký program | 1. T. Volosožarová a M. Trankov (RUS) (kon.) | | | Sportovní dvojice - volná jízda | Vítěz: T. Volosožarová – M. Trankov (RUS) (kon.) |
Ženy - Half pipe (kvalifikace) | 1. K. Clarková (USA) (kon.) | | | Ženy - Half pipe (semifinále) | 1. K. Farringtonová (USA) (kon.) |
Ženy - Half pipe (finále) | Vítěz: K. Farringtonová (USA) (kon.) |
Dvojice (1. jízda) | 1. T. Wendl / T. Arlt (GER) (kon.) | | | Dvojice (2. jízda) | Vítězové: T. Wendl / T. Arlt (GER) (kon.) |
Dopolední program mužů | (kon.) | | | Dopolední program žen | (kon.) |
Odpolední program mužů | (kon.) |
konec
Sportovní dvojice - volná jízda
Vítěz: T. Volosožarová – M. Trankov (RUS)
(X. Stolbovová – F. Klimov (RUS), 3. A. Savchenková – R. Szolkowy (GER))
Ondřej Jícha
Karen Archer, Troy Goldstein, Peter Cain, Fabio Bianchetti, David Santee, Alexandr Kuzněcov
2. Xenia Stolbovová – Fjodor Klimov (RUS) – 218,68 – STŘÍBRO
3. Aliona Savchenková – Robin Szolkowy (GER) – 215,78 – BRONZ
-------------
4. Qing Pang – Jian Tong (CHN) – 209,88
5. Kirsten Moore-Towersová – Dylan Moscovitch (CAN) 202,10
6. Věra Bazarovová – Jurij Larionov (RUS) 199,60
7. Meagan Duhamelová – Eric Radford (CAN) – 199,53
8. Cheng Peng – Hao Zhang (CHN) – 195,72
9. Marissa Castelliová – Simon Shnapir (USA) – 187,82
10. Vanessa Jamesová – Morgan Cipres (FRA) – 179,43
11. Stefania Bertonová – Ondřej Hotárek (ITA) – 179,08
12. Felicia Zhangová – Nathan Bartholomay (USA) – 167,21
13. Maylin a Daniel Wendeovy (GER) – 166,25
14. Paige Lawrencová – Rudi Swiegers (CAN) – 161, 98
15. Andrea Davidovichová – Jevgenij Krasnopolskij (ISR) – 147,73
16. Nicole Della Monicová – Matteo Guarise (ITA) – 137,86
Technické prvky: 66,95
Programové komponenty: 71,19
Bodová ztráta: -2,00
Celková známka: 136,14
Součet obou jízd: 215,78
Němci díky chybám padají až na 3. místo a nejcennější dva kovy zůstávají v Rusku.
Technické prvky: 67,62
Programové komponenty: 68,96
Celková známka: 136,58
Součet obou jízd: 209,88
Necelých 210 bodů řadí momentálně Číňany na 3. místo, ale vzhledem k tomu, že jako poslední vyjedou ještě Savchenková a Szolkowy, tak na medaili při jejich rozlučce nedosáhnou. Rusové už mají tedy jasné 2 medaile.
Technické prvky: 74,86
Programové komponenty: 77,83
Celková známka: 152,69
Součet obou jízd: 236,86
S přehledem o 18 bodů na 1. místo.Pouze o 2 body méně, než je světový rekord. O zlatu je rozhodnuto.