Kadaň – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Třebíč – Ústí n/L 2:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Motor ČB – Olomouc 4:1 (kon.) | Beroun – Havířov 2:9 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 1:4 (kon.)
Šumperk – Most 4:2 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
2:9 (2:3, 0:1, 0:5)
AZ Havířov
Pátek 14.02.2014, 18:001. liga (ČR)

Medvědi shořeli v závěrečné třetině jako papír a dostali tak doma největší příděl v této sezoně. (20:17:37)

60:00

58:23
    Znovu skvělý zákrok vytáhl proti střele Haase gólman Medvědů.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty zápasu.

57:31
    Medvědi se po dlouhé době podívali i do pásma své soupeře.

56:02
    Jediný, kdo si dnes zaslouží poklonu, je gólman Mastík, který teď předvedl tři skvostné zákroky rychle po sobě a zachránil tak Beroun od potupné desítky.

55:34
    Havířov právě vstřelil branku!
    Tak už zbývá jen jeden do desítky! Znovu bleskurychlou kombinaci Havířova tentokrát zakončil přesnou střelou MICHAL SZTEFEK. Asistence: Erik Němec, Lubomír Vosátko.

55:01
    A opět je to gólman Mastík, který zachránil své spoluhráče od dalšího gólu.

54:21
    Mastík vytáhl další parádní zákrok proti střele Haase z dobré pozice.

53:59
    Havířovští fanoušci již křičí deset, deset. Z jejich pohledu si myslím, že mají šanci býti uspokojeni.

53:38
    To už je opravdu debakl! Obrana Medvědů znovu byla děravá jako cedník a Havířovští ji bez potíží znovu překonali! Znovu po přesné přihrávce před branku zakončoval do poloprázdné branky JAN DANEČEK, který tak může slavit ještě více, neboť již je to jeho třetí gól a tedy hattrick. Asistence: Jiří Krisl, Martin Jakúbek.

52:34
    Havířov střílí již sedmý gól! Únik dvou hostujících hráčů na jednoho obránce Berouna vyřešil Matějek přímo bravurně, neboť našel na druhé straně milimetrovým pasem hokejku Škumáta, jenž jen pohodlně poslal puk do klece Medvědů. Asistence: Jan Matějek.

52:15
    Beroun dobře tlačil hosty, ale k žádnému zakončení to nevedlo.

51:41
    Rozehrávka Havířova skončila pouze zakázaným uvolněním.

51:05
    Střela Babky skončila jen v lapačce připraveného Svobody.

50:34
    Po delší době se Medvědi dostali dopředu, kde ale si zatím nevypracovali potřebnou střeleckou pozici.

50:01
    Další pokus tentokrát v podání Rimmela zastavil brankář Medvědů svým betonem.

49:12
    Střelu Danečka ukryl do své výstroje gólman Mastík

48:54
    Beroun má problém se založením útoku, neboť jejich soupeř dobře střeží střední pásmo.

Branky a nahrávky: 12. Vrdlovec (Babka), 20. Vrdlovec (Třetina) – 8. Šlahař (Štencel, Jakúbek), 20. Kanko (Haas, Klimša), 20. Němec (Vosátko, Říčka), 40. Daneček (Jakúbek, Krisl), 41. Němec (Sztefek), 47. Daneček, 53. Škumát (Matějek), 54. Daneček (Krisl, Jakúbek), 56. Sztefek (Němec, Vosátko)

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (od 40. Mastík) – Kučný, Tverďák, Špelda, Chalupa, Jebavý, Hrouda, Gutwald, Sklenička – Marek, Stromko, Hrdel – Třetina, Babka, Vrdlovec – Klhůfek, Kubeš, Petruška – A. Půlpán, Malý, Hrouda.
    AZ Havířov: Svoboda (L. Daneček) – Vosátko, Roupec, Štencel, Graca, Krisl, Punčochář, Vydra, Deutsch – J. Daneček, Šlahař, Jakúbek – Kanko, Haas, Klimša – Škumát, Sztefek, Rimmel – Němec, Říčka, Matějek

Rozhodčí: Smitka – Koskuba, Šulo