Karlovy Vary – SOHO Olomouc 3:1 (kon.) | Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge 0:2 (kon.)
SKV Sharks Karlovy Vary
3:1 (0:0, 3:1, 0:0)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Sobota 15.02.2014, 13:15 • Zimní stadion Ostrov • Česká para hokejová liga

Je konec! Staronovým mistrem České sledge hokejové ligy se stává Sportovní klub vozíčkářů Sharks Karlovy Vary! (15:10:30)

45:00

44:54
    Ještě Hulínův zákrok.

44:20
    Z tribun sílí pokřik "Mistři", domácí už jsou hodně blízko obhajobě titulu!

44:00
    Minutu před koncem se bojuje o puk za Hulínem.

43:28
    Teď se ale hra přesune před Macha po zakázané uvolnění a hosté mají jednu z posledních šancí něco se zápasem udělat.

43:00
    Do konce třetí třetiny zbývají poslední dvě minuty a hraje se v olomouckém pásmu.

42:14
    Stodola vyslal zakrytou střelu, ta ale minula Machovu branku.

41:44
    A znovu Pavel Kubeš sám před Hulínem, který nemusel zasahovat, protože puk letěl do zadního hrazení. Následuje zakázané uvolnění Olomouce.

41:18
    Kubeš si z pozice beka najel na levé křídlo a vystrašil Hulína.

40:39
    Zakázané uvolnění Olomouce. Někteří diváci již začínají slavit, ale stále zbývá hodně času do třetí sirény.

40:18
    Hulín další zákrok, po buly tvrdě vystřelil Berger.

40:09
    Pro změnu zakázané uvolnění hostů, ale po obrovské šanci! Kubeš nahrával křížně na Geiera, který před odkrytou klecí záhadně minul.

39:31
    Opět nedovolené vyhození přes všechny čáry v podání Žraloků. Pět a půl minuty do konce třetí třetiny.

38:58
    Zakázané uvolnění domácích. Zdá se, že hra trochu ztrácí spád. Domácí mají nahráno, hosté se zatím do tlaku dostat nedokázali.

38:27
    Berger nahrával zpoza branky, ale Geier ani Hrbek nezachytili.

37:41
    Offside Olomouckých.

37:27
    Vhazuje se ve středním pásmu.

37:27
    Hosté požádali o oddechový čas. Sedm a půl minuty mají na to, aby dali dvě branky a vynutili si alespoň samostatné nájezdy.

Jan Chlubna

Branky a nahrávky: 18. Geier (Kubeš), 28. Berger (Wágner), 30. Geier (Kubeš, Forgo) – 30. Hering (Novák)

SKV Sharks Karlovy Vary: B. Mach (Volf) – Hrbek, Nejedlý, Kubeš, J. Berger, Forgo, M. Geier, Lindák, Wágner, Kovářík, Janko, Schneider
    SOHO Olomoučtí Kohouti: Hulín – K. Veselý, J. Veselý, Gergely, Prášil, Černoch, Novák, Brix, Stodola, Bejvl, Pabst, Rozkopal, Hering, Tichý

Rozhodčí: Fagan – Červenka, Suchý