Leuven – Club Bruggy 2:5 (kon.) | Standard – Gent 2:3 (kon.) | Genk – Waasland-Beveren 0:2 (kon.)
KRC Genk
0:2 (0:1)
Waasland-Beveren
Neděle 23.02.2014, 20:30Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a hosté z Waaslandu v něm překvapivě vítězí. Do druhého poločasu vstoupili hráči Red Star jako hurikán a hned ve 47. minutě poslal do dvoubrankového vedení svůj tým Oumarou. Domácí nenašli sílu na zvrat a hráči Waaslandu hru kontrolovali s přehledem. Před 80. minutou se hra dosti přiostřila, bylo možno vidět hned několik žlutých karet a mnoho dalších faulů. Hosté si konec utkání také pohlídali a po vítězství 2:0 si odváží z Genku tři body. Dnes je to ode mě vše, užijte si zbytek večera a zase někdy na shledanou. (22:24:22)

90+1
    Taktické střídání hostů, hřiště pomalu opouští Oumarou a nahrazuje ho Gabriel.

88
    Kumordzi hlavičkoval z malého vápna, vyběhl proti němu Coosemans, tím uvolnil bránu a jeho spoluhráči to pak zachraňovali za pět minut dvanáct.

86
    Domácí se snaží proniknout do vápna hostů, ti však míče odvrací, sic jen na rohy.

83
    Střídání i na lavičce red Star, hřiště opustil Demjan, kterého nahradil Emond

80
    Faul a žlutá karta pro Camuse.

79
    Čale ze zadu fauluje Koulibalyho a je potrestán žlutou kartou.

78
    Hra se opět ustálila a hraje se bez pokusů na ohrožení branky.

73
    Tričkovski dostal krásný pas do běhu, ale bohužel pro hosty také do ofsajdu. Hráč z Waaslandu balón kopl do brány a za to je potrestán žlutou kartou.

71
    Excelentní zákroky obrany ale hlavně Coosemanse zachránily Red Star před inkasovanou brankou.

68
    Kumordzi vletěl do hlavičkového souboje příliš tvrdě a může být rád, že sudí Smet nevytáhl žlutou kartu.

66
    Několik centrů teď směřovalo do šestnáctky Red Star, ale vše dokázali obránci v bílém zachránit a balón odkopnout do dostatečné vzdálenosti od branky.

63
    Poslední střídání domácích, hřiště opustil Hyland a na trávník vbíhá Kumordzi.

63
    Hyland si neporozumněl s Gerkensem a tak tu je další ztráta domácích.

60
    Vossenova přihrávka do středu vápna nenašla nikoho v modrém a už zase hrají hosté.

58
    Vossen vybojoval balón, ale jeho zakončení bylo málo důrazné.

55
    Hosté rozehrávali standartku asi z dvaceti metrů, dlouho připravovaný kop nakonec skončil rovnou v zámezí.