Liberec – Bohemians juniorky 3:5 (kon.) | Třebíč – Havířov 5:12 (kon.) | Benešov – Bulldogs 4:5 (kon.)
Chomutov – Ostrava 5:7 (kon.) | Tatran – Vítkovice 5:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 6:5 (1:0 po s.n.)
SK Florbal Benešov
4:5 (1:2, 2:2, 1:1)
Bulldogs Brno
Neděle 23.02.2014, 12:00 • SH ZŠ Poříčí n. S. • G2 liga juniorů

Skončila nám utkání ve kterém domácí Benešov podlehl Brněnským Buldokům. Ve třetí části se přeci jen povedlo domácím vyrovnat, ovšem Klaškova branka z dvaapadesáté minuty rozhodla, jelikož na ní domácí nenalezli odpověď. (13:49:12)

60:00

59:05
    Krovický střílí, ale vedle.

58:30
    Šejstalovu střelu gólman Veverka vyráží nohou.

56:40
    Hosté se na chvíli zmocnili míčku, ale domácí už mají zase vše pod kontrolou.

55:55
    Vyloučen hráč Jan Grábl z družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za zdržování hry.

55:50
    Míček mají nyní více v držení hráči domácích.

54:22
    Domácí Hýbek se pokouší o další únik, ale zastaven jedním z hostujících hráčů.

51:38
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Buldoci jdou opět do vedení. LUKÁŠ KLAŠKA využil přesilovou hru a posílá svůj tým směrem ke třem bodům. Asistence: Dominik Krovický.

51:16
    Vyloučen hráč Jindřich Slunéčko z družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.

50:51
    Benešovským hráčům se nepodařilo využít přesilovou hru.

50:00
    Domácí při přesilovce šetří síly.

47:22
    Velclův sprinterský únik brankář Veverka chytá.

46:09
    Rozehrávka domácích a Hýbkova střela těsně míjí branku hostů.

44:01
    Nebezpečná rozehrávka blízko branky domácích. Benešovští však situaci zvládli.

43:23
    Hosté trefují břevno Krátkého brány.

42:48
    Škoula opět střílí, ale nepřesně.

41:49
    Velcl z rychlého úniku trefuje pouze brankáře.

41:06
    Škoula opět prověřuje hostujícího gólmana, ten ovšem nemusí chytat, jelikož Škoulova rána letěla vysoko nad branku.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým SK Florbal Benešov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 17. Škoula (Šejstal), 22. Vojtíšek, 37. Velcl (Škoula), 41. Škoula (Velcl) – 1. Hrazdíra (Grábl), 19. Grábl (Hrazdíra), 28. Hrazdíra (Adámek), 35. Hrazdíra (Grábl), 52. Klaška (Krovický)

SK Florbal Benešov: Paleček (Krátký) – Benačan, Škoula, Vojtíšek, Hýbek, Slunéčko, Šejstal, Velcl, Zídek
    Bulldogs Brno: Bartek (Veverka) – Adámek, Grábl, Klaška, Krovický, Kazatel, Voltner, Lysoň, Hrazdíra, Sobotka, Šebela, Krejčí, Konečný, Fröde, Němeček, Gregor

Rozhodčí: Miroslav Kulhánek a Petr Michálek