Liberec – Bohemians juniorky 3:5 (kon.) | Třebíč – Havířov 5:12 (kon.) | Benešov – Bulldogs 4:5 (kon.)
Chomutov – Ostrava 5:7 (kon.) | Tatran – Vítkovice 5:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 6:5 (1:0 po s.n.)
FbC 98 Chomutov
5:7 (4:1, 0:3, 1:3)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 23.02.2014, 14:00 • Městská sportovní hala Chomutov • G2 liga juniorů

Tímto se s vámi loučím a těším se na další přenos. (16:05:14)

Po první třetině se zdálo, že utkání mají pod kontrolou hráči Chomutova, především díky dnes skvěle hrajícímu Marku Chocholouškovi. Ostravští se ale nevzdali a obratu skóre nejspíše přispěla i výměna brankářů. Padlo taky hodně gólů během přesilových her.

Chomutov právě vstřelil branku!
    V poslední vteřině třetí třetiny se nakonec povedlo TOMÁŠI FIALOVI dostal míček do sítě! Asistence: Marek Chocholoušek

59:50
    Na dvě minuty míří na trestnou lavici Chomutovský Daniel Jäschke za vysokou hokejku. O vítězi zápasu je nejspíše rozhodnuto.

59:43
    Souboj o míček u mantinelu v rohu hřiště.

58:41
    Domácí hrajou v šesti a tlačí se před ostravskou branku.

57:34
    Domácí hráči stále nesložili zbraně. Na snížení stavu už mají však jen málo času.

55:41
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Hostující celek už ovládl zápas a navyšuje další gól na účet Chomutova, konkrétně se o to postaral Václav Šimčík, který tak kompletuje svůj hatrick. Asistence: Tomáš Řezáč

52:35
    Oddechový čas pro domácí.

52:35
    VÁCLAV ŠIMČÍK se raduje dnes už ze svého druhého gólu! Asistence: Patrik Ožana.

51:28
    Ondřej Šarša se teď blýskl povedenou střelou. Mazánek měl co dělat aby si s tím poradil.

47:09
    Chomutovští hráči se natlačili před Mazánkovu branku. Fiala, Drtina ani Chocholoušek nedokázali překonat brankáře.

46:25

44:25
    Za hrubost jde na trestnou lavici na dvě minuty Chomutovský Ondřej Šarša.

43:35
    Hned po rozehrávce se tlačí do útoku hráči domácího Chomutova. Snaží se o vyrovnání a býskli se dvěmi povedenými střely.

43:29
    VÁCLAV ŠIMČÍK posílá Ostravu do vedení! Asistence: Richard Foltínek

40:01

Ve druhé třetině se povedlo hostujícím hráčům srovnat skóre. Ikdyž Tomáš Řezáč neproměnil trestné střílení, za necelou minutu si spravil náladu když dal první gól Ostravy ve druhé třetině. O vyrovnání se pak postarali Ožana a Kocur.

Střely na branku po druhé třetině:
    Chomutov – 28
    Ostrava – 19

Vojtěch Merta

Hledáme zpravodaje pro tým FbC 98 Chomutov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 6. Chocholoušek, 10. Šarša (Chocholoušek), 17. Krajník, 20. Chocholoušek (Knopp), 60. Fiala (Chocholoušek) – 5. Křiva (Foltínek), 23. Řezáč (Ožana), 32. Ožana (Foltínek), 39. Kocur (Klečka), 44. Šimčík (Foltínek), 53. Šimčík (Ožana), 56. Šimčík (Řezáč)

FbC 98 Chomutov: Šolta (Šantora) – Bejček, Tichý, Jäschke, L. Fiala, Krajník, T. Fiala, Chocholoušek, Pacher, Staněk, Kopp. Trávníček, Selinger, Drtina, Andrle, Šarša
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Baran (Mazánek) – Hromádka, Svačina, Řezáč, Rigel, Cirkl, Kopka, Zimmer, Šimčík, Macháček, Klečka, Sotoník, Ožana, Faltínek, Kocur, Hudec, Křiva

Rozhodčí: Martin Valenta a Michal Žďárský