Olomouc – Třinec 2:7 (kon.) | Jihlava – Pardubice 4:0 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 1:9 (kon.)
HC Olomouc
2:7 (1:0, 0:7, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Neděle 23.02.2014, 11:25 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • ELIOD extraliga mladšího dorostu

46:28
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí se dočkali své druhé brankové radosti v utkání. Střelecký pokus PETRA MÁDRA skončil až za zády hostujícího brankáře. Asistence: Martin Urban.

39:50
    Třinec právě vstřelil branku!
    Tak ještě jednu branku střílí hosté ve druhé dvacetiminutovce. Pár vteřin po skončení početní výhody využil nedůslednosti domácí defenzivy RENÉ NAJSAR. Asistence: Grzegorz Radzienciak, Lukáš Kaukič.

34:53
    Slezané střílí již šestou branku v této třetině. Hrehorčák prodloužil puk na ADAMA MATĚJKU, který nejprve trefil jen připravený beton gólmana, napodruhé už ale puk za jeho záda poslal. Asistence: Patrik Hrehorčák.

27:04
    Tak to už je pro domácí celek kruté. Opět bez přispění spoluhráčů skóruje MATĚJ MACH, jehož první střelecký pokus se zastavil o brusle obránce, následná střela si už ale cestu do domácí klece našla. Bez asistence.

25:53
    Po necelé půl minutě od poslední trefy přichází již čtvrtý třinecký zásah. MATĚJ MACH se prezentoval samostatnou akcí, puk z prostoru mezi kruhy trefil přesně do pravého horního růžku domácí klece. Bez asistence.

25:29
    Vypadá to, že hosté dostali v kabině asi pořádně vynadáno, neboť už vedou o dvě branky. Hrehorčák zavezl kotouč za domácí klec, odkud adresoval přihrávku ADAMU MATĚJKOVI, který puk poslal k levé tyči. Asistence: Patrik Hrehorčák.

23:27
    Po třech a půl minutách je tu dokonce obrat ve skóre. Hosté parádně rozebrali domácí obranu, kotouč putoval po ose Rufer – Hrehorčák – ADAM MATĚJKA, přičemž poslední jmenovaný neměl příliš práce se zametením kotouče do odkryté klece. Asistence: Patrik Hrehorčák, Filip Rufer.

21:51
    Hostující celek po necelých dvou minutách hry ve druhé třetině srovnává se svým soupeřem krok. Po přihrávce do volného prostoru zakončoval RADIM BÁRCI bekhendem pod horní tyčku. Asistence: Matěj Mach, Jan Kalus.

06:01
    Čisté svědomí určitě nemá hostující brankář, který vůbec z prvního ohrožení své klece inkasuje. DOMINIK HAJŠMAN nabral rychlost, obkroužil kolem hostující branky a z levé strany jen nahodil kotouč. Ovčaří jej chtěl schovat ve výstroji, ovšem puk mu mezi betony proklouzl za brankovou čáru. Asistence: Tomáš Holiš, Jan Beier.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 7. Hajšman (Holiš, Beier), 47. Mádr (M.) – 22. Bárci (Mach, Kalus), 24. Matějka (Hrehorčák, Rufer), 26. Matějka (Hrehorčák), 26. Mach, 28. Mach, 35. Matějka (Hrehorčák), 40. Najsar (Radzienciak, Kaukič)

HC Olomouc: Schejbal (Urban T.) – Beutl (C), Štreit, Janků, Dajčar, Piska, Mádr, Holiš – Hubáček, Horký, Hajšman, Urban M., Pěcha, Skopal, Podlaha, Zabloudil, Beier, Husták.
    HC Oceláři Třinec: Ovčaří (18. – 20. Prokop) – Rufer, Klocek, Imrich, Marguš, Radzienciak, Mach, Krása, Valíček – Najsar, Plitko, Kaukič, Przybyla, Hrehorčák, Kalus, Matějka, Bárci (C).

Rozhodčí: Šimčík – Štreitová, Axman