Motor ČB – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Most – Kadaň 1:5 (kon.) | Beroun – Šumperk 4:3 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 26.02.2014, 18:00 • Zimní stadion Beroun • WSM Liga - O udržení

49:50
    Draci právě vstřelili branku!
    Šumperk snižuje na rozdíl jedné branky. Na pas Karla Pláška si sjel nádherně na druhou stranu obránce ALEŠ HOLÍK, jehož pohotové střela se zastavila až v síti za gólmanem Šimbochem. Asistence: Karel Plášek.

44:23
    Beroun právě vstřelil branku!
    Medvědi využívají přesilovku a opět v tom má prsty druhá lajna. Jakubu Markovi se povedlo procpat puk před branku na MIROSLAVA TŘETINU, který opět doklepl pohotově puk za zády gólmana Štůraly a dovršil tak svůj hattrick. Asistence: Jakub Marek, Jakub Babka

37:12
    Tak to je obrat! Medvědi se opět dostávají do vedení! Drhá lajna Berouna znovu úřaduje. Pěknou přihrávku Jakuba Babky přetavil ve vyrovnávací branku přesnou střelou DANIEL VRDLOVEC. Asistence: Jakub Babka.

35:24
    A je srovnáno! Vytrvalý tlak přinesl Berounu gólové ovoce. Po výborné práci Vrdlovce se puk dostal až před svatyni Draků na zcela volného MIROSLAVA TŘETINU, jenž prokázal svůj důraz a dopravil nakonec puk pod ležícím Štůralou do branky. Asistence: Daniel Vrdlovec, Jakub Babka.

23:25
    Draci se dostávají do vedení! Marek Haas zavezl po pravé straně puk do třetině, kde ho naservíroval na střed na zcela volného KARLA PLÁŠKA, který pohotovou střelou propálil Šimbocha a poslal tak svůůj tým do vedení. Asistence: Marek Haas. Asistence: Marek Haas

13:18
    Šumperk se dočkal vyrovnání! Hned po buly se útočník JAN SEMORÁD pustil na branku Medvědů a z blízkosti vypálil. Jeho střelecký pokus se prošel někudy přes výstroj brankáře Šimbocha do branky, hodně smolný gól pro Medvědy. Bez asistence.

01:31
    Medvědi teď na hezkou chvíli uzamkli své soupeře v pásmu a díky tomu se dostali do vedení! Pěknou rychlou akci Berouna zakončil střelou do poloprázdné branky z blízkosti MIROSLAV TŘETINA. Asistence: Daniel Vrdlovec

Branky a nahrávky: 2. Třetina (Vrdlovec), 36. Třetina (Vrdlovec, Babka), 38. Vrdlovec (Babka), 45. Třetina (Babka, Marek) – 14. Semorád, 24. Plášek (Haas), 50. Holík (Plášek)

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Tverďák, Špelda, Chalupa, Jebavý, Kučný, Sklenička – Marek, Stromko, Hrdel – Třetina, Babka, Vrdlovec – A. Půlpán, Kubeš, Petruška – Hrouda, Matějka, Malý
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (45. Vajner) – Starý, Holík, Gewiese, Novotný, Sedlák, Dudáš – Haas, Plášek, Půhoný – Staněk, Moskal, Žalčík – Brunec, Semorád, Popelka – Cink, Skoumal, Langr – Chomič

Rozhodčí: Talpa – Kreuzer, Polonyi