Uh.Brod – Uh.Ostroh 8:4 (kon.) | Brumov – Uh. Hradiště 7:3 (kon.) | HC Šumperk – SK Karviná 2:3 (po pr.)
Šternberk – Warriors Brno 1:3 (kon.) | Boskovice – Blansko 2:3 (0:1 po s.n.) | Trutnov – Náchod 2:0 (kon.)
Nová Paka – N. Město n. M. 1:7 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Třebechovice p. O. 5:8 (kon.) | Jaroměř – Nový Bydžov 6:8 (kon.)
Hlinsko – Lanškroun 8:2 (kon.)
HC Trutnov
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
HC Náchod
Středa 26.02.2014, 18:00 • PRO HOCKEY Aréna Trutnov • Krajská liga: Královehradecký kraj

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

HC Trutnov dnes úplně poprvé v této sezóně nastupuje v plné sestavě, takže na ledě uvidíme i Jiřího Zelenku, který v Náchodě chyběl z lékařských důvodů. Trutnov dnes nastupuje s obrovskou výhodou a to, že ve finálové sérii vede 1:0 a také, že hraje na domácí půdě.

HC BAK Trutnov: Biegl (Škop) – Antonín, Poul, Junek, Kozák, Karlík, Procházka – Luštinec, Chytráček, Veselý, Perutek, Mašek, Zelenka, Šimoníček, Zítka, Vacek, Smékal, Janoušek R., Malinský, Zadina

HC Náchod: Luňák (Navrátil) – Hrach, Hendrych, Hradecký, Kosík, Pazdera, Špetla, Pavlík, Jurča, Pánek, Zeman, Leeder, Janoušek J., Petr, Macháň, Javurek, Rail, Škoda, Verner, Šejnoha, Stehno.

Trutnov již nastupuje na led.

00:01

00:21
    První zákrok hostujícího golmana.

00:27
    Také i domácí Biegl si připisuje první zákrok tohoto zápasu.

00:48
    Velká šance Macháňe, ale jeho střela šla vedle domácí branky.

01:26
    Offside domácích.

01:50
    Icing hostů.

02:41
    Domácí se nemůžou dostat z obranného pásma.

04:04
    Puk po odrazu jednoho z bránících hráču končí v ochranné síti.

04:17
    2min za nedovolené bránění dostává hostující Petr.

05:23
    Icing domácích.

05:51
    Znovu se puk dostal až do ochranné sítě, nyní však za hostující brankou.

06:17

07:26
    Nyní na ledě zůstává Antonín, který se vrhl proti tvré střele jednoho z hostujících hráčů.

07:26
    Asi to není nic vážného, protože odjel po svých na střídačku.

08:33
    Znovu puk v ochranné síti.

09:07
    Skvělý zákrok Biegla proti bekhendové střele hostujícího Hradeckého.

09:19
    Antonín znovu na ledě.

12:30
    Nyní se malém ve velké šanci objevil Luštinec, ale nahrávka od Šimoníčka k němu neprošla.

14:43
    2min za příliš mnoho hráčů na ledě dostává domácí strídačka.

15:45
    2min za vysokou hůl dostává domácí Zelenka.

16:26
    Domácí zatím dobře brání.

16:32

16:36
    2min za krosček dostává hostující Hradecký, ten si ještě vykoledoval trest do konce utkaní.

19:05
    2min za vysokou hůl dostává hostující Janoušek J.

20:00

20:01

20:57
    2min za příliš mnoho hráčů na ledě dostává domácí střídačka.

23:06
    Tvrdou střelu nyní poslal na hostujícího brankáře Luňáka domácí Zelenka.

24:08
    2min za podražení dostává hostující Zeman.

26:08

27:06

27:24

29:18

29:38
    Trutnov právě vstřelil branku!

Tak a Trutnov je znovu blízko ligovému titulu a velkou zásluhu na tom má hlavně Petr CHYTRÁČEK, který ujel po náhrávce Zelenky a nekompromisně zakončil do horního pravého rohu hostující branky. ASISTENCE: Zelenka

30:05
    2min za hákování dostává domácí Zítka.

32:51
    Velká šance Luštince, který zachytil puk od hostujícího obránce, ale jeho střela mířila jen do ochranné sítě.

34:05
    Nyní se znovu předvedl domácí Biegl, který uhasil všechny šance hostů.

35:52

36:37
    2min za vysokou hůl dostává domácí Janoušek.

38:37

39:13

40:00

Trutnov nastupuje do 3.Třetiny s malým náskokem, ale o to blíže je k mistrovskému titulu.

40:01

41:26
    Neuvěřitelná šance, kterou měl Chytráček a Zelenka, oba dva totiž měli prázdnou branku nejdřívé Chytráček, který dorážel svou předchozí střelu a pak Zelenka, ale oba dva nedali gól.

42:15

42:59

Trutnov je blíž a blíž!!! Po špatné nahrávce hostujícího Petra se ke kotouči dostal Veselý ten poslal puk ještě na Luštince, který vypálil tvrdou dělovku tu, ale zastavil Luňák, ten, ale už neměl na dorážku VESELÉHO. ASISTENCE: Luštinec

44:47
    Obrovská šance, kterou zahodil domácí Šimoníček úplně prázdná branka byla před Šimoníčkem, ten ale trefil hokejku hostujícího beka, který do té branky doslova skočil po hlavě.

46:04

47:09
    2min za nedovolené bránění dostává hostující Pazdera.

48:00
    2min za napadení si jde odpykat hostující Javurek.

48:00
    Oddechový čas pro domácí.

49:09
    Hosté ve čtyřech.

50:00

50:44
    Nyní po tvrdém zákroku na ledě zůstává domácí Poul.

50:44
    2min za hrubost dostává hostující Šejnoha. Domácí Poul odjel po svých na střídačku.

51:53
    Antonín po střele do oblasti hlavy a krku zůstává na ledové ploše. Ale po svých odjíždí na domácí střídačku.

52:07
    Antonín i Poul jsou nyní připraveni naskočit do hry.

52:44

Dnešní utkání sleduje 738 diváků.

53:05

55:32
    Nebezpečnou střelu nyní vyslal na Luňáka Šimoníček, ale hostující golmana ji podržel.

57:36
    Přečíslení dva na jednoho nakonec zakončoval Janoušek R., ale s jeho bekhendovou střelou neměl hostující golman žádné problémy.

59:00
    Trutnov je minutu od Mistrovského titulu.

59:01
    Oddechový čas pro hosty.

59:01
    Hosté to zkoušejí v šesti.

60:00

Tak a je to tu Trutnov se konečně dočkal a bude bojovat o druhou ligu. Trunov se stává mistrem KLM. Děkujeme, že jste sledovali dnešní onlajny a uu dalších onlajnů napočtennou. (20:14:44)