Šumperk – Motor ČB 8:2 (kon.) | Kadaň – Beroun 1:3 (kon.) | Ústí n/L – Most 6:3 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
8:2 (4:0, 4:1, 0:1)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 01.03.2014, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • WSM Liga - O udržení

54:36
    Starý si jde odsedět dvě minuty za podražení.

29:07
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Štůrala vyrazil Šachlovu střelu před sebe poté se snažil rychle zvednou z ledu ale mezitím už se do polo odkryté branky trefil DAN RŮŽIČKA. Asistence: Petr Šachl, Zdeněk Ondřej.

25:21
    Moskal dvě minuty držení protihráče.

39:31
    Růžička si jde odpykat dvě minuty za faul kolenem.

38:52
    Draci právě vstřelili branku!
    Plášek pěknou nahrávkou našel volného ALEŠE STAŇKA u pravého kruhu který tvrdou střelou překonává Kůdelu. Asistence: Karel Plášek, Martin Dudáš.

36:38
    Štůrala dokázal nadvakrát zneškodnit pokusy hráčů Motoru. Ovšem na třetí dorážku už byl krátký a první gól Budějovic si tak v dnešním zápase připisuje JAN PLATIL. Asistence: David Kuchejda, Dan Růžička.

34:40
    Draci využívají přesilovou hru. Novotného střelu před brankou dokázal LUKÁŠ ŽÁLČÍK usměrnit pod betony Kůdely. Asistence: Martin Novotný, Petr Gewiese.

34:00
    Dudáš byl podražený a Šumperk si zahraje přesilovku. Šachl si jde odsedět dvě minuty za podražení.

31:07
    Dudáš dvě minuty za napadení. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

29:24
    Vyloučení na straně hostů. Prokop dvě minuty napadení.

27:17
    Starý našel na milimetr přesně volného JIŘÍHO PŮHONÉHO který jel sám na branku a střelou k pravé tyči překonává Kůdelu. Asistence: Ondřej Starý, Petr Gewiese.

25:16
    Žálčík volil střelu která šla ale nad a tak se skóre nemění.

25:16
    Žálčík jel sám na bránu byl faulovaný a je nařízeno trestné střílení.

21:34
    Šumperku se naskytla další přesilová hra. Skuhravý dvě minuty sekání.

20:34
    Gólové hody pokračují i ve druhé třetině. Holíkovu střelu srazil na hůl MARKA HAASE hostující obránce a ten měl potom hodně času na to aby si položil Kůdelu na zem a zavěsil puk pod horní tyč. Asistence: Aleš Holík. Ondřej Starý.

19:30
    Luboš Rob si jde odsedět dvě minuty sekání.

13:40
    Vyloučení na domácí straně Trest za příliš mnoho hráčů na ledě jde odpykat Langr.

11:45
    Čepice na led !!! LUKÁŠ ŽALČÍK potrestal velkou chybu jednoho z hostujících obránců a překonává bezmocného Hynka Kůdelu. Bez asistence.

10:14
    Ve stejném čase proběhlo střídání gólmanů. Branku Motoru opustil Dominik Halmoši a místo něj nastoupil na led Hynek Kůdela.

10:14
    A je tu další gól Šumperka. Žálčík si povodil puk objel s ním bránu a s pomocí teče jednoho z hostujících hráčů dopravil kotouč za záda Halmošiho. Asistence: Michal Popelka.

09:48
    Šumperk využívá přesilovou hru. Po Moskalově střele se k dorážce dostal MARTIN DUDÁŠ který poslal puk k levé tyčce Halmošiho. Asistence: Patrik Moskal, Aleš Staněk.

08:49
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Dvě minuty za hákování dostává Vaniš.

05:14
    Sedlák obkroužil hostující branku poté si mezi kruhy všiml volného LUKÁŠE ŽÁLČÍKA který poslal puk za záda Halmošiho. Asistence: Tomáš Sedlák.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 6. Žálčík (Sedlák), 10. Dudáš (Moskal, Staněk), 11. Žálčík (Popelka), 12. Žálčík, 21. Haas (Holík, Starý), 28. Půhoný (Starý, Gewiese), 35. Žálčík (Novotný, Gewiese), 39. Staněk (Plášek, Dudáš) – 37. Platil (Kuchejda, Růžička), 30. Růžička (Šachl, Ondřej)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) – Starý, Holík, Dudáš, Sedlák, Novotný, Gewiese, Tesařík – Půhoný, Plášek, Haas – Sedláček, Moskal, Staněk – Langr, Žálčík, Cink – Popelka, Skoumal, Chomič
    Banes Motor České Budějovice: Halmoši (od 11 min. Kůdela) – Novák, Chmelíř, Kasík, Vráblík, Růžička, Platil, Kotaška, Prokop – Melka, Pajič, Boháč – Skuhravý, Rob, Pšurný – Kuchejda, Šachl, Ondřej – Vaniš, Přibyl, Ferebauer

Rozhodčí: Mrkva – Barteček, Vengřín