Vienna Capitals – Znojmo 3:4 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
spusu Vienna Capitals
3:4 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 01.03.2014, 19:00 • Albert Schütz Eishalle • Erste Bank Young Stars League

To bylo drama. Orli berou dva body za výhru po samostatných nájezdech a stále si ještě uchovávají šanci na play-off. Měli však namále, když ještě na konci druhé třetiny prohrávali 0:3. Jihomoravané však dokázali vyrovnat a v nájezdech pak ukořistit bod navíc.

Hezký zbytek sobotního večera! (21:29:56)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Orli Znojmo.
    Autorem branky je MATYÁŠ HLOŽEK.

Samostatné nájezdy začínají.

Rozhodnout musí až samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

Orli se postarali dvěma rychlými góly o vyrovnání, na rozhodnutí o vítězi ale stále ještě čekáme. Rozhodne prodloužení?

60:00

45:40

44:46
    Orli právě vstřelili branku!
    Početní výhoda pět na tři se prostě zahazovat nesmí. Vědom se toho je i MILAN KŘÍPAL, a tak ji proměňuje ve vyrovnávací trefu. Asistence: Aleš Pelikán a Radovan Holub.

43:40
    A tohle je skutečně zajímavá možnost pro Orly. Další dvě minuty si vysloužil Wukovits (VIE) – podražení.

43:17
    Vídeňští jsou pod tlakem a opět faulují. Podražením se provinil Kala (VIE).

41:50
    Dobře!! Znojmo konečně využívá početní výhodu a stahuje náskok Vídně na jediný přesný zásah. Kapitán Orlů MICHAEL THEIMER vzal odpovědnost na sebe a jako správný vůdce posílá kotouč za brankovou čáru. Asistence: Lukáš Nováček a David Košťál.

40:37
    Obrovská šance pro Znojmo dostat se na dostřel svému soupeři. Bolterle (VIE) – nedovolené bránění.

40:01

Prostřední dějství vyhráli znojemští hokejisté na střely 15:9 také díky třem přesilovkám, které měli k dispozici. Orli se ale zatím trápí v koncovce, trefit se dokázal až Nováček v samotném závěru třetiny. Naopak na jejím začátku skóroval Hackl, Vídeň tak stále drží dvoubrankový náskok.

40:00

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 1. Gigler (Nador), 9. Hackl (Wukovits, Kala), 22. Hackl (Wukovits, Bauer) – 40. Nováček (Theimer), 42. Theimer (Nováček, Košťál), 45. Křípal (Pelikán, Holub), rozh. náj. Hložek

spusu Vienna Capitals: Kickert (Bauer J.) – Pospisil, Kafka, Kotinsky, Hackl, Marchhart, Kala – Bolterle, Nador, Gigler – Strempfl, Wukovits, Bauer S. – Znenahlik, Perktold, Kaschnigg.
    HC LERAM Orli Znojmo: Helešic (Sochor) – Theimer, Švanda, Koňařík, Michalica, Křípal, Cílek, Toman, Hloupý – Košťál, Nováček, Žemlička – Kacetl, Pelikán, Horák – Hložek, Cerovečki, Hačecký – Holub.