Vienna Capitals – Znojmo 3:4 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
spusu Vienna Capitals
3:4 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 01.03.2014, 19:00 • Albert Schütz Eishalle • Erste Bank Young Stars League

V samostatných nájezdech zvítězil tým Orli Znojmo.
    Autorem branky je MATYÁŠ HLOŽEK.

44:46
    Orli právě vstřelili branku!
    Početní výhoda pět na tři se prostě zahazovat nesmí. Vědom se toho je i MILAN KŘÍPAL, a tak ji proměňuje ve vyrovnávací trefu. Asistence: Aleš Pelikán a Radovan Holub.

43:40
    A tohle je skutečně zajímavá možnost pro Orly. Další dvě minuty si vysloužil Wukovits (VIE) – podražení.

43:17
    Vídeňští jsou pod tlakem a opět faulují. Podražením se provinil Kala (VIE).

41:50
    Dobře!! Znojmo konečně využívá početní výhodu a stahuje náskok Vídně na jediný přesný zásah. Kapitán Orlů MICHAEL THEIMER vzal odpovědnost na sebe a jako správný vůdce posílá kotouč za brankovou čáru. Asistence: Lukáš Nováček a David Košťál.

40:37
    Obrovská šance pro Znojmo dostat se na dostřel svému soupeři. Bolterle (VIE) – nedovolené bránění.

39:55
    Toto by mohl být důležitý moment. LUKÁŠ NOVÁČEK pět vteřin před druhou sirénou skóruje. Asistence: Michael Theimer.

36:09
    Tak konečně teď? O menší trest za podražení se zasloužil S. Bauer (VIE).

30:57
    Ale ne dlouho. Dalším faulem – hákováním se provinil Hackl (VIE).

28:44
    Kala (VIE) usedá na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

21:51
    Vienna Capitals vstřelili branku!
    Domácí zaznamenávají dobrý start i do prostřední dvacetiminutovky a puk do znojemské kasy zasunul DOMINIC HACKL. Asistence: Ali Wukovits a Sascha Bauer.

17:09
    Další krušné dvě minuty pro Znojmo. Kacetl (ZNO) – držení.

10:35
    Šance pro Jihomoravany dostat se do zápasu. Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Znenahlik (VIE).

08:23
    Domácí dobře rozjeli dnešní duel a v přesilové hře navyšují svůj náskok zásluhou DOMINICA HACKLA. Asistence: Ali Wukovits a Patrick Kala.

07:21
    Znojmo se bude opět bránit, Křípal (ZNO) se provinil podražením.

01:08
    Další nepříjemnost pro Orly. Menší trest inkasuje Michalica (ZNO) za nedovolené bránění.

00:34
    Domácí vkročili do zápasu snově a již v první minutě překonává znojemského gólmana Helešice MARTIN GIGLER. Asistence: Stefan Nador.

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 1. Gigler (Nador), 9. Hackl (Wukovits, Kala), 22. Hackl (Wukovits, Bauer) – 40. Nováček (Theimer), 42. Theimer (Nováček, Košťál), 45. Křípal (Pelikán, Holub), rozh. náj. Hložek

spusu Vienna Capitals: Kickert (Bauer J.) – Pospisil, Kafka, Kotinsky, Hackl, Marchhart, Kala – Bolterle, Nador, Gigler – Strempfl, Wukovits, Bauer S. – Znenahlik, Perktold, Kaschnigg.
    HC LERAM Orli Znojmo: Helešic (Sochor) – Theimer, Švanda, Koňařík, Michalica, Křípal, Cílek, Toman, Hloupý – Košťál, Nováček, Žemlička – Kacetl, Pelikán, Horák – Hložek, Cerovečki, Hačecký – Holub.