Schmiedlová – Wickmayerová 1:2 (kon.) | Plíšková – Larcherová de Britová 2:1 (kon.)
2 6 2
Čtvrtek 06.03.2014, 20:16WTA Indian Wells - BNP Paribas Open (tvrdý povrch)

Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (21:53:38)

Zápas je u konce, z vítězství a postupu do druhého kola se raduje česká tenistka Karolína Plíšková. Svoji soupeřku přehrála jasně v prvním a ve třetím setu, druhý set však patřil Portugalce Michelle Larcherové de Britové.

Konec zápasu

6:2
    A využívá hned první mečbol, čímž vyhrává rozhodující třetí set poměrem 6:3!

40-0
    Plíšková přidává další dobrý míček a k dispozici má hned tři pokusy zápas ukončit!

30-0
    Bravo, Plíšková si připisuje i druhý fiftýn. Soupeřka ovšem podobný náskok dokázala několikrát stáhnout.

15-0
    Plíšková další gem začala lépe a jde do vedení!

5:2
    Karolína Plíšková využívá hned ten první a od vítězství v zápase jí dělí jen jeden set! Na servis se chystá Portugalka, pokud ho nezvládne, bude to její poslední.

0-15
    Portugalka začíná lépe a připisuje si první fiftýn.

4:2
    Michelle Larcherová de Britová výhodu využívá a nakonec svůj servis dokázala uhájit. Na servis se chystá Plíšková, pro Portugalku přichází jedna z posledních šancí ještě zápas zdramatizovat.

40-A
    Portugalka si bere výhodu.

40-40
    Což se ale nepodařilo, Portugalka srovnává.

40-30
    Plíšková jde vzápětí do vedení. Může svoji soupeřku podruhé ve třetím setu brejknout.