HC Plzeň – Slavia 5:0 (kon.) | Kladno – Vítkovice 4:6 (kon.) | Sparta – Liberec 2:1 (kon.)
Jihlava – Zlín 0:4 (kon.) | Vsetín – Pardubice 4:3 (kon.) | Písek – Letňany 1:2 (kon.)
Poruba 2011 – HC Litvínov 7:0 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 5:2 (kon.) | Chomutov – Třinec 3:1 (kon.)
Havířov – Ústí n/L 9:3 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 0:1 (po pr.) | Č. Budějovice – Kometa Brno 3:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
Berani Zlín
Pátek 07.03.2014, 16:15Extraliga staršího dorostu

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký večer. (18:24:53)

Zlín dokázal ve třetí třetině vstřelit tři branky a po celkovém vítězství 4:0 si z Jihlavy odváží tři body. Jihlava dnes nepodala vůbec dobrý výkon.

60:00

59:20
    Váňa nedokázal udržet kotouč v útočném pásmu. Jihlava se osvobozuje.

59:01
    Ještě jedno vyloučení. Dörrer je vyloučen na 2 minuty za podražení a Zlín si tak zahraje přesilovou hru.

59:00
    Začíná poslední minuta dnešního utkání.

58:15
    Ovšem Zlín chce udržet čisté konto Linga a velmi dobře brání.

58:00
    Jihlava se snaží přidat alespoň čestný úspěch a tlačí se do útoku.

57:12
    Zlín se následně dopouští zakázaného uvolnění.

57:00
    Z levého kruhu se dostal do zakončení Dupljaku, ale Ling dokázal jeho střelu vyrazit.

55:35
    Jihlava se snaží zklidnit hru, ale proti dnes velmi dobře hrajícímu Zlínu se jí to vůbec nedaří.

54:11
    Zlín ve své aktivitě nadále pokračuje. Jihlava se osvobozuje zakázaným uvolněním.

52:10
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín je ve třetí třetině na koni a přidává další branku. Z nepřehledné situace před brankou vytěžil nejvíce VÁCLAV REZEK, který se dostal ke kotouči a uklidil ho k pravé tyči. Asistence: Štěpán Fryšara.

50:30
    Z pravého kruhu to zkusil na druhé straně Peschout, ale jeho střela byla sražena mimo branku.

49:36
    Do velmi dobré pozice pro střelu se dostal Gago, který z levého kruhu nikým neatakovaný poslal kotouč nad branku.

48:40
    Od modré čáry vystřelil Mandát, ale jeho pokus si Ling s přehledem pohlídal.

48:21
    Jihlavě oddechový čas nepomohl, když se hosté stále drží v útočném pásmu.

47:18
    Oddechový čas pro domácí.

47:18
    Po rychlé kombinaci však hosté přidávají třetí branku. Gago našel zpoza branky nikým nehlídaného PAVLA BUMBÁLA, který střelou mezi nohy Brože uspěl. Asistence: Michal Gago.

46:55
    Přesilová hra se Zlínu zatím vůbec nedaří, když se nedokáže usadit v útočném pásmu.

46:20
    Domácí se zatím úspěšně brání. Kotouč je u branky Linga.

45:39
    Zlín bude hrát přesilovou hru. Za faul loktem je vyloučen na 2 minuty Klofáč.

44:03
    Zlín navyšuje své vedení a vede již o dvě branky. Z levé strany se do zakončení dostal NICOLAS WERBIK a jeho přesně mířená rána skončila v brance. Bez asistence.

43:50
    Z velkého úhlu se pokusil prosadit Pěška, který ale trefil připraveného Brože.

43:39
    Procházkova střela od modré čáry byla sražena do ochranní sítě.

42:32
    Zlín velmi aktivně napadá a domácí se nemohou dostat ze svého pásma.

41:25
    Nadějný útok Jihlavy ukončilo postavení mimo hru.

41:18

41:11
    Od modré čáry Řezníček, ale jeho rána skončila na výstroji připraveného jihlavského brankáře.

40:28
    Z levého kruhu vystřelil Pavlůsek, jehož střela skončila na připraveném betonu Brože.

40:01

Ve druhé třetině padla jedna branka, když se ve 25. minutě dokázal přesně trefit Gago. Zlín tedy vede před třetí třetinou o jednu branku. Ta začne přibližně v 17:44.

40:00

39:51
    Jihlava už je ve čtyřech.

39:45
    Zlínu se nedaří dostat do zakončení.

39:30
    Z levé strany nedokázal Brože nachytat Valášek.

39:18
    Za nedovolené bránění je vyloučen na 2 minuty Nováček a Dukla bude hrát ve třech. Velká šance pro Zlín.

38:42
    Zlín operuje v útočném pásmu, ale domácí se velmi dobře brání.

37:51
    Zlín bude hrát přesilovou hru. Za krosček je vyloučen na 2 minuty Klofáč.

37:32
    Střelou přes obránce se pokoušel prosadit Nováček, ale i Ling předvedl úspěšný zákrok.

37:08
    Od modré čáry to zkusil Řezníček, ale jeho pokus skončil v Brožově připravené lapačce.

36:05
    Hra je v posledních střídáních plná nepřesností, když se ani jeden z týmů nedokáže udržet u kotouče, natož vytvořit si šanci.

35:00
    Jihlava se dokázala dostat z náporu Zlína a tlačí se do útoku.

33:38
    Do velmi zajímavé šance se dokázal propracovat Hubert, který střílel vpádu do levého betonu Linga.

31:36
    Nejvíce je dnes vidět v jihlavském dresu brankář Brož, který svými zákroky drží své spoluhráče nad vodou.

30:25
    Jihlava se dostala po delší době ze svého obranného pásma, ale do zakončení se nedostala.

29:41
    Zlín nadále bezpečně kontroluje hru a je aktivnějším týmem. Domácí se pouze brání.

27:30
    Mohlo to být o dvě branky. K Rezkovi se u pravé tyče vyskytla nevídaná příležitost, když dokázal zachytit odražený kotouč a mohl vystřelit do odkryté branky, jeho zakončení bylo ovšem žalostné, když branku netrefil.

26:56
    Jihlavě se nedaří udržet u kotouče, Zlín velmi aktivně napadá a to dělá jihlavským mladíkům nevídané problémy.

25:49
    Zlín je po vstřelené brance na koni a snaží se navýšit vedení.

24:51
    Zlín se dostává do vedení! Z pravého kruhu vystřelil po přihrávce Pavlůska MICHAL GAGO a jeho rána skončila za mírně překvapeným Brožem. Asistence: Tomáš Pavlůsek.

24:32
    Přes obránce se pokoušel prosadit Gazda, ale jeho pokus o zakončení byl sražen vedle branky.

23:16

23:00
    Zaymlova střela z mezikruží byla sražena nad branku.

22:13
    Hosté dokázali zahrozit v oslabení, ale Brož si dokázal poradit a střelu vyrazil.

21:36
    Dupljaku nepřesně přihrával na modrou čáru a domácí přišli o útočné pásmo.

21:16
    Dukla bude hrát přesilovou hru, když je za nedovolené bránění vyloučen na 2 minuty Pavlůsek.

20:32
    Z levého kruhu se pokoušel prosadit z první Ondráček, ale jeho střela skončila vedle branky.

20:01

První třetina branku nepřinesla a tak se jde do šaten za stavu 0:0. Druhá třetina začne přibližně v 17:00.

20:00

18:58
    Zlínu se nadále nedaří dostat do útočného pásma a tak útočí domácí. Střelu Klofáče z levého kruhu dokázal Ling udržet na svém těle.

17:46

17:23
    Jihlava zvládá toto oslabení na výbornou, když se hosté nemohou dostat do útočného pásma, natož se v něm usadit.

16:42
    V oslabení ujel hostující obraně Nováček a jel sám na Linga, kterého však překonat nedokázal, když jeho střela skončila nad břevnem.

16:15
    Až nyní se dokázali hokejisté Zlína usadit v útočném pásmu.

16:00
    Jihlava posílá kotouč k brance Linga.

15:46
    Zlín bude hrát další přesilovou hru. Za podražení je vyloučen na 2 minuty Ondráček.

14:58

14:42
    Jihlavě se v oslabení poměrně daří. Kotouč je ve středním pásmu.

14:00
    Z pravého kruhu vystřelil Bumbál a jeho pokus skončil na pravé tyči!

13:37
    Zlín kombinuje v útočném pásmu.

12:58
    Zlín bude hrát přesilovou hru. Za hákování je vyloučen na 2 minuty Dupljaku.

12:03
    V obranném pásmu Jihlavy výborně zahrál Pospíchal, který vybojoval v rohu kluziště kotouč a poslal ho do středního pásma.

11:33
    Střela Procházky od modré čáry skončila v náručí Linga.

10:46
    Na útočný výlet se vydal Mandát, ale jeho střela přes obránce skončila vedle branky.

10:09
    Pokus o založení útoku Zlínu nevyšel, ten končí zakázaným uvolněním.

8:26

8:00
    Ling si zatím nepřipsal v přesilové hře Jihlavy žádný zákrok.

7:12
    Dukla se drží v útočném pásmu, ale nedokáže se dostat do zakončení.

6:26
    Dukla bude hrát přesilovou hru. Za faul kolenem je vyloučen na 2 minuty Procházka.

6:17
    Brož si během krátké chvíle připisuje dva úspěšné zákroky.

5:27
    Individuální akcí se pokoušel prosadit Valášek, ale jeho pokus o zakončení nebyl přesný, když poslal kotouč vedle pravé tyče.

4:41
    Brož si připisuje úspěšný zákrok, Zlín se drží v útočném pásmu.

3:36
    Jihlavští kombinují v útočném pásmu, ale nedokáží se dostat do zakončení.

2:41
    Od modré čáry se do kotouče opřel Klofáč, ale jeho ránu dokázal Ling zastavit.

1:20
    Zlín začal dnešní utkání aktivněji a pokouší se dostat do vedení.

0:24
    Pokus o rychlé založení útoku hostí končí zakázaným uvolněním.

0:07
    Z levého kruhu se pokoušel prosadit Rezek, ale Brož si připisuje první úspěšný zákrok.

00:01

HC Dukla Jihlava: Brož (Vacek) – Kochánek, Klofáč, Dörrer, Pospíchal, Mandát, Pražák – Ondráček, Dvořák, Zayml – Kolouch, Peschout, Nováček – Hubert, Hoskovec, Dupljaku

PSG Zlín: Ling (Odložilík) – Procházka, Gazda, Řezníček, Kosorin, Schmied, Váňa, Gabrhelík, Hradila – Rezek, Fryšara, Kotek – Gago, Pavlůsek, Bumbál – Valášek, Werbik, Peška – Stiksa, Kuncek, Kolařík

Rozhodčí: Klouda – Kuřítko, Lainka.

Přeji krásné páteční odpoledne. Dnes se v Jihlavě odehraje předposlední kolo před play-off RAKO extraligy staršího dorostu. Bude to souboj sousedů v tabulce, když jedenáctá HC Dukla Jihlava vyzve na vlastním ledě desátý PSG Zlín.

Úvodní vhazování je naplánováno na 16:15.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 25. Gago (Pavlůsek), 45. Werbik, 48. Bumbál (Gago), 53. Rezek (Fryšara)

Berani Zlín: Ling (Odložilík) – Procházka, Gazda, Řezníček, Kosorin, Schmied, Váňa, Gabrhelík, Hradila – Rezek, Fryšara, Kotek – Gago, Pavlůsek, Bumbál – Valášek, Werbik, Peška – Stiksa, Kuncek, Kolařík

Rozhodčí: Klouda – Kuřítko, Lainka