HC Plzeň – Slavia 5:0 (kon.) | Kladno – Vítkovice 4:6 (kon.) | Sparta – Liberec 2:1 (kon.)
Jihlava – Zlín 0:4 (kon.) | Vsetín – Pardubice 4:3 (kon.) | Písek – Letňany 1:2 (kon.)
Poruba 2011 – HC Litvínov 7:0 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 5:2 (kon.) | Chomutov – Třinec 3:1 (kon.)
Havířov – Ústí n/L 9:3 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 0:1 (po pr.) | Č. Budějovice – Kometa Brno 3:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
Berani Zlín
Pátek 07.03.2014, 16:15Extraliga staršího dorostu

59:01
    Ještě jedno vyloučení. Dörrer je vyloučen na 2 minuty za podražení a Zlín si tak zahraje přesilovou hru.

52:10
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín je ve třetí třetině na koni a přidává další branku. Z nepřehledné situace před brankou vytěžil nejvíce VÁCLAV REZEK, který se dostal ke kotouči a uklidil ho k pravé tyči. Asistence: Štěpán Fryšara.

47:18
    Po rychlé kombinaci však hosté přidávají třetí branku. Gago našel zpoza branky nikým nehlídaného PAVLA BUMBÁLA, který střelou mezi nohy Brože uspěl. Asistence: Michal Gago.

45:39
    Zlín bude hrát přesilovou hru. Za faul loktem je vyloučen na 2 minuty Klofáč.

44:03
    Zlín navyšuje své vedení a vede již o dvě branky. Z levé strany se do zakončení dostal NICOLAS WERBIK a jeho přesně mířená rána skončila v brance. Bez asistence.

39:18
    Za nedovolené bránění je vyloučen na 2 minuty Nováček a Dukla bude hrát ve třech. Velká šance pro Zlín.

37:51
    Zlín bude hrát přesilovou hru. Za krosček je vyloučen na 2 minuty Klofáč.

27:30
    Mohlo to být o dvě branky. K Rezkovi se u pravé tyče vyskytla nevídaná příležitost, když dokázal zachytit odražený kotouč a mohl vystřelit do odkryté branky, jeho zakončení bylo ovšem žalostné, když branku netrefil.

24:51
    Zlín se dostává do vedení! Z pravého kruhu vystřelil po přihrávce Pavlůska MICHAL GAGO a jeho rána skončila za mírně překvapeným Brožem. Asistence: Tomáš Pavlůsek.

21:16
    Dukla bude hrát přesilovou hru, když je za nedovolené bránění vyloučen na 2 minuty Pavlůsek.

16:42
    V oslabení ujel hostující obraně Nováček a jel sám na Linga, kterého však překonat nedokázal, když jeho střela skončila nad břevnem.

15:46
    Zlín bude hrát další přesilovou hru. Za podražení je vyloučen na 2 minuty Ondráček.

14:00
    Z pravého kruhu vystřelil Bumbál a jeho pokus skončil na pravé tyči!

12:58
    Zlín bude hrát přesilovou hru. Za hákování je vyloučen na 2 minuty Dupljaku.

6:26
    Dukla bude hrát přesilovou hru. Za faul kolenem je vyloučen na 2 minuty Procházka.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 25. Gago (Pavlůsek), 45. Werbik, 48. Bumbál (Gago), 53. Rezek (Fryšara)

HC Dukla Jihlava: Brož (Vacek) – Kochánek, Klofáč, Dörrer, Pospíchal, Mandát, Pražák – Ondráček, Dvořák, Zayml – Kolouch, Peschout, Nováček – Hubert, Hoskovec, Dupljaku
    Berani Zlín: Ling (Odložilík) – Procházka, Gazda, Řezníček, Kosorin, Schmied, Váňa, Gabrhelík, Hradila – Rezek, Fryšara, Kotek – Gago, Pavlůsek, Bumbál – Valášek, Werbik, Peška – Stiksa, Kuncek, Kolařík

Rozhodčí: Klouda – Kuřítko, Lainka