HC Plzeň – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Liberec – Olomouc 4:3 (2:0 po s.n.) | Zlín – Vítkovice 4:3 (kon.)
Slavia – HC Litvínov 1:0 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 5:2 (kon.)
Berani Zlín
4:3 (1:0, 0:2, 3:1)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 07.03.2014, 17:00 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

59:51
    Urbanec si jde dvě minuty za nedovolené bránění. Pouhých devět sekund do konce třetiny.

59:06
    Hosté vyráží do útoku. Svoboda je venku z brány!

57:57
    Zlín právě vstřelil branku!
    Z ničeho nic domácí udeřili! Puk se motal pod nohama hráčů před brankou Reného Svobody, poté se ho zmocnil DAVID JURÍK, poslal ho na Svobodu a nějak se mu ho podařilo procedit přes výstroj gólmana až do sítě. Obrovská radost na straně Zlína. Asistence: Pavel Sedláček

53:02
    Zlín bude hrát přesilovku 5 na 3! Na trestnou odchází Slováček za vysokou hůl. Velká šance pro domácí.

52:23
    Dvě minuty za podražení dostal hostující Škutchan. Zlín bude hrát přesilovku.

45:57
    Další vyloučení. Tentokrát na straně Vítkovic. Dvě minuty za podražení pro Ollendera.

44:59
    Stránský si jde odsedět dvě minuty za podražení. Vítkovice čeká přesilovka 4 na 3.

44:39
    Trest pro vítkovické. Michal Jonáš bude pykat za napadení. Počet hráčů na ledě se vyrovná.

43:26
    Zlínští půjdou do čtyř. Za podražení putuje na trestnou Richard Kobylík.

42:37
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    No to jsou věci. Jen co se Zlín dostal do vedení, Vítkovice odpovídají vyrovnávacím gólem. Sysala vyhrál buly na modrou, odkud se ke střele odhodlal JAN ŠTENCEL. Jeho prudká rána prošla mezi betony zlínského brankáře až do sítě. Asistence: David Sysala

42:18
    Zlín otáčí zápas! Matula poslal před branku puk na PAVLA SEDLÁČKA, který nezaváhal a prostřelil Svobodu v brance Vítkovic. Asistence: Dominik Matula, Patrik Urbanec

41:26
    Zlínští celou dobu drželi Vítkovice pod tlakem. Několik střel dokázal Svoboda vyrazit, ale na tuto už nestačil. Puk se dostal na hůl LUKÁŠE BUCHTY, který od modré napřáhl, opřel se do puku co to šlo a popálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: David Jurík

40:51
    Zlínští si zahrají přesilovku 5 na 3. Na trestnou odchází za vysokou hůl Holý.

39:37
    Hostující Škutchan si jde odsedět dvě minuty za hákování.

37:05
    Hostům se konečně podařilo dostat do útočného pásma a hned je z toho gól. Sysala poslal přihrávku z kruhu na druhou stranu hřiště, kde našel SAMUELA OLLENDERA a tomu už nedělalo potíž dostat kotouč od odkryté brány. Svoboda se natahoval co to šlo, ale vítkovický útočník se trefil přesně do míst, kde bylo volné místo. Asistence: David Sysala

35:33
    Sedláček se provinil držením a odsedí si dvě minuty.

34:58
    Dva vítkovičtí hráči se ocitli za zlínskou obranou. Blahuta měl kotouč na hokejce, mířil, ale stejně trefil jen dobře postaveného Svobodu ve zlínské bráně.

32:00
    Domácím přesilovka končí. Za příliš mnoho hráčů na ledě si odchází jeden ze zlínských sednout na trestnou.

30:21
    Demel si jde odsedět dvě minuty za držení protihráče. Zlín bude hrát přesilovku.

24:47
    Je vyrovnáno. Nahozený puk Svoboda jen vyrazil, před brankou se nejlépe zorientoval SAMUEL OLLENDER a poslal kotouč za záda zlínského gólmana. Asistence: Jan Štencel

21:06
    Dvě minuty za krosček inkasuje Patrik Urbanec. Vítkovice čeká přesilovka.

17:44
    Hostující Jonáš dostal dvě minuty za vysokou hůl. Zlín čeká první přesilovka.

15:39
    Střelu Blahuty od modré tečoval před Svobodou Slováček. Puk projel těsně vedle tyče zlínské brány.

15:34
    Za potyčku mezi Matulou a hráčem Vítkovic je překvapivě vyloučený jen zlínský útočník. Hosty tak čeká přesilovka. Matula si odpyká dvě minuty za hrubost.

10:26
    Sedláček přebruslil celým pásmem přes obránce hostí, dostal se až k bráně Svobody a přihrávku před odkrytou bránou vybídl ke gólu JANA VYORALA, který poslal puk do sítě. Asistence: Pavel Sedláček

05:30
    Kratochvíl si řítil sám na na gólmana hostí, ale jeho střela skončila pouze na chráničích Svobody.

01:13
    Škutchan unikal sám na Svobodu, ale byl zezadu faulován domácím Urbancem, který si jde odsedět dvě minuty.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 11. Vyoral (Sedláček), 42. Buchta (Jurík), 43. Sedláček (Matula, Urabanec), 58. Jurík (Sedláček) – 25. Ollender (Štencel), 38. Ollender (Sysala), 43. Štencel (Sysala)

Berani Zlín: Svoboda (Haloda) – Stuchlík, Macharáček, Zbořil, Kobylík, Buchta, Talán, Urbanec, Kužílek – Hlaváč, Dalajka, Gremlica, Š. Kratochvíl, Zaremba, Vyoral, Jurík, Stránský, Galuška, Matula, Hladiš, Sedláček
    HC Vítkovice Ridera: Svoboda (Horvath) – Hawlík, Demel, Jonáš, Puzič, Charvát, Černín, Štencel – Ballner, Holý, Blahuta, Kuťák, Ollender, Rimmel, Slováček, Sysala, Škutchan, Gelnar

Rozhodčí: Fiedler – Adamec, Poruba