Most – Motor ČB 3:4 (kon.) | Kadaň – Šumperk 4:3 (po pr.) | Beroun – Ústí n/L 2:3 (0:1 po s.n.)
Sportovní klub Kadaň
4:3 (0:1, 2:2, 1:0 - 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 12.03.2014, 17:30 • Zimní stadion Kadaň • WSM Liga - O udržení

Kadaň si připisuje dvoubodovou výhru, kterou zajistil v prodloužení Jiří Charousek. Toto je ode mne ze zimního stadionu v Kadani vše. Děkuji za pozornosta přeji pohodový zbytek středečního večera. (20:04:16)

63:33
    Kadaň právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto! Nejprve vyslal na šumperskou bránku puk Jaroslav Kůs. Následně se k dorážce dostal JIŘÍ CHAROUSEK, který už Štůralu prostřeli a rozhodl o plusovém bodu pro domácí barvy. Asistence: Jaroslav Kůs.

62:28
    Gajovského střelu z brankové čáry vyráží Štůrala do středního pásma.

60:54
    Domácí jsou od začátku prodloužení aktivnějším týmem na hřišti.

60:01

Kadaň vyhrála poslední třetinu 1:0, když se na začátku 58. minuty prosadil Roman Chlouba. Nyní se bude prodlužovat.

60:00

59:58
    Takže ani nyní to nevyšlo.

59:50
    Kadaň má poslední možnost na rozhodnutí celého zápasu v normální hrací době, jelikož se vhazuje před Štůralou.

59:21
    A opět končí kotouč až za brankovou čarou Kadaně, tudíž další icing Draků.

59:08
    Zakázané uvolnění Šumperka. Již několikáté v celém zápase.

58:47
    Rozhodčí Doležal nyní necitlivě přerušil útočnou snahu domácích hokejistů.

58:14
    Domácí jsou při chuti. Nyní musel Štůrala skrýt kotouč před dotírajícím Tonem.

57:53
    Bude se vhazovat po pravici Kostúra, protože kotouč byl zašlápnut v rohu kadaňského obranného pásma.

57:13
    A máme potřetí v zápase srovnáno! ROMAN CHLOUBA doráží z mezikruží střelu Karla Hromase. Asistence: Karel Hromas, Martin Mazanec.

56:32
    Šumperští hokejisté opět posílají kotouč na zakázané uvolnění.

55:40
    Štůrala drží Szakalovu střelu od modré čáry.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 23. Jíra (Gajovský, Ton), 32. Charousek (Pavlas), 58. Chlouba (Hromas, Mazanec), 64. Charousek (Kůs) – 17. Starý (Půhoný, Štůrala), 27. Moskal (Sedlák), 36. Holík (Staněk)

Sportovní klub Kadaň: Kostúr (Strmeň) – Opalek, Pavlas, Mazanec, Kopáč, Havel, Szakal, Dobrovolný – Ton, Gajovský, Jíra – Hromas, Kůs, Chlouba – Hammerbauer, Charousek, Mainer – Lehnert, Chrpa
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) – Holík, Starý, Sedlák, Tesařík, Novotný, Gewiese – Haas, Plášek, Půhoný – Staněk, Moskal, Cink – Brunec, Žálčík, Popelka – Langr, Skoumal, Chomič

Rozhodčí: Doležal – Beneš, Krátký