Most – Motor ČB 3:4 (kon.) | Kadaň – Šumperk 4:3 (po pr.) | Beroun – Ústí n/L 2:3 (0:1 po s.n.)
Sportovní klub Kadaň
4:3 (0:1, 2:2, 1:0 - 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 12.03.2014, 17:30 • Zimní stadion Kadaň • WSM Liga - O udržení

63:33
    Kadaň právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto! Nejprve vyslal na šumperskou bránku puk Jaroslav Kůs. Následně se k dorážce dostal JIŘÍ CHAROUSEK, který už Štůralu prostřeli a rozhodl o plusovém bodu pro domácí barvy. Asistence: Jaroslav Kůs.

57:13
    A máme potřetí v zápase srovnáno! ROMAN CHLOUBA doráží z mezikruží střelu Karla Hromase. Asistence: Karel Hromas, Martin Mazanec.

52:00
    Domácí nyní orazítkovali břevno šumperské branky!

37:46
    Tomáš Sedlák (SUM) je vyloučen za podražení.

35:23
    Draci právě vstřelili branku!
    ALEŠ HOLÍK doráží Staňkovu střelu a hosté opět vedou a opět využívají početní výhodu. První část Jírova trestu je tak využita. Asistence: Aleš Staněk.

34:57
    Petr Jíra (KAD) je vyloučen na 2+2 minuty za vysokou hůl.

32:00
    Lukáš Žálčík (SUM) míří opět na trestnou lavici. Tentokrát dostává dvě minuty za držení.

31:26
    Domácí se dočkali dalšího vyrovnání. Tentokrát se o něj postaral JIŘÍ CHAROUSEK, který využil přihrávky Aleše Pavlase a střelou z pravého kruhu trefil místečko v šumperské brance. Asistence: Aleš Pavlas.

27:24
    Nyní vylučuje hlavní rozhodčí Doležal na obou stranách. Za Kadaň je vyloučen Jiří Charousek a za Šumperk Lukáš Žálčík. Oba hráči dostávají menší trest za hrubost.

26:35
    PATRIK MOSKAL vrací Šumperským hokejistům vedení, když prostřelil tvrdou střelou Matúše Kostúra. Asistence: Tomáš Sedlák.

24:50
    Právě útočník Nikola Gajovský (KAD) je nyní vyloučen – 2 minuty za podražení.

24:40
    Po Gajovského střele zvoní pravá tyč šumperské branky!

22:34
    Autorem vyrovnávací kadaňské branky je PETR JÍRA, který dorazil Štůralou vyražený kotouč do prázdné branky. Asistence: Nikola Gajovský a Karel Ton.

16:19
    Půhoného střela Kostúrovi propadla mezi betony na brankovou čáru. Z ní dorazil kotouč do kadaňské branky ONDŘEJ STARÝ. Šumperk tak využívá nabídnutou přesilovou hru. Asistence: Jiří Půhoný, Tomáš Štůrala.

15:36
    Petr Jíra (KAD) je vyloučen za vražení na hrazení na jednoho ze šumperských hráčů. Celá situace se odehrála před hostující střídačkou.

13:30
    Karel Ton byl trefen do holeně, díky tomu postupoval směrem na Štůralu. Bohužel ale svou střelou šumperského brankáře nepřekonal.

12:28
    Jaroslav Kůs (KAD) je vyloučen dvěma minutami za krosček.

08:37
    Tomáš Brunec (SUM) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

03:28
    Domácí brankář Kostúr dostává dvě minuty za podražení. Trest odpyká Patrik Kopáč.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 23. Jíra (Gajovský, Ton), 32. Charousek (Pavlas), 58. Chlouba (Hromas, Mazanec), 64. Charousek (Kůs) – 17. Starý (Půhoný, Štůrala), 27. Moskal (Sedlák), 36. Holík (Staněk)

Sportovní klub Kadaň: Kostúr (Strmeň) – Opalek, Pavlas, Mazanec, Kopáč, Havel, Szakal, Dobrovolný – Ton, Gajovský, Jíra – Hromas, Kůs, Chlouba – Hammerbauer, Charousek, Mainer – Lehnert, Chrpa
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) – Holík, Starý, Sedlák, Tesařík, Novotný, Gewiese – Haas, Plášek, Půhoný – Staněk, Moskal, Cink – Brunec, Žálčík, Popelka – Langr, Skoumal, Chomič

Rozhodčí: Doležal – Beneš, Krátký