Ludogorec – Valencia 0:3 (kon.) | Porto – Neapol 1:0 (kon.) | Basilej – Salzburg 0:0 (kon.)
Alkmaar – Machačkala 1:0 (kon.) | Lyon – Plzeň 4:1 (kon.) | Sevilla – Real Betis 0:2 (kon.)
Tottenham – Benfica 1:3 (kon.) | Juventus – Fiorentina 1:1 (kon.)
FC Porto
1:0 (0:0)
SSC Neapol
Čtvrtek 13.03.2014, 19:00 • Estádio do Dragão, Porto • Evropská liga

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (20:52:30)

Porto dokázalo ve druhém poločase vstřelit jedinou branku utkání, když se v 57. minutě prosadil Martínez. Neapol sice ve druhém poločase přidala směrem dopředu, ale vstřelit branku se ji nepovedlo a dnes tak prohrává. Před odvetou je však všechno otevřené, takže o postupujícím se bude rozhodovat až v Neapoli.

90+3
    Do zakončení se dokázal dostat Zapata, ale jeho střela skončila vedle levé tyče.

90+2
    Porto podrželo míč na útočné polovině, ale po nepřesné kombinaci se dostal k Reinovi. Ten posílá míč ihned dopředu.

90+1
    Nad rámec utkání budou nastaveny 3 minuty.

89
    Neapol kombinuje na středu hřiště a postupně se snaží dostat k brance Porta.

87
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Steven Defour, přichází Héctor Herrera.

86
    Zpoza velkého vápna vystřelil Quintero, ale Reina dokázal střelu zastavit.

85
    Neapol se velmi snaží o vyrovnávací branku, ale Porto hraje velmi chytře a drží míč na útočné polovině, kde šetří čas.

83
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Duván Zapata.

83
    Šance na druhé straně. Henrique se dostal v pokutovém území ke střele, kterou dokázal z brankové čáry vykopnout Maicon.

82
    Porto mohlo navýšit své vedení! Ke střele z malého vápna se dostal Ghilas, ale tu zablokoval bránící hráč, ale dorážka Quintera skončila na pravé tyči! Velká smůla domácího celku.

82
    Réveillére se dostal k centru z pravé strany, ale obrana Porta dokázala tento centrovaný míč bez problémů odvrátit.

80
    Hosté rozehráli rohový kop nakrátko a to nebylo nejlepší řešení, protože se následně do ofsajdu dostal Higuaín.

79
    Neapol ale usilovně bojuje o vyrovnání. Nyní bude zahrávat rohový kop.

79
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází José María Callejón, přichází Goran Panděv.

77
    Porto se dostalo na útočnou polovinu, kde chvíli drželo čas. Do zakončení se již však domácí zbytečně nehrnou, spíše se snaží ubránit příznivý výsledek.